Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις πήρα πλαίσιο μου είπαν δεν παρέλαβαν ακόμη και ότι αύριο είναι η τελευταία μέρα λέει είδαμε ότι κάνατε και εξόφληση του ποσού λέω ναι έκανα μου λέει σας είπαμε για day one λέω ναι λέει ωραία τότε αύριο θα αρχίσουμε να ενημερώνουμε. 

Να πω την αλήθεια ακόμη είμαι διστακτικός μιας και δεν φαινόταν απόλυτα σίγουρη η κοπέλα θα φανεί αύριο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, h3342 είπε

Εγω π εχω προεξοφλησει αποτις 17/9

Τωρα κοιταξα και λεει ακομα σε εξελιξη!

Μηπως το ειχες παραλαβη απο καταστημα; γτ κ εγω παραλαβη τ εχω κ λεει σε εξέλιξη ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dr_Rad είπε

18/9 00.45 κωτσόβολος και full προπληρωμένο ακόμα σε εξέλιξη... Έχω αρχίσει και και μπαίνω σε mode Doom Guy!

Και εγω την ειχα κανει 24/9 κ ειναι σε εξέλιξη μάλλον πανε με ημερομηνία κ αυριο θα μας εχει κ εμας, αλλα αν τ εβγαζε απο τωρα θα κοιμομασταν καλυτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια όσοι έχετε κάνει από Κωτσόβολο και σας βγάζει εταιρία ταχυμεταφορών μην απελπίζεστε. Στην παραγγελία που είχα κάνει για το dual sense και το Miles από Κωτσόβολο, έγραφε πάλι εταιρία ταχυμεταφορών και τα έφερε η instacar (εταιρία leasing!!) σε μισή μέρα μέσα. Δηλαδή Παρασκευή βράδυ έφυγε, Σάββατο πρωί την είχα.

  • Like 3
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sap92 είπε

ολοι κοτσο και πλαισιο λετε μονο εγω ειμαι public?? :P εχουμε κανενα νεο απο public?

Τι να πω κι εγώ που είμαι MediaMarkt και δεν έχω δει αναφορά ούτε για δείγμα . Έχω αρχίσει να πιστεύω πως ήταν hoax οι προπαραγγελίες του MediaMarkt. Εν τω μεταξύ ο μόνος λόγος που έβαλα MediaMarkt ήταν για να παραλάβω από το κατάστημα που είναι κοντά σε εμένα. Που να φανταστώ τέτοια ήττα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...