Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Eykleidis είπε

 

Συνάδελφος μου έκανε παραγγελία απο το public την ίδια μέρα με εμενα αλλα 8 ωρες αργότερα την έκδση με το cd. Παρέλαβε την πρώτη μέρα κυκλοφορίας. 
 

 

Παρέλαβε με παραγγελία 9 Νοεμβρίου??? Εγώ απο 22 Σεπτεμβρίου καμία ενημέρωση 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, nikp7 είπε

μην αγχωνεσαι εσυ θα παραλαβεις εκτος και αν σ εχουν κανει μαλακια απ το καταστημα. γενικα οσοι εκαναν παραγγελια νωρις δε πιστευω να τους παει πολυ πισω

Θα φανει. Το μονο που μου ειπαν ειναι οτι θα υπαρχουν κονσολες στο 10ημερο του Δεκεμβριου για οσους παραγγειλαν Σεπτεμβριο...για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προπαραγγελια απο mediamarkt 22/09 μια μερα πριν την κυκλοφορια με διαβεβαιωναν πως θα παραλαβω στην πρωτη παρτιδα και μετα απο 5 μερες που δεν ειχα νεα μου ειπαν πως δεν ειμαι στην πρωτη παρτιδα 🤷‍♂️... Στις πολλοστες φορες που εχω επικοινωνησει απο τοτε μου λενε πως δεν εχουν κανενα νεο! Ελπιζω να μην γινει το ιδιο και στην δευτερη παρτιδα και μεινουμε με το χειριστηριο του ps4 για Χριστουγεννα🤡 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά από 17/9 Ώρα 22:12 Την digital έκδοση από Κωτσόβολο και μόνη ενημέρωση που έχω είναι (Δυστυχώς θα πρέπει να περιμένεις λίγο ακόμη για να αποκτήσεις το PS5 σου. Όταν θα έχουμε επιβεβαιωμένη ημερομηνία παραλαβής από τη SONY, θα επικοινωνήσουμε μαζί σου για περισσότερες λεπτομέρειες.)Και απ’ ό,τι φαίνεται δεν το βλέπω να ‘ρχεται φέτος τι να πω ρε παιδάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, MisterGS είπε

22/09 09:31 Την digital απο Κωτσοβολο. Ακομα σε "αναμονη διαθεσιμοτητας". Ελπιζω μεσα στη βδομαδα να υπαρχουν νεα...

18/9 8:30 Τα ίδια και εγώ φίλε .Digital version 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Choco-late είπε

18/9 8:30 Τα ίδια και εγώ φίλε .Digital version 

Κι εγω μια απο τα ίδια 19/9 ώρα 18:38 και disc edition Και ακόμα αναμονή διαθεσιμοτητας πιστεύετε ότι θα το έχω πριν τα Χριστούγεννα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος που έχει κουμπάρο στέλεχος στον Κωτσο του είπε ότι θα παραλάβουν και αυτοί που έκαναν το Νοέμβρη παραγγελία ,μέχρι τις 10 Δεκέμβρη.

Τώρα δεν ξέρω αν εννοούσε ότι θα φύγει από Κωτσο τότε και θα πάει κούριερ πάντως έτσι μου είπε όταν τον ρώτησα αν ξέρει κάτι.Εγω έκανα από MM και ακόμα στο Βιλαμπαχο τρίβουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Ένας φίλος που έχει κουμπάρο στέλεχος στον Κωτσο του είπε ότι θα παραλάβουν και αυτοί που έκαναν το Νοέμβρη παραγγελία ,μέχρι τις 10 Δεκέμβρη.

Τώρα δεν ξέρω αν εννοούσε ότι θα φύγει από Κωτσο τότε και θα πάει κούριερ πάντως έτσι μου είπε όταν τον ρώτησα αν ξέρει κάτι.Εγω έκανα από MM και ακόμα στο Βιλαμπαχο τρίβουν...

Πες τα άνθρωπέ μου... Μάλλιασαν τα δάχτυλά μου να τα γράφω.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...