Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις με πήραν τηλέφωνο απο τα Public, παραγγελία 22/09, έχουν ενημέρωση οτι θα παραλάβουν αυτή την εβδομάδα και μου ζήτησε διεύθυνση και αν θέλω το PS5!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, darko__77 είπε

Μόλις με πήραν τηλέφωνο απο τα Public, παραγγελία 22/09, έχουν ενημέρωση οτι θα παραλάβουν αυτή την εβδομάδα και μου ζήτησε διεύθυνση και αν θέλω το PS5!

Τους ειπες,"Οχι δε θελω"??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, darko__77 είπε

Του είπα στείλε το και θα το αποφασίσω εκείνη την ώρα αν θα το κρατήσω!

Σ'ωραίος......Του επεσε το ακουστικο απ το χερι??

Επεξ/σία από nikaki71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο την πλάκα θεωρώ οτι είναι σχεδόν σίγουροι οτι θα παραλάβουν για να πάρουν τηλέφωνο και να ζητήσουν διεύθυνση. Μου είπε οτι μέσα στην εβδομάδα θα το παραλάβω και εγώ. Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, agelosq είπε

ο αλλος λεει στο σκρουτζ μαλλον τρολλιας ειναι οτι πηρε κοτσοβολο και οτι θα ακυρωθουν παραγγελιες και αυριο θα ανοιξουν νεες.χαχαχαχ

δεν τους βγήκε 21 στο μπλακτζάκ και θα μοιράσουν από την αρχή 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα απο public ειναι ακομα σε εκτεταμενη αναζητηση, περα απο ενα τηλεφωνο που με πηραν τελη Νοεμβρη για να να μου πουν πως μαλλον παω για χριστουγεννα στη καλυτερη, δεν ειχα αλλη επικοινωνια μαζι τους, εχω προπληρωσει ολο το ποσο μεσω paypal, η παραγγελια μου εγινε 13/11, καποιος αλλος που εκανε παραγγελια Νοεμβριο ειχε κανενα νεο απο public?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vampirion είπε

εμενα απο public ειναι ακομα σε εκτεταμενη αναζητηση, περα απο ενα τηλεφωνο που με πηραν τελη Νοεμβρη για να να μου πουν πως μαλλον παω για χριστουγεννα στη καλυτερη, δεν ειχα αλλη επικοινωνια μαζι τους, εχω προπληρωσει ολο το ποσο μεσω paypal, η παραγγελια μου εγινε 13/11, καποιος αλλος που εκανε παραγγελια Νοεμβριο ειχε κανενα νεο απο public?

Εγώ που ,μίλησα τη προηγούμενη εβδομάδα με public με ενημέρωσαν πως ότι τους έρθει θα εξυπηρετηθούν πρώτα οι προπαραγγελίες του Σεπτεμβρίου και μετά όλες οι άλλες.Eγω εχω παραγγελια 19/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, spiros1993540 είπε

Εγώ που ,μίλησα τη προηγούμενη εβδομάδα με public με ενημέρωσαν πως ότι τους έρθει θα εξυπηρετηθούν πρώτα οι προπαραγγελίες του Σεπτεμβρίου και μετά όλες οι άλλες.Eγω εχω παραγγελια 19/10

Σεπτεμβριου? αν εχουν ακομα μεγαλο ογκο παραγγελιων απο Σεπτεμβριο με βλεπω με τη νεα χρονια, δεν πειραζει θα παιζω cyberpunk και wow μεχρι να ερθει το PS5 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, vampirion είπε

εμενα απο public ειναι ακομα σε εκτεταμενη αναζητηση, περα απο ενα τηλεφωνο που με πηραν τελη Νοεμβρη για να να μου πουν πως μαλλον παω για χριστουγεννα στη καλυτερη, δεν ειχα αλλη επικοινωνια μαζι τους, εχω προπληρωσει ολο το ποσο μεσω paypal, η παραγγελια μου εγινε 13/11, καποιος αλλος που εκανε παραγγελια Νοεμβριο ειχε κανενα νεο απο public?

Σε πηρανε αυτοι; Ενω ειχες κανει παραγγελια τοσο αργα; Παραξενο πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 9/11 -  Μόλις μίλησα με Public, απο την ενημέρωση που έχουν από την Sony (αμφιβάλλω αν όντως έχει ενημέρωση το Public ή απλά απο τα πολλά παράπονα λένε το ίδιο) θα παραλάβουν απο 15 και μετά, και οτι οι ενημερώσεις που γίνονται τηλεφωνικά γίνονται βάση σειράς προτεραιότητας. Επίσης δεν έχουν ιδέα για το μέγεθος της παραλαβής και για το αν θα έχουν ελάχιστα εώς καθόλου digital (όπως ακούγεται εδω μέσα).

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Eykleidis είπε

Παραγγελία 9/11 -  Μόλις μίλησα με Public, απο την ενημέρωση που έχουν από την Sony (αμφιβάλλω αν όντως έχει ενημέρωση το Public ή απλά απο τα πολλά παράπονα λένε το ίδιο) θα παραλάβουν απο 15 και μετά, και οτι οι ενημερώσεις που γίνονται τηλεφωνικά γίνονται βάση σειράς προτεραιότητας. Επίσης δεν έχουν ιδέα για το μέγεθος της παραλαβής και για το αν θα έχουν ελάχιστα εώς καθόλου digital (όπως ακούγεται εδω μέσα).

το θέμα είναι να μπορέσει κάποιος να μιλήσει με αποθήκη ή κάποιον υπεύθυνο γιατί στα τηλ κέντρα δεν ξέρουν τπτ και ο καθένας λέει ότι του κατέβει

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...