Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, iiordani είπε

Πήρα plaisio και public, δεν ξέρουν τίποτα και ελπίζουν να είναι πριν τα Χριστούγεννα.

Πολύ όμορφα.Εγώ που ,μίλησα τη προηγούμενη εβδομάδα με public με ενημέρωσαν πως ότι τους έρθει θα εξυπηρετηθούν πρώτα οι προπαραγγελίες του Σεπτεμβρίου και μετά όλες οι άλλες.Έτσι με ενημερώσε ένα παιδί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Guys, διαβάζω αυτό το thread από τη γέννηση του, και συνδέθηκα απλά για να πω πως εύχομαι όλοι σας να παραλάβετε το συντομότερο. 

Είχα προ-παραγγείλει στις 17/9 (15:06) από Πλαίσιο την Digital. Δεν παρέλαβα day1 αλλά ακριβώς μία βδομάδα αργότερα μετά από κάποια ακύρωση όπως με ενημέρωσαν. Ο κωδικός παραγγελίας μου έχει χαραχθεί στη μνήμη από τις δεκάδες οχλήσεις και τα τηλέφωνα που είχα κάνει (χωρίς νεύρα και τσαμπουκά) μέχρι να μου πουν πως τελικά βρέθηκε κονσόλα για μένα. 

Καλές γιορτές παίδες, και σύντομα παραλαβές λοιπόν.

 

Επεξ/σία από Tace23
  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, iiordani είπε

Πήρα plaisio και public, δεν ξέρουν τίποτα και ελπίζουν να είναι πριν τα Χριστούγεννα.

Τα φετινά ή του χρόνου??

Επεξ/σία από nikaki71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μία απορία να εκφράσω..!!! Ακούω παίρνετε τηλ. να μάθετε πότε θα παραλάβουν κονσόλες το κάθε κατάστημα..!!! Πιστεύετε όταν τις παραλάβουν θα σας το πουν ; Χαμός θα γίνει στο τηλεφωνικό τους κέντρο. Απλά θα αρχίσουν τα τηλ. και τον διαμοιρασμό τους.....

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, prigipa_m είπε

 

Εμενα παντως σε τηλεφωνημα που εκανα πριν λιγο , για το πότε θα παραλαβω,μου ειπαν, οτι οσο πιο πολλες φορες παιρνω τηλεφωνο,τοσο πιο πισω θα πηγαινει η παραγγελία μου....

Επεξ/σία από nikaki71
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikaki71 είπε

Εμενα παντως σε τηλεφωνημα που εκανα πριν λιγο στον Κωτσοβολο για το πότε θα παραλαβω,με απειλησαν οτι οσο πιο πολλες φορες παιρνω τηλεφωνο,τοσο πιο πισω θα πηγαινει η παραγγελία μου....

🤪🤪

Οκ, το τερματισαν.

🤣

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Εμενα παντως σε τηλεφωνημα που εκανα πριν λιγο , για το πότε θα παραλαβω,μου ειπαν, οτι οσο πιο πολλες φορες παιρνω τηλεφωνο,τοσο πιο πισω θα πηγαινει η παραγγελία μου....

Εάν γράφουμε εδώ ;;;;;;

 

Επεξ/σία από papsa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Εμενα παντως σε τηλεφωνημα που εκανα πριν λιγο , για το πότε θα παραλαβω,μου ειπαν, οτι οσο πιο πολλες φορες παιρνω τηλεφωνο,τοσο πιο πισω θα πηγαινει η παραγγελία μου....

Θα την ακύρωνα την ίδια στιγμή και δεν θα έκλεινα το τηλέφωνο μέχρι να δω ότι μου έχουν βάλει τα λεφτά. 
Σιγά μη τους προσκυνήσουμε κιόλας

Επεξ/σία από valkon
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, valkon είπε

Θα την ακύρωνα την ίδια στιγμή και δεν θα έκλεινα το τηλέφωνο μέχρι να δω ότι μου έχουν βάλει τα λεφτά. 
Σιγά μη τους προσκυνήσουμε κιόλας

Προφανως αστιευομαι...Δεν εγινε κατι τετοιο

3 λεπτά πριν, papsa είπε

Εάν γράφουμε εδώ ;;;;;;

 

Εδω να γραφουμε λεει,αν και αυτα τα βλεπουνε ....Εκει να μην παιρνουμε τηλεφωνα...Με ενα κυριο Λέντη μιλησα.....

Επεξ/σία από nikaki71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Εμενα παντως σε τηλεφωνημα που εκανα πριν λιγο , για το πότε θα παραλαβω,μου ειπαν, οτι οσο πιο πολλες φορες παιρνω τηλεφωνο,τοσο πιο πισω θα πηγαινει η παραγγελία μου....

Την είχα ακυρώσει ήδη.... 😡

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Προφανως αστιευομαι...Δεν εγινε κατι τετοιο

Εδω να γραφουμε λεει,αν και αυτα τα βλεπουνε ....Εκει να μην παιρνουμε τηλεφωνα...Με ενα κυριο Λέντη μιλησα.....

Μήπως μίλησες με τον Λεντη που έκανε τις φάρσες στη δεκαετία του 90 τον γνωστό "Κουναμούτα"?χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Μήπως μίλησες με τον Λεντη που έκανε τις φάρσες στη δεκαετία του 90 τον γνωστό "Κουναμούτα"?χαχα

Ναι αυτος ηταν.....Δουλευει αποθηκαριος στον Κωτσο τωρα,εχει αναλαβει τις παραγγελίες μας λεει.....😁

Επεξ/σία από nikaki71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...