Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Backpacker είπε

 

Ισχύει...και γω ένα μηνα πληρωμένο φουλ το PS5 Digital και όχι απλά δεν έχω παραλάβει...αλλά το χειρότερο δεν ξέρω καν πότε θα παραλάβω!! Πολυεθνικές σου λέει μετά και ελεύθερη αγορά με σεβασμό στον καταναλωτή. 

Σαν scam ηταν αυτο με το digital οταν ανοιξαν προπαραγγελιες εγραφε ερχεται 19-11, έπρεπε να γράψουν άλλη ημερομηνία για τα digital.. Σαν να πηγαινεις σε ενα συνεργειο το αμαξι και να σου λεει σε 5 μερες θα ειναι ετοιμο και πας σε 5 μερες και σου λεει αα αυτο ειναι hyundai πιο μετα θα το φτιαξω

Επεξ/σία από GiorgosNGR
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, selin323 είπε

8 η ώρα βγάλανε τώρα δεν ξέρω ποσό την κρατήσανε 

Και 3 λεπτά μη σου πω... Για τους μιλημένους ήταν αυτή η δουλειά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Σαν scam ηταν αυτο με το digital οταν ανοιξαν προπαραγγελιες εγραφε ερχεται 19-11, έπρεπε να γράψουν άλλη ημερομηνία για τα digital.. Σαν να πηγαινεις σε ενα συνεργειο το αμαξι και να σου λεει σε 5 μερες θα ειναι ετοιμο και πας σε 5 μερες και σου λεει αα αυτο ειναι hyundai πιο μετα θα το φτιαξω

 

Ε ναι ρε φίλε. Δλδ ούτε στα τελευταία σκρουτζομάγαζα τέτοια ξεφτίλα και εμπαιγμός.  Αν η μεγαλύτερη εταιρεία της χώρας ο Κωτσόβολος λειτουργεί έτσι καταλαβαίνουμε τι αγορά έχουμε σαν κράτος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Backpacker είπε

 

Ε ναι ρε φίλε. Δλδ ούτε στα τελευταία σκρουτζομάγαζα τέτοια ξεφτίλα και εμπαιγμός.  Αν η μεγαλύτερη εταιρεία της χώρας ο Κωτσόβολος λειτουργεί έτσι καταλαβαίνουμε τι αγορά έχουμε σαν κράτος.

Μην ακούω σκρουτζομάγαζα... Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι

PriveShop.gr | GAMING-ΚΟΝΣΟΛΕΣ-SONY PLAYSTATION PS5 STANDARD EDITION

1350 κατόπιν παραγγελίας. Αυτοί είμαστε κύριοι.

Επεξ/σία από spyreto88
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eshop περα απο τις 8 ειχαν ανοιξει και μεσημερι στις 3 κ μιση αν θυμαμαι καλα, προλαβα και μετα απο 2 μερες μου την ακυρωσαν. Γενικα σε αρκετους που προλαβαν την ακυρωσαν μετα.. Νομιζω 1 η 2 παραγγελιες κρατησαν απο ακυρο κοσμο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spyreto88 είπε

Μην ακούω σκρουτζομάγαζα... Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι

PriveShop.gr | GAMING-ΚΟΝΣΟΛΕΣ-SONY PLAYSTATION PS5 STANDARD EDITION

.70 το ειχε προχθες, τωρα ..30 επαιξε blackfriday deal

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεκτο αυτο με τα digital.Εκανα και εγω προπαραγγελια στον Κωτσο 15/11,αν ηξερα οτι δεν θα εφερναν digital θα εκανα για το κανονικο.Θα μπορουσαν να το ειχαν εξαρχης πει οτι δε θα εφερναν αρχικα πολλα κομματια digital.Σε αυτο βεβαια δεν φταιει ο Κωτσος αλλα η ιδια η Sony που δεν ανεφερε τιποτα

Μας εβγαλαν τα συκωτια με αυτες τις προπαραγγελιες οι σκατοεταιριες,και η Microsoft αλλα και η Sony ακομη περισσοτερο...Τους σκαμε 500αρικα και θα μας σκασουν μεχρι τελευταια στιγμη με τις ανοργανωσια τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, spyreto88 είπε

Μην ακούω σκρουτζομάγαζα... Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι

PriveShop.gr | GAMING-ΚΟΝΣΟΛΕΣ-SONY PLAYSTATION PS5 STANDARD EDITION

1350 κατόπιν παραγγελίας. Αυτοί είμαστε κύριοι.

Αυτοί θέλουν μια ομαδική καταγγελία να στανιαρουν.... 

Πω πω δεν υπάρχουν τα άτομα.... 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Αυτοί θέλουν μια ομαδική καταγγελία να στανιαρουν.... 

Πω πω δεν υπάρχουν τα άτομα.... 

1325.30 μην ανεβάζεις ρε φίλε δυσφημείς το μαγαζί..

Εγώ λέω να βάλουμε όλοι απο 1 παραγγελία αφού εχει αντικαταβολή. Να το φέρουν και να μην το παρουμε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GiorgosNGR είπε

1325.30 μην ανεβάζεις ρε φίλε δυσφημείς το μαγαζί..

Εγώ λέω να βάλουμε όλοι απο 1 παραγγελία αφού εχει αντικαταβολή. Να το φέρουν και να μην το παρουμε :P

Ή καλύτερα να την στείλουμε στον προϊστάμενό μας... χνιεχ χνιεχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ex3Lmei είπε

Ίδια τιμή είναι με προχθές! Το 70 το ειχε το digital

εστειλα σκρινσοτ πιο πανω, προχθες τ βραδυ το ειχε .70 και αυτο με το δισκακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...