Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το συστημα τους εχει προβλημα απο τις 9 που πηρα και εγω και απλα δεν μπορουν να δουν λεει τις παραγγελιες μας για να μας ενημερωσουν.Δεν νομιζω οτι εχει σχεση με αυτο που εγινε με το ps5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε ξυπνάτε ε-shop media germanos public , ανοίγουν τάχα διαθέσιμο  για λίγο ψεμματαααα  για να ανεβάσουν την επισκεψιμότητα στο site .η ν παρουν και αλλες παραγγελίες του αέρα  (εχτες Γερμανός email το προοιον (ps5 εφτασε πατας στο λινκ κ τιπτα ) 

Φτάνει Η κοροϊδία.    ΜΟΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ 

 

Επεξ/σία από selin323
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, iiordani είπε

Έχει πρόβλημα το σύστημα τους , πήρα τηλέφωνο

πως γίνεται να εχουν όλα τα αντίστοιχα eshop, το ίδιο πρόβλημα, με το ίδιο προιόν, πολύ κοντά ημερολογιακά, πολυ περιεργο δεν ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, barcodis είπε

πως γίνεται να εχουν όλα τα αντίστοιχα eshop, το ίδιο πρόβλημα, με το ίδιο προιόν, πολύ κοντά ημερολογιακά, πολυ περιεργο δεν ειναι;

μια σκέψη είναι ότι τους έρχεται απόθεμα και όταν το καταχωρούν στην αποθήκη ενημερώνεται αυτόματα η ιστοσελίδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, barcodis είπε

πως γίνεται να εχουν όλα τα αντίστοιχα eshop, το ίδιο πρόβλημα, με το ίδιο προιόν, πολύ κοντά ημερολογιακά, πολυ περιεργο δεν ειναι;

Θα συμφωνήσω ότι είναι πολύ περίεργο, αλλά νομίζω ότι και εμείς το κυνηγάμε....\

Νομίζω ότι για ακόμα μια φορά είμαστε στην μέση ενός πειράματος....

4 λεπτά πριν, zacque είπε

μια σκέψη είναι ότι τους έρχεται απόθεμα και όταν το καταχωρούν στην αποθήκη ενημερώνεται αυτόματα η ιστοσελίδα 

Μιας και δεν έχουν που αλλού να το δώσουν😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησα με media και μια κοπέλα με πολύ αισθησιακή φωνή μπορώ να πω 🤫 μου είπε πως έχουν ενημερωθεί πως θα έρθει μια παρτίδα ps5 μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας.🎊 Μακάρι να μην το είπε απλά για να με ξεφορτωθεί αλλά πιστεύω αυτή τη φορά ισχύει. Αν έχω αλλά νέα θα ενημερώσω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις μίλησα με πλαίσιο.

Είναι να παραλάβουν τις κονσόλες πολύ σύντομα και στην χειρότερη μου είπαν μέχρι μέσα με τέλος Δεκεμβρίου θα έχουμε παραλάβει όσοι κάναμε προπαραγγελια!

Αυτά από εμένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, sndev είπε

μολις με πηραν απο mediamarkt παραλαμβάνω Σάββατο ps5 disk , προ παραγγελία 17/09 βραδυ

Από που;

EDIT: τώρα διάβασα το mediamarkt - sorry

Επεξ/σία από geor92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...