Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, dragonrider1997 είπε

Απαράδεκτο και όλοι εμείς με digital θα πάρουμε από Φεβρουάριο?

Μαλλον ναι. Εκτός αν ειναι μονο αυτο το μπουρδελο το digital passion Sony center που δεν θα φέρει . Ξενερα στο Φούλ . Ας μην έρθουν ποτέ . Παμε να πάρουμε το series X 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikp7 είπε

Μαλλον ναι. Εκτός αν ειναι μονο αυτο το μπουρδελο το digital passion Sony center που δεν θα φέρει . Ξενερα στο Φούλ . Ας μην έρθουν ποτέ . Παμε να πάρουμε το series X 

έχουμε καμία γνώμη και από άλλο μαγαζί? έχει ρωτήσει κανας άλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα τηλ εχθές σε 7 τηλ. κέντρα και απάντησαν τα 3. Πλαίσιο, Media Markt και Public και οι 3 μου απάντησαν κατηγορηματικά από το νέο έτος για παραγγελία. Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα ισχύσει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, jim0894 είπε

Kalispera @spyreto88 ego pou ekana 24/9 apo public pre-order kai exw plirosei olo to poso pote vlepeis na to pairnw mesa dekemvri noritera i apo ianouario?

οπα? δηλαδη το εκανες εξοφληση και ακομα περιμενεις. συνεχεια τηλεφωνα και γκαριξε τους. γενικη γραματεια καταναλωτη. δεν ειναι το θεμα οτι ειναι κονσολα η οχι. το θεμα ειναι οτι ειναι πληρωμενο στο ακεραιο αρα το αντιτιμο το εδωσες και δεν εχεις παραλαβει αυτο το οποιο πληρωσες. δηλαδη τους εδωσες ρευστό και εισαι στον αερα. αν πχ βαρεσουν κανονι τα χασες τα λεφτα ή με κοπο θα τα παρεις πισω και αν. ναι αλλη χρονια το 2020 αλλα μην ξεχναμε δικαιωματα και υποχρεωσεις. θα γινουν στανταρ καποια πραματα και θα φταιμε που δεν γκαριζουμε. προσωπικα παντα κυνηγαω οταν δεν ικανοποιουμε ως καταναλωτης.

Επεξ/σία από xxatziva
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xxatziva me doseis to pira alla se autous fenete olo to poso pliromeno ot pariggila 24/9 kai akoma i moni enimerosi pou exw einai oti tha imoun sto deutero kima kai auton den xeroune pote tha einai kai na perimenw eidipoisi..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι όταν το παραγγείλατε σας είπαν ότι θα το έχετε day one σας καταλαβαίνω απόλυτα.. όλοι οι υπόλοιποι που το παραγγείλατε μετά τις 17/9 γιατί γκρινιάζετε ότι έχετε δώσει όλο το ποσο και δεν το έχετε λάβει και αν είναι δυνατόν κλπ κλπ.. σας εγγυήθηκε κάποιος για τις ημερομηνίες και δεν το δεν έφερε; 🤷🏻‍♂️

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, geor92 είπε

Όσοι όταν το παραγγείλατε σας είπαν ότι θα το έχετε day one σας καταλαβαίνω απόλυτα.. όλοι οι υπόλοιποι που το παραγγείλατε μετά τις 17/9 γιατί γκρινιάζετε ότι έχετε δώσει όλο το ποσο και δεν το έχετε λάβει και αν είναι δυνατόν κλπ κλπ.. σας εγγυήθηκε κάποιος για τις ημερομηνίες και δεν το δεν έφερε; 🤷🏻‍♂️

Σωστοτατος όταν ερχόταν το email που σας ζητούσαν να προπαραγγειλετε έγραφε μήπως πουθενά ότι θα το έχετε την πρώτη ημερα; Σας το εγγυόταν κάποιος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Touloufis είπε

Σωστοτατος όταν ερχόταν το email που σας ζητούσαν να προπαραγγειλετε έγραφε μήπως πουθενά ότι θα το έχετε την πρώτη ημερα; Σας το εγγυόταν κάποιος; 

η Vodafone αυτό διαφήμιζε πάντως, παραλαβή 19/11 😓

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει προπαραγγελία από κότσο 18/9. Δεν έχει έρθει ποτέ. Σήμερα πάλι πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως επειδή είχα παραγγείλει digital version δεν παρέλαβα.. δεν είχαν στο πρώτο κύμα. Να περιμένω το Δεκέμβρη μου είπαν. Για να δούμε.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έπρεπε να ενημερώσουν για τα ντιτζιταλ οτι αν παραγγείλεις Οκτώβρη θα σ έρθουν μαρτη; Όλο μαλακιες . Αν εχει κανεις καμια περισσευούμενη παραγγελία για την κανονική έκδοση και θελει να την δωςει ας μου στείλει ενα μηνυμα παρακαλώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Komfri69 είπε

Έχω κάνει προπαραγγελία από κότσο 18/9. Δεν έχει έρθει ποτέ. Σήμερα πάλι πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως επειδή είχα παραγγείλει digital version δεν παρέλαβα.. δεν είχαν στο πρώτο κύμα. Να περιμένω το Δεκέμβρη μου είπαν. Για να δούμε.

σε ποιο κααταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...