Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, spyreto88 είπε

Εμένα αυτό το 31/12 μου φαίνεται πάρα πολύ ύποπτο... Δύσκολο... Πάρα πολύ δύσκολο

Μα ναι,οπως προειπα δεν τρεφω ελπιδες να παραλαβω πριν μπει το νεο ετος.Απλως εχω την ευχαριστηση της παραγγελιας και την προσμονη της παραδοσης.Οποτε γινει αυτη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nikaki71 είπε

Μα ναι,οπως προειπα δεν τρεφω ελπιδες να παραλαβω πριν μπει το νεο ετος.Απλως εχω την ευχαριστηση της παραγγελιας και την προσμονη της παραδοσης.Οποτε γινει αυτη.....

Δεν λέω για εσένα... Εσύ μπορεί και να το πάρεις από σπόντα... Για το παιδί που ανέβασε το screenshot λέω. Όσες φορές μίλησα, ποτέ δεν είπαν τπτ σχετικά με ημερομηνίες... Πως δλδ τώρα του έδωσε ημερομηνία η άλλη? Τέλος πάντων... Θα δείξει

3 λεπτά πριν, ariccc είπε

αγορα απο γερμανο 17/9, ακομα δεν εχει ερθει, στα τηλεφωνα μου εχουν πει τα παντα...σκεφτομαι να βαρεσω ακυρωση..

Μην το κάνεις αν θες πραγματικά την κονσόλα. Απλά κάνε υπομονή. Θα φτάσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, johnnyman είπε

Πρωτη φορα εχω τοση ανυπομονησια χαχαχαχα.

39 φτασαμε και μυαλο δεν βαζουμε :D

Aυτη η αναμονη ειναι πολυ γλυκια !!!!

Ισχύει... Μας πήρε τα μυαλά το hype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Εφυγε και η δικια μου παραγγελια τηλεφωνικη στον Κωτσό,με αντικαταβολη και εκτιμωμενο χρονο παραδοσης (οπως μου ειπε το παλληκαρακι),μεσα στις γιορτες,μιας και περιμενουνε χοντρο στοκ στις 15/12...Για να δούμε....

ζήλεψα και έκανα και εγώ μία 😄, δεν ξέρανε να μου πούνε εκτιμώμενο χρόνο παράδωσης και δεν μου έκαναν προσφορά στην επιπλέον εγγύηση 🙁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Πρωτη φορα εχω τοση ανυπομονησια χαχαχαχα.

39 φτασαμε και μυαλο δεν βαζουμε :D

Aυτη η αναμονη ειναι πολυ γλυκια !!!!

Λοιπον για να σε ανεβασω,θα σου πω οτι εγω ειμαι 49 χρονων.....Και δεν το προοριζω για το γιο το PS5!!😁

Επεξ/σία από nikaki71
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nikaki71 είπε

Λοιπον για να σε ανεβασω,θα σου πω οτι εγω ειμαι 49 χρονων.....😁

Έλα ρεεε... χαχαχαχα εντάξει παιδιά βγάζουμε γούστα εδώ μέσα. εγώ πάνω από 25 δεν σας έκανα (εγώ 32 είμαι)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spyreto88 είπε

Έλα ρεεε... χαχαχαχα εντάξει παιδιά βγάζουμε γούστα εδώ μέσα. εγώ πάνω από 25 δεν σας έκανα (εγώ 32 είμαι)

Thanks man.Κερναω νίκη σε ον λαιν παιχνιδι,μολις παραλαβουμε....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Πρωτη φορα εχω τοση ανυπομονησια χαχαχαχα.

39 φτασαμε και μυαλο δεν βαζουμε :D

Aυτη η αναμονη ειναι πολυ γλυκια !!!!

 

 

 

μου ρίχνεις 1 χρονακι χαχα παλιοσειρα...χαχα

 

Επεξ/σία από scirocco 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, spyreto88 είπε

Έλα ρεεε... χαχαχαχα εντάξει παιδιά βγάζουμε γούστα εδώ μέσα. εγώ πάνω από 25 δεν σας έκανα (εγώ 32 είμαι)

και νομιζα οτι θα ειμαι ο μεγαλυτερος εδω μεσα χαχαχα (αν και απο την ελλειψη ορθογραφικων εδω στο φορουμ θα επρεπε να το καταλαβω οτι ειμαστε δεινοσαυροι ολοι) εγω ειμαι 29

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει λοιπον το κάνω εικόνα.... Γύρω στις 14 του μήνα ανοίγουν τα μαγαζιά.

Παίρνω καφεδάρα, βάζω ακουστικά και στίνομαι έξω από κάποιο Megastore... Φαντάζομαι  αγανακτησμένους πελάτες στην ηλικία μας που δεν πήραν την κονσόλα, να ξεσπάνε σε ανυποψίαστους υπαλλήλους...

Υπόψιν δεν ακούω το διάλογο, κάθομαι απ έξω με καφέ και prodigy στ αφτιά και βλέπω τους αγανακτησμένουν να μιλάνε με ένταση και να κάνουν απότομες κινήσεις με τα χέρια για να εκφράσουν την οργή τους. 

Μπορεί κονσόλα να μην πάρω... Αλλά θα φύγει η χρονιά με πολύ γέλιο

(1) The Prodigy - Out Of Space (Official Video) - YouTube

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, spyreto88 είπε

Εντάξει λοιπον το κάνω εικόνα.... Γύρω στις 14 του μήνα ανοίγουν τα μαγαζιά.

Παίρνω καφεδάρα, βάζω ακουστικά και στίνομαι έξω από κάποιο Megastore... Φαντάζομαι  αγανακτησμένους πελάτες στην ηλικία μας που δεν πήραν την κονσόλα, να ξεσπάνε σε ανυποψίαστους υπαλλήλους...

Υπόψιν δεν ακούω το διάλογο, κάθομαι απ έξω με καφέ και prodigy στ αφτιά και βλέπω τους αγανακτησμένουν να μιλάνε με ένταση και να κάνουν απότομες κινήσεις με τα χέρια για να εκφράσουν την οργή τους. 

Μπορεί κονσόλα να μην πάρω... Αλλά θα φύγει η χρονιά με πολύ γέλιο

(1) The Prodigy - Out Of Space (Official Video) - YouTube

Αν κρινω απο το αβαταρ και τα μουσικα γούστα,μέταλλο Σπυράκο,ε??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Αν κρινω απο το αβαταρ και τα μουσικα γούστα,μέταλλο Σπυράκο,ε??

Όσο μπορώ κι εγώ 😇👿

Metallica - Last Caress & So What [Live MTV Europe Music Awards November 14, 1996] - YouTube

Θυμάμαι το guitar hero στο ps3... Του είχα πιει το αίμα. Καλές φάσεις

Επεξ/σία από spyreto88
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...