Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, spyreto88 είπε

Όχι για .de και όχι ακόμα για co.uk

Ok thx, αν τα μεταφορικά δεν είναι τρελά λογικά θα στοκάρει πιο νωρίς ο μπέζος από τους δικούς μας.

Άλλη μια ερώτηση γιατί δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με PS. Για κωδικούς PS Plus υπάρχει μέρος που μπορείς να τους πάρεις online, χωρίς δλδ να πάρεις φυσικό αντικείμενο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Είναι νόμιμο απλά δεν θα πατήσει πελάτης μετά από αυτά οπότε λογικά θα κλείσει. Επίσης δεν το εχει στο skroutz ίσως πήρε πόδι

Οταν είχε ξεκίνησε είχε καλές προσφορές το μαγαζί..Τώρα τελευταία υπήρχαν παράπονα και είχε 3 στα 5 αστέρια!

Τώρα θα το διασείρουμε..Μετά μου λέτε για αλλα μαγαζια και για τον κοτσοβολο..

Ενταξει δεν ειμαι ουτε υπαλληλος ουτε μετοχος στον κοτσοβολο ουτε καποιο μεγαλο στελεχος του..

αλλα αυτο ειναι χειροτερο απο του κοτσοβολου δυστυχως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ex3Lmei είπε

Οταν είχε ξεκίνησε είχε καλές προσφορές το μαγαζί..Τώρα τελευταία υπήρχαν παράπονα και είχε 3 στα 5 αστέρια!

Τώρα θα το διασείρουμε..Μετά μου λέτε για αλλα μαγαζια και για τον κοτσοβολο..

Ενταξει δεν ειμαι ουτε υπαλληλος ουτε μετοχος στον κοτσοβολο ουτε καποιο μεγαλο στελεχος του..

αλλα αυτο ειναι χειροτερο απο του κοτσοβολου δυστυχως

Χειρότερο αλλά σε διευκολύνει παίρνει δόσεις με πιστωτική κάρτα 24 δόσεις 65 ευρώ τον μήνα κάπου 200 βγαίνει ο τόκος 1,5χιλιαρικο συνολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, blusprint είπε

Καλησπέρα. Στις 19/11 παρήγγειλα από Πλαίσιο το ps5. Σήμερα μου ρθε ένα e-mail με τον αριθμό κουπονιού προπαραγγελίας. Γνωρίζει κάποιος τι ακριβώς είναι αυτό;

τι ωρα μπορεις να δεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GiorgosNGR είπε

Χειρότερο αλλά σε διευκολύνει παίρνει δόσεις με πιστωτική κάρτα 24 δόσεις 65 ευρώ τον μήνα κάπου 200 βγαίνει ο τόκος 1,5χιλιαρικο συνολο

Δηλαδή μου λες οτι θα το δωσες σε δοσεις που πιστευω πως θα εχεις στη πιστωτικη και αλλα με δοσεις και θα δινεις τη δοση σου χωρις να την εχεις την κονσολα;

Ε σορρυ αλλα γιαυτο μας κοροιδευουν ετσι. Αξιοι ειμαστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zacque είπε

τι ωρα μπορεις να δεις?

17:09

Ξέρεις τι σχέση έχει αυτό το κουπόνι με την εξέλιξη της παραγγελίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κουπόνι για το iPhone pro max από τις 19/11 όταν και έβαλα προ παραγγελία για το iphone και το ps5. Μου έδωσαν μόνο για το iphone κουπόνι και φυσικά από τότε καμία εξέλιξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ex3Lmei είπε

Δηλαδή μου λες οτι θα το δωσες σε δοσεις που πιστευω πως θα εχεις στη πιστωτικη και αλλα με δοσεις και θα δινεις τη δοση σου χωρις να την εχεις την κονσολα;

Ε σορρυ αλλα γιαυτο μας κοροιδευουν ετσι. Αξιοι ειμαστε!

Πλακα σου κανω φιλε ασφαλώς δεν ειμαι χαζος να δωσω 1300 ευρω για playstation απο σκρουτζομαγαζο. οσο για τις δοσεις τ εχω παρει με 12 ατοκες απο κοτσοβολο εχω πληρωσει κ την 2η :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Πλακα σου κανω φιλε ασφαλώς δεν ειμαι χαζος να δωσω 1300 ευρω για playstation απο σκρουτζομαγαζο. οσο για τις δοσεις τ εχω παρει με 12 ατοκες απο κοτσοβολο εχω πληρωσει κ την 2η :P

Γενικο ειναι το σχολιο μου ! Δεν ειναι επι προσωπικου!

Τετοια μαγαζια και αλλα τετοια θα ενθαρρυνονται απο πωλησεις σε αγγελιες 800 και 700€ !

Καλα μας κανουν  τοτε δυστυχως!

Επεξ/σία από ex3Lmei
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, blusprint είπε

17:09

Ξέρεις τι σχέση έχει αυτό το κουπόνι με την εξέλιξη της παραγγελίας;

δεν έχω ιδέα τι μπορεί να είναι, επίσης τι ώρα έκανες την παραγγελία εννοούσα.

Επεξ/σία από zacque
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, zacque είπε

δεν έχω ιδέα τι μπορεί να είναι, επίσης τι ώρα έκανες την παραγγελία εννοούσα.

19/11 11:34πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Καλό μήνα σε όλους μάγκες! με υγεία πρώτα πρώτα και δεύτερον μέσα στον μήνα να έχουμε όλοι κονσόλες! 😁

αμην. λαμπαδα ισα με το μποι μου 1,93 θα παω να αναψω εαν ερθουν οι ντιτζιταλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Καλό μήνα σε όλους μάγκες! με υγεία πρώτα πρώτα και δεύτερον μέσα στον μήνα να έχουμε όλοι κονσόλες! 😁

Επιτέλους αισιοδοξία γιατί με την γκρίνια δεν είδαμε προκοπή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...