Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, simplemaths είπε

Κουράστηκα μάγκες, πήρα τηλ vodafone και μου είπαν πως θα έρθει ps5 15-20 Δεκέμβρη "λογικά" σύμφωνα με τη σόνυ, δεν τους εχει δώσει σαφή απάντηση. Πήρα το xsx που το έχουν διαθέσιμο και το περιμένω σε λίγες μέρες.

καλά έκανες αλλά το κακό είναι ότι εγώ το θέλω για τα exclusives

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, The__Blade είπε

μήπως οι κάφροι σου στέλνουν μόνο την κάρτα;

Ναι αυτό είναι μάλλον, αν δεις κάτω αριστερά λέει προιοντα αποστολής. Ρίξε μια ματιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, The__Blade είπε

μήπως οι κάφροι σου στέλνουν μόνο την κάρτα;

Πόσο θα παίζει να γαμαει αυτο;;;; Χαχαχα. Δε νομίζω όμως γιατί όταν είχα κάνει την παραγγελία τους είχα πάρει και είχα ζητήσει να έρθουν παρέα. Όλα πιθανά είναι...θα δείξουν οι επόμενες μέρες. Ελπίζω παιδιά να πάει καλά και για μένα και φυσικά και για εσάς. Συν ότι οι κάρτες παιδιά είναι διαθέσιμες από....πάντα! Ποιος ο λόγος αποστολής τωρα;

Επεξ/σία από manosss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Taoustaoys είπε

Φίλε ευχαριστώ πολύ για την φώτο, εγώ πχ παρήγγειλα και πλήρωσα 06/10 και μου είπαν δεν ξέρουν ακόμα αν θα παραλάβω, και με αυτή τη φώτο θα μπορώ επιτέλους να τους πω για την υποτιθέμενη σειρά προτεραιότητας. Ευχαριστώ πολύ. Ίσως βρω και το δίκιο μου, αυτό έψαχνα. 

Μην βιάζεσαι, μόνο για την κάρτα πρέπει να είναι. Και εμένα που έχω χειρηστήριο και PS DIGITAL έχει βγει αποστολή εδώ κ ένα μήνα αλλά μόνο για το χειριστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λέει κάτω αριστερά, προιόντα αποστολής.
Κάτω απο το "ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ" έχει "ΠΑΡΑΔΟΣΗ" και από κάτω προιόντα αποστολής. Κάνε μια καλή ανέβασε.

Επεξ/σία από Subzerog7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Subzerog7 είπε

Ναι αυτό είναι μάλλον, αν δεις κάτω αριστερά λέει προιοντα αποστολής. Ρίξε μια ματιά

Ήταν έτσι από την αρχή. Γι αυτο και είχα πάρει τηλέφωνο. Αν δεν είχα το cyberpunk θα έχανα ένα μισάωρο άμα την αναμονή...Αλλά ρε παιδιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mitsos-5 είπε

Από όλα τα πόδια που διαβάζω γενικά εδώ μέσα πρέπει να είναι ότι πιο ψυχοφθόρο πραγματικά! Happy cyberpunk day in other news!

"Καλή η παρέα σας αλλά βρωμάνε τα πόδια σας;;"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Γερμανό , χθες μου αλλαξε η κατασταση από "καταχωρημένη" σε "σε επεξεργασία" με ημερομηνία παραγγελία 19/11 στην περίοδο του 2ου γύρου προπαραγγελιών.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, manosss είπε

Αντε....παιρνω ρε παιδια....τι αλλο θα κανω για σας???? Δωστε μου 3 ωρες...

 

Στειλε οταν σου πουν. Αμα εχουν φορτώσει το ps5 θα παρω και εγω να τους φορτώσω καντήλια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, icebox είπε

Απο Γερμανό , χθες μου αλλαξε η κατασταση από "καταχωρημένη" σε "σε επεξεργασία" με ημερομηνία παραγγελία 19/11 στην περίοδο του 2ου γύρου προπαραγγελιών.

Και μένα ακριβώς το ίδιο!

Σήμερα προς το παρόν δεν έχει αλλάξει πάλι αν και κάνω refresh ανά 10 λεπτά. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GiorgosNGR είπε

Στειλε οταν σου πουν. Αμα εχουν φορτώσει το ps5 θα παρω και εγω να τους φορτώσω καντήλια 

false alarm παιδια...απλα ειπαν μετα απο ενα μηνα να στείλουν την καρτα. Φανταστειτε το παιδι οταν του ειπα οτι ειναι ps5 

μου κανει....ΜΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ???. ΧΑΧΑΧΑΧΑ. Κριμα...και συγγνώμη. Γυρναω night city...υπομονη. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...