Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, BrouX είπε

ρε παιδια εχω κανει παραγγελια απο κωτσο 21/9 μπαινω σημερα να δω τι γινεται με την εξελιξη μιας και ημουνα σε αναμονη διαθεσιμοτητας και μου δειχνει οτι η παραγγελια εχει ακυρωθει...τι φαση;;;;

Παρε τηλ  άμεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, wdaman είπε

Εχω μια ανοιχτή προπαραγγελία για ps5 plaisio με παράδοση πριν τα Χριστούγεννα, οποίος θελει !

ποια εκδοση ;

λοιπον,ο κωτσο παιδια δεν κανει ουτε για τσιχλες μου ακυρωσαν την παραγγελεια ετσι απλα χωρις λογο δεν ξερω τι εγινε και πως η κοπελα που ειναι στο τμημα εξελιξη των παραγγελειων μου λεει ναι το βλεπω οτι εχει ακυρωθει δεν μπορω να κανω κατι κατσε να σε συνδεσω με το τμημα πωλησεων για να κανω καινουργια παραγγελεια (οτι να ναι) με τα πολλα μιλαω με το τμημα πωλησεων μου λεει οτι εμεις σαν πωλητες δεν μπορουμε να κανουμε κατι μονο να κανω αμα θελω καινουργια παραγγελεια και εννοειται χανω την σειρα προτεραιοτητας που ειχα!!εχω τοσα πολλα νευρα που ουτε τους εβρισα

Υ.Γ μεσα στο Δεκεμβριο περιμενουν κομματια οποτε υπομονη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, BrouX είπε

ποια εκδοση ;

λοιπον,ο κωτσο παιδια δεν κανει ουτε για τσιχλες μου ακυρωσαν την παραγγελεια ετσι απλα χωρις λογο δεν ξερω τι εγινε και πως η κοπελα που ειναι στο τμημα εξελιξη των παραγγελειων μου λεει ναι το βλεπω οτι εχει ακυρωθει δεν μπορω να κανω κατι κατσε να σε συνδεσω με το τμημα πωλησεων για να κανω καινουργια παραγγελεια (οτι να ναι) με τα πολλα μιλαω με το τμημα πωλησεων μου λεει οτι εμεις σαν πωλητες δεν μπορουμε να κανουμε κατι μονο να κανω αμα θελω καινουργια παραγγελεια και εννοειται χανω την σειρα προτεραιοτητας που ειχα!!εχω τοσα πολλα νευρα που ουτε τους εβρισα

Υ.Γ μεσα στο Δεκεμβριο περιμενουν κομματια οποτε υπομονη!!

υπαρχει περιπτωση να πατησες καταλαθος ακυρωση παραγγελιας .. στο SMS που σ εχουν στειλει με το λινκ να βλεπεις την εξελιξη μολις τ ανοιγεις εχει ενα κουτακι π λεει ακυρωση παραγγελιας .. μηπως καταλαθοσ τ πατησες?? θα μ πεις τι μου λες τωρα ρε μεγαλε με τον πονο μου παιζεις απλα ειναι λιγο επικινδυνο στ σημειο π βρισκεται ισως τ πατησες καταλαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαν μου στο site του Κωτσοβολου σου γράφει εκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής 30/11 η κάτι άλλο? 

Επεξ/σία από Avgeris Fragos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Avgeris Fragos είπε

Μαν μου στο site του Κωτσοβολου σου γράφει εκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής 30/11 η κάτι άλλο? 

Καταχωρημένη, τπτ αλλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2020 στις 3:52 ΜΜ, tasosg7 είπε

Όχι, απλά κάθε μήνα πληρώνεται η δόση, τα χρήματα τα τραβάει αυτόματα ο κωτσος και μετά μου έρχεται εμένα ραβασάκι να τα πληρώσω στην κάρτα(τράπεζα). Από τη στιγμή που εγκρίθηκε η παραγγελία πληρώνεται και η πρώτη δόση και μετά από ένα μήνα η επόμενη και πάει λέγοντας...παίζει κάποιο ρόλο αν ήταν από δική μου επιλογή;

 και εγω με πιστωτική το έχω πάρει, ο κωτσος τα εχει όλα τα λεφτά απο την αρχή. Με την τράπεζα γίνεται η συναλλαγή τώρα. Και εγώ πάω στην 2η δόση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή το έχω πει, με τον Κωτσο ποτε δεν μπορεί κανενας να είναι σίγουρος, η ένδειξη Eκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής 30/11/2020 εξαφανίστηκε και τώρα δείχνει 
Συλλογή-Προετοιμασία χωρις ημερομηνια αποστολης. Τωρα αυτό είναι καλο, η κακό ? 

Αγνωσται αι βουλαι του Κωτσου 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δεν θα εισαχθούν psdigital edition τον Δεκέμβριο και αναμένεται νέα εισαγωγή με το νέο έτος.

 

Με εκτίμηση,

 

sony center logo email

Β. Κατράκη 4, Γλυφάδα

Τηλ. 210.8982104 & 210.8982632

Υποκατάστημα: Λ. Κηφισίας 37Α – Μαρούσι

Τηλ. 210.6813200 & 210.6832100

Email: [email protected]

δεν μ διευκρινισαν αν μονο το καταστημα τους δεν θα φερει digital η γενικα δεν θα στειλει η σονυ ...  ωραιες οι διακρισεις παντως ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Avgeris Fragos είπε

Είναι το επόμενο βήμα! Σημαίνει ότι το ετοιμάζουν για αποστολή

Είναι το επόμενο βήμα! Σημαίνει ότι το ετοιμάζουν για αποστολή

Για μένα το γραφεις? Γιατι δεν έκανες παράθεση.... Εαν ναι, μακάρι 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, nikp7 είπε

Καλησπέρα σας,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δεν θα εισαχθούν psdigital edition τον Δεκέμβριο και αναμένεται νέα εισαγωγή με το νέο έτος.

 

Με εκτίμηση,

 

sony center logo email

Β. Κατράκη 4, Γλυφάδα

Τηλ. 210.8982104 & 210.8982632

Υποκατάστημα: Λ. Κηφισίας 37Α – Μαρούσι

Τηλ. 210.6813200 & 210.6832100

Email: [email protected]

δεν μ διευκρινισαν αν μονο το καταστημα τους δεν θα φερει digital η γενικα δεν θα στειλει η σονυ ...  ωραιες οι διακρισεις παντως ε?

Απαράδεκτο και όλοι εμείς με digital θα πάρουμε από Φεβρουάριο?

Επεξ/σία από dragonrider1997
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, ktsak είπε

Και επειδή το έχω πει, με τον Κωτσο ποτε δεν μπορεί κανενας να είναι σίγουρος, η ένδειξη Eκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής 30/11/2020 εξαφανίστηκε και τώρα δείχνει 
Συλλογή-Προετοιμασία χωρις ημερομηνια αποστολης. Τωρα αυτό είναι καλο, η κακό ? 

Αγνωσται αι βουλαι του Κωτσου 🤔

ναι για εσένα για κάποιο λόγο δεν το έβαλε!! είναι ένα βήμα πρίν την αποστολή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...