Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, manosss είπε

false alarm παιδια...απλα ειπαν μετα απο ενα μηνα να στείλουν την καρτα. Φανταστειτε το παιδι οταν του ειπα οτι ειναι ps5 

μου κανει....ΜΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ???. ΧΑΧΑΧΑΧΑ. Κριμα...και συγγνώμη. Γυρναω night city...υπομονη. 

παρε κ πες τους που να την βαλω την καρτα στον πατο μου; 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

26 λεπτά πριν, manosss είπε

Παιδιά καλησπέρα....Μόλις άλλαξε η κατάσταση κι εμένα στον κωτσο. Εκτιμώμενη έναρξη αποστολής 11/12....disc 14/11 η παραγγελιά!! Ελπίζω να έρθει και να μην είναι λάθος αν και...αν δεν την δω δεν θα το πιστεύω. Αποπληρωμή με πιστωτική κάρτα. Παράδοση στο σπίτι. Αυτά. Κουράγιο αδέρφια. Επίσης παίξτε cyberpunk ρεεε.(άσχετο αλλά γαμαει)

αυτα δε γινονται.βαλε φωτο εδω να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Στειλε οταν σου πουν. Αμα εχουν φορτώσει το ps5 θα παρω και εγω να τους φορτώσω καντήλια 

 

4 λεπτά πριν, insanebob είπε

Και μένα ακριβώς το ίδιο!

Σήμερα προς το παρόν δεν έχει αλλάξει πάλι αν και κάνω refresh ανά 10 λεπτά. 😂

πάρτε τηλ γιατί γερμανός είναι για τα πανηγύρια, άλλα δείχνει στη κατάσταση και άλλα συμβαίνουν 😄

σε κάποιους είχε ακυρωθεί η παραγγελία χωρίς ειδοποίηση και στο site έδειχνε ότι ισχύει κανονικά

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Παμε παλι. Δεν μπορεις να πληρωσεις με μετρητα πανω απο 500 ευρω. Με καρτα μπορεις κανονικα. 

Μόλις ρώτησα στον Κωτσοβολο επειδή έχω βάλει την εγγύηση και πάει 569€...Και μου είπαν επειδή είναι απόδειξη τοτε δίνω κανονικά μετρητά. Αν ήταν τιμολόγιο θα έπρεπε με κάρτα. Όχι πως τον έκοψα απόλυτα σίγουρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσχετο με το ps5 αλλά σχετικό με το νήμα. Παράγγειλα το serries s από media market και με easy mail ήρθε την επόμενη μέρα και πολύ άψογα σε συνεννόηση τα παιδιά που το έφεραν.

Δεν την ήξερα αυτή την εταιρεία αλλά δείχνει καλή επιλογή αν μας στείλουν τα ps5 με αυτήν γιατί βλέπω οι άλλες έχουν καταρρεύσει.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, aggelospao είπε

παιδιά από πλαίσιο και 'γώ που παράγγειλα στις 19/11 disc version θα ερθει το σαββατο..με πηρανε τηλεφωνο το μεσημερι.

Και εσύ Αθήνα φίλε μου? Αντε με το καλό! 

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, insanebob είπε

Μόλις πήρα παίδες Γερμανό και μου είπε ότι έχουν παραλάβει 170 κομμάτια και ότι προχωράει η παραγγελία.. 

170 μέρες να κάνουν να χεσουν ,που ακύρωσαν πολλά παιδιά εδώ μέσα χωρίς λόγο και αιτία!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

170 μέρες να κάνουν να χεσουν ,που ακύρωσαν πολλά παιδιά εδώ μέσα χωρίς λόγο και αιτία!!

οχι και χωρις λογο και αιτία... και εγω ήμουν σε αυτούς που εβαλαν παραγγελία ενω είχε προβλημα η σελίδα τους και μου την ακύρωσαν και καλά έκαναν.

ο Γερμανος πιστευω οτι δεχτήκε τοσες προπαραγγελίες οσα κομμάτια θα πάρει απο τον προμηθευτή. οι αλλοι δεχτηκαν αβερτα παραγγελίες και εχουν βρεθεί με χρήμα στα ταμεία τους για 2 μηνες τα οποία ειναι και ατοκα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...