Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, evo481 είπε

και εγω την ιδια μερα ειμαι νομιζω και ακομα τπτ...αν εχεις το screenshot που γραφανε για launch καντο μια πασα. Μεσα Δεκεμβρη ειχαν πει και σε μενα, ενω φανηκε να παρελαβαν αλλοι που ηταν πιο μετα απο εμας.

 

ps5_voda.png

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους ,παραγγελία απο Πλαίσιο στις 19/11,τηλέφωνο πριν απο λίγο ,παραλαβή Σάββατο 12/10/20.

Με το καλό να παραλάβετε όλοι . 

1 λεπτό πριν, Karaninja είπε

Καλησπέρα σε όλους ,παραγγελία απο Πλαίσιο στις 19/11,τηλέφωνο πριν απο λίγο ,παραλαβή Σάββατο 12/10/20.

Με το καλό να παραλάβετε όλοι . 

οουπς 12/12 ήθελα να γράψω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ παρήγγειλα με έναν φίλο στις 19/11 10 το πρωί από Πλαίσιο αλλά δεν πήραν κανέναν από τους δύο τηλέφωνο...

τι γίνεται; Στην τύχη όλα; Ελπίζω να παραλάβουμε για τις γιορτές... 🙁

Επεξ/σία από what30
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, what30 είπε

Κι εγώ παρήγγειλα με έναν φίλο στις 19/11 10 το πρωί από Πλαίσιο αλλά δεν πήραν κανέναν από τους δύο τηλέφωνο...

τι γίνεται; Στην τύχη όλα; Ελπίζω να παραλάβουμε για τις γιορτές... 🙁

Ας ελπίσουμε να πάρουν αύριο τηλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω έχουν αρχίσει και παραλαμβάνουν οι εταιρείες αλλά για κάποιο λόγο τα δίνουν όπως ναναι απλά για να φύγουν θέλω να πιστεύω ότι κατά 99%οι προπαραγγελειες που έγιναν μέχρι το launch στις 19/11θα εξυπηρετηθούν μέχρι τέλους του έτους..ειδικά αν ανοίξουν τα μαγαζιά για παραλαβή έστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Subzerog7 είπε

εγώ λέω να μαζευτούμε όσοι είμαστε απο κώτσο να κανουμε κατι. Το πλαίσιο γιατί τα χειρίστηκε όλα άψογα ? 
Πείτε αν ψήνεστε μπας και τους βάλουμε μυαλό τουλάχιστον εκεί στον Κώτσο.

μέσα και εγω . 22/09 προπαραγγελία με τιμολόγιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, scirocco 13 είπε

Παραγγελία 7/11 από , public, τηλεφωνικά ενημερωθηκα είναι έτοιμη να φύγει ,disc edition

 

1 λεπτό πριν, papsa είπε

Επικοινώνησα με public

παραγγελία 20/10 έχει φύγει...

παιδές στη κατάσταση παραγγελίας τι σας γράφει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

πριν λίγο μίλησα με public για την παραγγελία που έκανα σήμερα όσο υπήρχε διαθέσιμο στο site και για το αν ισχύει ή είναι μπαρούφα, μου είπανε ότι είναι καταχωρημένη και ισχύει κανονικά θα παραλάβω το αργότερο 21/12

άντε να δούμε 😃

Φιλε μου αληθεια ετσι σου ειπαν?και εμας απο οκτωβρη γιατι μας λενε δεν ξερουν ?οτι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kreisson είπε

Νομίζω έχουν αρχίσει και παραλαμβάνουν οι εταιρείες αλλά για κάποιο λόγο τα δίνουν όπως ναναι απλά για να φύγουν θέλω να πιστεύω ότι κατά 99%οι προπαραγγελειες που έγιναν μέχρι το launch στις 19/11θα εξυπηρετηθούν μέχρι τέλους του έτους..ειδικά αν ανοίξουν τα μαγαζιά για παραλαβή έστω 

Επίσης αντί να πουν στα παιδιά που περιμένουν ότι να ορίστε στο στέλνουμε αναγκάζεται ο κάθε ένας να ψάχνει που είναι κ μετά να μαθαίνει ότι έχει φύγει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spiros1993540 είπε

Φιλε μου αληθεια ετσι σου ειπαν?και εμας απο οκτωβρη γιατι μας λενε δεν ξερουν ?οτι να ναι

αν ισχύει η παραγγελία μου θα έλεγα ότι είναι μπ@@@@ελο τα logistics τους γιατί έκανα άμεση αγορά και όχι προπαραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...