Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, PIXEL76 είπε

Γιατί εγώ ο κακοπροαίρετος υποψιάζομαι ότι στον Κώτσο προτεραιότητα έχουν οι αντικαταβολές και όσοι ξοφλήσανε μας έχουν ξεχάσει; Λέω εγώ τώρα..

Και εγω έτσι πιστεύω το έχουν κάνει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, PIXEL76 είπε

Μόλις επικοινώνησα με Κώτσο. Η παραγγελία μου έγινε 29 /9 και η εκπρόσωπος που μίλησα μου είπε ότι έχουν καλύψει μόνο τις παραγγελίες έως και 20/9. Τη ρώτησα αν γνωρίζει κάτι και μου απάντησε ότι δεν έχει ιδέα πότε θα παραλάβουν και ότι και αυτή έχει παραγγείλει για την ίδια και δεν ξέρει τίποτα😂Μας δουλεύουν κανονικά όμως !!!!

ΧΑΧΑΧΑ αυτό που σου είπε δεν ισχύει σε καμία περίπτωση...τι θα παραλάβουν 10 κομμάτια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Αντε να περνούμε σειρά και εμείς της 19 Νοέμβριου από το πλαίσιο!!

Με το καλό να παραλάβατε παιδιά!! 

Και γω 19 εκανα τηλεφωνικα, γιατι δεν προλαβα το website. Μου ειπαν μεχρι το 2022 θα εχουν φερει αρκετα κομματια για να παρω ενα, αφου πρωτα δωσω αίμα και λιγο νοτιαιο μυελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε πολλοι απο εδω π παίρνουμε τηλ τον κωτσοβολο, Απο δευτερα αμα αρχίσουν να στέλνουν θα γινει εκτροπη κλησης στα κουριερ για 2 εβδομαδες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε ας πούμε ότι ξεκινάει την επόμενη εβδομάδα, δηλαδή 14 του μηνός μέχρι 24...θεωρείται πως ο χρόνο αυτός με αυτόν τον χαμό που γίνεται στις μεταφορικές θα αρκεί για να παραλάβουμε πριν αλλάξει ο χρόνος?
Εγω βλέπω να τα δίνουν στις μεταφορικές και από εκει να παλεύουμε να βγάλουμε άκρη...θα είναι και σε mood διακοπών...δύσκολα τα πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πηραν εσενα τηλεφωνο δλδ που τους ειχες στειλει ενα μειλ με μια απλη ερωτηση (που μπορει να απαντηθει και με μειλ) και δεν εχουν παρει ατομα με παραγγελιες Σεπτεμβρη? και δεν το σηκωνουν σε ατομα που παιρνουν αυτους? 

τι γινεται εκει μεσα

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Aleex είπε

Άντε ας πούμε ότι ξεκινάει την επόμενη εβδομάδα, δηλαδή 14 του μηνός μέχρι 24...θεωρείται πως ο χρόνο αυτός με αυτόν τον χαμό που γίνεται στις μεταφορικές θα αρκεί για να παραλάβουμε πριν αλλάξει ο χρόνος?
Εγω βλέπω να τα δίνουν στις μεταφορικές και από εκει να παλεύουμε να βγάλουμε άκρη...θα είναι και σε mood διακοπών...δύσκολα τα πράγματα

Θα βάλουν δικιά τους μεταφορική όπως στο πρώτο κύμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Aleex είπε

Άντε ας πούμε ότι ξεκινάει την επόμενη εβδομάδα, δηλαδή 14 του μηνός μέχρι 24...θεωρείται πως ο χρόνο αυτός με αυτόν τον χαμό που γίνεται στις μεταφορικές θα αρκεί για να παραλάβουμε πριν αλλάξει ο χρόνος?
Εγω βλέπω να τα δίνουν στις μεταφορικές και από εκει να παλεύουμε να βγάλουμε άκρη...θα είναι και σε mood διακοπών...δύσκολα τα πράγματα

Αυτό ακριβώς .. δυστυχώς !!!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως και απόθεμα να υπάρξει έχουμε level 2 boss τα κούριερ, μόνο εάν ανοίξει η λιανική οπώς λένε σταδιακά μέχρι χριστούγεννα και μπορέσουμε να παραλάβουμε από μαγαζά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Rattlehead είπε

Καλημέρα παιδιά.Μιλησα με φίλο που κάναμε ίδια ημερομηνία παραγγελία τα play 17/11 εγώ από Media εκείνος από Πλαίσιο.Σημερα το παρέλαβε.

Ο-τ-ι  να-ναι

Δεν μπορω να καταλαβω τι κανει το media markt σημερα παλι πηρα τηλεφωνο και αλλα λογια ν'αγαπιομαστε ηταν.Δεν εχουν ιδεα λεει ποτε θα παραλαβουν και οταν τους ρωτησα αν θα παραλαβω εγω στην παρτιδα που θα ερθει με προπαραγγελια 22/09 λεει τι να σας πω λογικα ναι αλλα δεν μπορω να σας πω με σιγουρια...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως περίμενα 3 βδομάδες για ένα σίδερο από mediamarkt, στα τηλέφωνα μου έλεγαν ότι έχει αποσταλεί σε acs, μου το έφερε πριν από λίγο η easymail 😂  Ελπίζω να πάει καλύτερα με το ps5 και την vodafone.

Επεξ/σία από tab0u
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ferrerorocher69 είπε

Δεν μπορω να καταλαβω τι κανει το media markt σημερα παλι πηρα τηλεφωνο και αλλα λογια ν'αγαπιομαστε ηταν.Δεν εχουν ιδεα λεει ποτε θα παραλαβουν και οταν τους ρωτησα αν θα παραλαβω εγω στην παρτιδα που θα ερθει με προπαραγγελια 22/09 λεει τι να σας πω λογικα ναι αλλα δεν μπορω να σας πω με σιγουρια...

Στην αρχή εμεις δεν θέλαμε αλλα μετα αυτοί μας είπαν ότι θέλουν αλλά μετά εμείς δεν μπορούσαμε και ύστερα αυτοί μας είπαν δεν μπορούν και αυτοί.Αυτο ακριβώς τίποτα άλλο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...