Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, grgnik είπε

Παιδιά και εμενα άλλαξε από Κωτσοβωλο!

Δηλαδή τώρα σας γράφει "Επεξεργασία"; Γιατί εμένα δεν άλλαξε αλλά γράφει ακόμα κλασικά "Σε εξέλιξη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το ποσό το έχω δώσει πάντως στο πλαίσιο θα περιμένω μέχρι αύριο να δω και από kotsovolo θα κάνω ακύρωση απλά θέλω να σιγουρευτώ ότι από πλαίσιο θα παραλάβω όπως μου είπαν σίγουρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εμένα άλλαξε μόλις... Το ίδιο ακριβώς με εσάς!

Τώρα για τα παιδιά που λέγαμε πριν το είχαν ανεβάσει στόρι στο Instagram. Μου έδειξε τις φώτο, φαίνονται legit εκ πρώτης όψεως. Ο ένας το είχε ανεβάσει στις 7/11 και ο άλλος στις 12/11.

ββ.PNG

αα.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με σειρά εξόφλησης εκ των πραγμάτων δεν υπήρχε καμία λογική να γινόταν. Ακόμα και το πιο κακόφημο κατάστημα δεν θα έκανε κάτι τόσο αντιεπαγγελματικό. Προπαραγγελία είναι, Όχι προαγορά. Αφού βάζουν ως τρόπο πληρωμής αντικαταβολή οφείλουν να σεβαστούν την επιλογή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nosvasedis είπε

Παιδιά και εμένα άλλαξε μόλις... Το ίδιο ακριβώς με εσάς!

Τώρα για τα παιδιά που λέγαμε πριν το είχαν ανεβάσει στόρι στο Instagram. Μου έδειξε τις φώτο, φαίνονται legit εκ πρώτης όψεως. Ο ένας το είχε ανεβάσει στις 7/11 και ο άλλος στις 12/11.

ββ.PNG

αα.PNG

filtro tou instagram einai reee

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nosvasedis είπε

Παιδιά και εμένα άλλαξε μόλις... Το ίδιο ακριβώς με εσάς!

Τώρα για τα παιδιά που λέγαμε πριν το είχαν ανεβάσει στόρι στο Instagram. Μου έδειξε τις φώτο, φαίνονται legit εκ πρώτης όψεως. Ο ένας το είχε ανεβάσει στις 7/11 και ο άλλος στις 12/11.

ββ.PNG

αα.PNG

Φαίνεται και απο τις σκιές οτι ειναι φεικ οι φωτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...