Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα παιδιά! Έχω μία ερώτηση.. Εγώ είχα κάνει την προπαραγγελία από Κωτσόβολο 01/10 από το κατάστημα στο Mall και είχα δώσει εκεί μια προκαταβολή (είτε 50 είτε 100, δε θυμάμαι, έχω την απόδειξη σπίτι). Στην παραγγελία μου γράφει μέσα:

Κατάσταση πληρωμής

Σε αναμονή

Αυτό το γράφει απ όταν έκανα την παραγελλία αλλά δεν έχω ασχοληθεί.. πρέπει να ασχοληθώ ή δε χρειάζεται να κάνω κάτι; Επηρεάζει κάπου αυτό;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, harris231 είπε

Και σε εμένα έτσι γράφει απο παραγγελία xbox series x απο τις 18/11. Στην αναμονή και βλέπουμε.

είχαν ανοίξει χτες-προχτές σε παμπλικ και πλαίσιο, έλεγαν άμεση παραλαβή. τσεκαρε μήπως είναι ακόμα να το πάρεις τουλάχιστον από εκεί, μην μπλέκεις με Κωτσόβολο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ktsak είπε

Καλημερα. Δοθηκε στο κουριερ για παραδοση. 

Και ο Κωτσος στον κοσμο του.... Ακομη ατο Συλλογη - Επεξεργασια .......

Τι να πει κανεις !!!!! Η ανοργανωσια σε ολο της το μεγαλειο ......

Πάντως κρίνοντας από τα λεγόμενα του συναδέλφου, φαίνεται ότι ακόμα γίνονται κάποιες παραδόσεις. Αισιοδοξείτε συμφορουμίτες

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν το βιάζομαι...απλά ενημερωτικά το ανέφερα. Περιμένω να μπει και το δώρο. Όσο καθυστερεί (σε λογικά πλαίσια) καλό μου κάνει - βάζω και κανα φράγκο στην άκρη- αντικαταβολή γαρ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mihalakis είπε

Πάντως κρίνοντας από τα λεγόμενα του συναδέλφου, φαίνεται ότι ακόμα γίνονται κάποιες παραδόσεις. Αισιοδοξείτε συμφορουμίτες

Αυτο όμως δεν τους απαλλασει από την ιδιότητα της ΑΝΟΡΓΑΝΩΤΗΣ, ΑΝΕΤΟΙΜΗΣ, ΠΡΟΧΕΙΡΗΣ, ΑΝΙΚΑΝΗΣ να διαχειριστεί μεγάλο όγκο πληροφοριών. Για να μην μιλήσω στο τέλος για παραπληροφόρηση και εμπαιγμό πελατών !!!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ktsak είπε

Αυτο όμως δεν τους απαλλασει από την ιδιότητα της ΑΝΟΡΓΑΝΩΤΗΣ, ΑΝΕΤΟΙΜΗΣ, ΠΡΟΧΕΙΡΗΣ, ΑΝΙΚΑΝΗΣ να διαχειριστεί μεγάλο όγκο πληροφοριών. Για να μην μιλήσω στο τέλος για παραπληροφόρηση και εμπαιγμό πελατών !!!!!! 

Εσένα σήμερα θα σου έρθει απ ότι βλέπω στο signature σου ε; Άντε με το καλό! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Screenshot_20201202-122008.jpg.bb768342058f55f907126ec316a7abf3.jpg.7aac406fa9e7b01c749a37e674605d05.jpg Screenshot_20201202-105737.jpg.93345d62bc85cae08f8d76258585c8d5.jpg.5ffe4fd2661eb321cb34fb077465ccc0.jpg

9 λεπτά πριν, geor92 είπε

Εσένα σήμερα θα σου έρθει απ ότι βλέπω στο signature σου ε; Άντε με το καλό! :D

Για να δούμε, έχει δοθεί σε κούριερ λένε από το πρωί ....... Εξαρτωμαστε από το φόρτο του κούριερ τώρα !!!!!

Επεξ/σία από ktsak
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο mr Constantine έχει να κανεις προπαραγγελίες απλά δεν ξέρω ποσο έμπιστο είναι αυτό το site,επίσης έχει και ημερομηνία παραλαβής 5-15 και 15-25 Δεκεμβρίου για το δεύτερο κύμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, ktsak είπε

Screenshot_20201202-122008.jpg.bb768342058f55f907126ec316a7abf3.jpg.7aac406fa9e7b01c749a37e674605d05.jpg Screenshot_20201202-105737.jpg.93345d62bc85cae08f8d76258585c8d5.jpg.5ffe4fd2661eb321cb34fb077465ccc0.jpg

Για να δούμε, έχει δοθεί σε κούριερ λένε από το πρωί ....... Εξαρτωμαστε από το φόρτο του κούριερ τώρα !!!!!

 

4 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

 

 

4 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Aντε καλοριζικο και καλα παιχνιδια!Να ρωτησω αν επιτρεπεται,την παραγγελια πως την εβαλες στον Κωτσο,απο υπολογιστη ενω ηταν με δόσεις,γιατι κι εγω ετσι θα το κανω οταν με το καλο ξαναερθουν κομματια??

 

 

Επεξ/σία από nikaki71
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Aντε καλοριζικο και καλα παιχνιδια!Να ρωτησω αν επιτρεπεται,την παραγγελια πως την εβαλες στον Κωτσο, απο υπολογιστη ενω ηταν με δόσεις, γιατι κι εγω ετσι θα το κανω οταν με το καλο ξαναέρθουν κομματια ??

Δεν έβαλα καμια παραγγελια με δόσεις, είχα παραγγείλει PS5, χειριστήριο και βάση φόρτισης. Ηρθαν πρώτα χειριστήριο και βάση και τώρα περιμένω το PS5.

Επεξ/σία από ktsak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...