Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πως θα παραλάβουμε αφου οι κουριερ πάνε καλιά τους?

https://techblog.gr/b2b/speedex-i-apostoli-sas-einai-se-paleta-poy-den-echei-xefortothei/

https://techmaniacs.gr/geniki-tachydromiki-anastellei-leitoyrgies-tis-i-episimi-anakoinosi/

κλπ

μπρρ μας βλέπω να θες μέσο για να έρθει το πακέτο με το PS5

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Οχι να ριξω λαδι στην φωτια, αλλα εδω εισαι ως αγοραστης :P 

Σκέφτεσαι αυτό που θα ήθελες να συμβαίνει... Αλλά δεν πειράζει. Το ιντρικαδόρικο πάντα τραβάει. 

Σημασία έχει ότι κι εσύ κι ο Αποστόλης έχετε κονσόλα. Και οι 2 τελευταία στιγμή παραγγείλατε και συμπτωματικά την πήρατε. Εύχομαι να ήμουν το ίδιο τυχερός για να απολαύσω το άνοιγμα αυτής της παιχνιδομηχανής. Εγώ στη θέση σας θα έπαιζα κι αυτό σκοπεύω να κάνω όταν πάρω κονσόλα. 

Τώρα αν κάποιος στεναχωρήθηκε που δεν πήρε μεταχειρισμένο PS5  στα 495 το κατανοώ.  

 

2 ώρες πριν, Rattlehead είπε

Εγώ πιστεύω πρέπει να ανακριθεί με τον ακόλουθο τρόπο...

 

Με πέθανες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

Εχω την εντυπωση οτι ειναι μεχρι τελος του '20, και θελει αναγκαστικα να συνδεθεις σε ps5, αλλιως δεν μπορεις να τα βαλεις στο library.

που το ειδες αυτο ρε μαν θα μας τρελανεις?πλας ανανεωνεις οποτε θες  απο πσν και απο πσ να κανεις συνδεση-τι ειναι αυτα που λετε-και η ανανεωση που διαβασες οτι ειναι μεχρι τελος του 20???οσο για τα παιχνιδια για το συγκεκριμενο library σιγα μην τα χασει κιολας η υπηρεσια ειναι σαν το gamepass μπαινει τα κατεβαζει και τα παιζει ποια χανει αλλο τα μηνιαια του plus και αλλο τα 20,σου λεει κιολας 20.... μηδεν στα τρια εχεις.....σοβαρευτειτε με την παραπληροφορηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα 20 παιχνίδια του Ps Plus στο PS5 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περίπτωση να λήγουν τέλος του 2020. Είπαμε. Αν έχεις PS Plus, όποτε και να πάρεις την κονσόλα θα τα έχεις.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κάποιον, με κάλεσαν από public σήμερα το πρωί, παραγγελία 22/9 με αντικαταβολή χωρίς προκαταβολή. Μου είπαν ότι την επόμενη βδομάδα θα είναι διαθέσιμο για αποστολή.

  • Like 3
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/11/2020 στις 10:11 ΠΜ, Nimuro είπε

Κωτσόβολος εδώ, παραγγελία στις 17/09, αντικαταβολή χωρίς κάποια προκαταβολή. Από εχθές ακόμα σε "Συλλογή-Προετοιμασία". Για αποστολή σε Λάρισα, στην καλύτερη σήμερα δηλαδή. Εάν δεν έχει γίνει παράδοση σε τοπικό κατάστημα δεν νομίζω πως παραλαμβάνω αυτή τη βδομάδα.

Spoiler

Nimuro, διάβασε τα πμ σου, σε βλέπω ενεργό.

 

Στις 19/11/2020 στις 10:11 ΠΜ, Nimuro είπε

 

Spoiler

 

 

Στις 19/11/2020 στις 10:11 ΠΜ, Nimuro είπε

 

Spoiler

 

 

Επεξ/σία από Kostas.karras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stcp είπε

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κάποιον, με κάλεσαν από public σήμερα το πρωί, παραγγελία 22/9 με αντικαταβολή χωρίς προκαταβολή. Μου είπαν ότι την επόμενη βδομάδα θα είναι διαθέσιμο για αποστολή.

Η επόμενη ποτε ειναι; 15;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις από Κωτσόβολο: 

Καλησπέρα σας Το εμπορικό μας τμήμα βρίσκεται σε επικοινωνία με τον προμηθευτή μας ώστε να προκύψει νεότερη ενημέρωση σχετικά με την παραλαβή της κονσόλας. Θα υπάρχει μέριμνα ώστε να ειδοποιηθούν κατάλληλα όλοι οι πελάτες που έχουν καταχωρήσει παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Kreisson είπε

Μόλις από Κωτσόβολο: 

Καλησπέρα σας Το εμπορικό μας τμήμα βρίσκεται σε επικοινωνία με τον προμηθευτή μας ώστε να προκύψει νεότερη ενημέρωση σχετικά με την παραλαβή της κονσόλας. Θα υπάρχει μέριμνα ώστε να ειδοποιηθούν κατάλληλα όλοι οι πελάτες που έχουν καταχωρήσει παραγγελία.

Κωτσος, απλα για γέλια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ktsak είπε

Κωτσος, απλα για γέλια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ρε φίλε εμάς τι μας ταλαιπωρεί όμως? Δηλαδή λες και δεν ξέρει ότι έτσι χάνει πελάτες . Έχω παραγγελία 1-10 και Νοιώθω θα την πάρω του χρόνου .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Kreisson είπε

Μόλις από Κωτσόβολο: 

Καλησπέρα σας Το εμπορικό μας τμήμα βρίσκεται σε επικοινωνία με τον προμηθευτή μας ώστε να προκύψει νεότερη ενημέρωση σχετικά με την παραλαβή της κονσόλας. Θα υπάρχει μέριμνα ώστε να ειδοποιηθούν κατάλληλα όλοι οι πελάτες που έχουν καταχωρήσει παραγγελία.

Αυτό σου το έστειλαν από μόνοι τους ή σε επικοινωνία μαζί τους σου το είπαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Rattlehead είπε

Γυμναστική κάνουν με το δέμα;;

Αυλωνάρα, ωραία περάσαμε στο κέντρο (μετά όχι). Άκυρο σόρυ.
Δεν ξέρω τι έχει τόσο στραβά με τα ΕΛΤΑ ειλικρινά, επίτηδες το κάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nickobefree είπε

Αυτό σου το έστειλαν από μόνοι τους ή σε επικοινωνία μαζί τους σου το είπαν;

Τους έστειλα στο messenger τι παίζει κ Μ είπαν αυτό

11 λεπτά πριν, valkon είπε

Αυλωνάρα, ωραία περάσαμε στο κέντρο (μετά όχι). Άκυρο σόρυ.
Δεν ξέρω τι έχει τόσο στραβά με τα ΕΛΤΑ ειλικρινά, επίτηδες το κάνουν;

1 επιλαρχια 4 ίλη χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...