Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, dim1223 είπε

Αμα η Sony συνεχίσει και στέλνει τόσα λίγα τεμάχια τότε βλέπω μέχρι το Πάσχα να καλύπτουν προ-παραγγελίες. Σκέψου εσύ άμα το παραγγείλεις τώρα πότε θα το πάρεις

Ώραια μπλέξαμε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, The__Blade είπε

αν ισχύει είναι απλά ελάχιστα. δεν ξέρω αν θα καλύψουν τις 17/9 παραγγελίες 🤪

Ελάχιστα? Όταν είχα πει κάτι για 50κ παραγγελίες, (συνολικά Ελλάδα) κάποιος πετάχτηκε και μου είπε σιγά μην ξεπεράσει τις 5.000. Μια χαρά τα βρίσκω με εκείνα τα δεδομένα 😂

@nikaki71

 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Ώραια μπλέξαμε... 

νομίζω υπερβάλλουμε... εγώ πιστεύω Φεβρουάριο θα έχει ισορροπηθεί η κατάσταση . Αν το θέλεις καλύτερα βάλτο όσο πιο νωρίς γίνεται δεν έχεις να χάσεις κάτι έτσι και αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, __Panos__ είπε

νομίζω υπερβάλλουμε... εγώ πιστεύω Φεβρουάριο θα έχει ισορροπηθεί η κατάσταση . Αν το θέλεις καλύτερα βάλτο όσο πιο νωρίς γίνεται δεν έχεις να χάσεις κάτι έτσι και αλλιώς.

Εννοείς να το κάνω παραγγελία; 

Αν ανοίξει η αγορά δεν θα προλαβαίνω να φάω όχι να παίξω. Το θέμα ήταν να υπάρχει τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Εννοείς να το κάνω παραγγελία; 

Αν ανοίξει η αγορά δεν θα προλαβαίνω να φάω όχι να παίξω. Το θέμα ήταν να υπάρχει τώρα. 

Δες μήπως βρεις καμία αγγελία τότε αν το θες άμεσα..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Boubis1411 είπε

Εννοείς να το κάνω παραγγελία; 

Αν ανοίξει η αγορά δεν θα προλαβαίνω να φάω όχι να παίξω. Το θέμα ήταν να υπάρχει τώρα. 

αν το θες για άμεσα δύσκολο γιατί ακόμα άτομα από Σεπτέμβρη δεν έχουν παραλάβει. Εγώ για γενικά έλεγα αν το ήθελες καλύτερα να το παράγγελνες νωρίς και όποτε ερχόταν. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, geor92 είπε

Δες μήπως βρεις καμία αγγελία τότε αν το θες άμεσα..

Πάνω από 600 όλοι... Καπελάκι υπάρχει. 

Το ψάχνω στο εξωτερικό θα δούμε ίσως πιαστώ τυχερός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, dim1223 είπε

copy paste απο αλλου--2000 πλέι θα παραδόσουν αύριο σε Κωτσόβολο πλαίσιο κτλ λόγο δουλειάς το γνωρίζω επειδή εγώ έστηνα τις παλέτες-- στην πρωτη παρτιδα ειχαν ερθει 6000 blue ray 2000 digital---ΛΟΓΙΚΑ μπορει να ενημερωσουν απο σημερα και αυριο να ξεκινησουν να στελνουν. Ξανα λεω οτι σου εκανα copy paste οτι ειδα δεν εχω βγαλει τιποτα απο το μυαλο μου. (το θα παραδοσουν 2000 αυριο εννοει σημερα 9 του μηνα απλα το εγραψε αργα το βραδυ)

Παιδιά δεν νομίζω η sony να αφήσει έτσι την αγορά εν όψει χριστουγέννων από τη στιγμή που έχει ανακοινώσει 10εκ κομμάτια παραγωγή πριν το τέλος του έτους, δηλαδή στο ελλάντα θα στείλει μόνο 10.000 πλεϊστέσιο; Χαλαρώστε και βλέπουμε πως θα πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kingedward είπε

Δέχεται παραγγελίες κανένα κατάστημα αυτή τη στιγμή (μεγάλο-μικρό) ; 
Γιατί είμαστε και εμείς που δεν έχουμε κονσόλα καν ...

μόνο κώτσος τηλεφωνικά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλέφωνο και έκανα παραγγελία.Μου λεεί για παραλαβή τον επόμενο μήνα.Πρεπει να καλυφθούν πρώτα οι προπαραγγελίες, και του λέω αν ακυρωθούν θα μπορέσω να την πάρω και τώρα ?

και μου λέει δεν το γνωρίζω.κωτσος ΤΏΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Kingedward είπε

διάβασα τα χειρότερα εδώ για Κώτσο 😕

κάνε μία με αντικαταβολή δεν έχεις να χάσεις τίποτα, ίσως κληρωθείς και πάρεις τώρα τα χριστούγεννα 😄

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...