Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!

Αντίστοιχα κι εγώ από πλαίσιο με παραγγελία 19/11παραλαμβάνω αύριο.

Μια χαρα οι τύποι.

Η vodafone που είχα πληρώσει όλο το ποσό, μου είπαν δεν ξέρουν ακόμα, μάλλον από 24 και μετά.Επιστροφή χρημάτων εννοείται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, stratinho38 είπε

Καλημέρα παιδιά, έσκασε και από μένα τηλέφωνο από Πλαίσιο. Παραγγελία 19/11 disk edition. Παραλαβή αύριο. 

Αλληλούια !!!

 

 

6 λεπτά πριν, what30 είπε

19/11 την κονσόλα με το blu ray 

Ήθελαν να μου το παραδώσουν αύριο αλλά θα λείπω και θα το φέρουν Δευτέρα 

 

6 λεπτά πριν, mania1983 είπε

Καλημέρα!

Αντίστοιχα κι εγώ από πλαίσιο με παραγγελία 19/11παραλαμβάνω αύριο.

Μια χαρα οι τύποι.

Η vodafone που είχα πληρώσει όλο το ποσό, μου είπαν δεν ξέρουν ακόμα, μάλλον από 24 και μετά.Επιστροφή χρημάτων εννοείται.

Αν μπορείτε να μας πείτε και ώρα προπαραγγελίας θα βοηθούσε πολύ. Να δούμε πόσο κοντά είμαστε εμείς οι τελευταίοι του πλαισίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, geor92 είπε

Καλημέρα σε όλους.. Εγώ από 19/11 δεν έχω κανένα τηλεφώνημα.. λέτε να πάρω ή να περιμένω να δω πως θα πάει;

Εγώ κάλεσα για μια παραγγελία που έχω κάνει για συνάδελφο που δεν πρόλαβε και μετά από 1-2 προωθήσεις σε άλλο τμήμα, μου είπε ένας ευγενέστατος υπάλληλος ότι υπάρχει συγκεκριμένο τμήμα και άνθρωπος μόνο για τα ps5 και πως όταν είναι να παραλάβω θα ενημερωθώ αντίστοιχα.
Παραγγελία στο Πλαίσιο 19/11 12.40 την disk version

Καλά για Vodafone που πήρα το δικό μου,  ακόμα περιμένω τηλέφωνο να μου πουν τι θα γίνει.

Επεξ/σία από tab0u
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, tab0u είπε

Εγώ κάλεσα για μια παραγγελία που έχω κάνει για συνάδελφο που δεν πρόλαβε και μετά από 1-2 προωθήσεις σε άλλο τμήμα, μου είπε ένας ευγενέστατος υπάλληλος ότι υπάρχει συγκεκριμένο τμήμα και άνθρωπος μόνο για τα ps5 και πως όταν είναι να παραλάβω θα ενημερωθώ αντίστοιχα.
Παραγγελία στο Πλαίσιο 19/11 12.40 την disk version

Καλά για Vodafone που πήρα το δικό μου,  ακόμα περιμένω τηλέφωνο να μου πουν τι θα γίνει.

Αυτή η ώρα είναι που ήρθε στο μαιλ ή που γράφει ότι κατωχηρώθηκε όταν κάνεις την κάνεις tracking;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Geop0noS είπε

 

 

Αν μπορείτε να μας πείτε και ώρα προπαραγγελίας θα βοηθούσε πολύ. Να δούμε πόσο κοντά είμαστε εμείς οι τελευταίοι του πλαισίου.

Εγώ την έκανα 12.21. Είμαι από Αθήνα αν αυτό παίζει κάποιον ρόλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, sndev είπε

απο mediamarkt ενω χθες μου ειπαν παραλαμβάνω Σάββατο ηρθε σήμερα πρωι πρωι (αθηνα)

Φίλε ποτέ έκανες την παραγγελία και πια έκδοση ;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, ctsag είπε

Παιδια να κανω μια ερωτηση; Αν παραγγειλω σημερα απο Κωτσοβολο τηλεφωνικα με αντικαταβολη, μπορω να ακυρωσω χωρις επιβαρυνση; 

Απαιτείται προκαταβολή ~30%, με ενημέρωσαν τουλάχιστον τρεις φορές οτι θα καθυστερήσει στην απολύτως καλύτερη 1-1.5 μήνα και οτι οποιοαδήποτε στιγμή μπορώ να ακυρώσω χωρίς καμμία επιβάρυνση και να μου επιστραφεί η προκαταβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά

Με χαρά διαβάζω τους φίλους να παραλαμβάνουν από Πλαίσιο με ημερομηνίες 19/11. Με αφορμή αυτά τα ποσταρίσματα πήρα και γω στη ΜΜ ένα τηλ. Η προπαραγγελία μου είναι από 3/11, Digital. Αλλά λίγη σημασια έχει, γιατί μου είπε πως αυτοί δεν έχουν πάρει ακόμα το δεύτερο κύμα. Του λέω είναι δυνατόν να παραδίδει το Πλαίσιο προπαραγγελίες από 19/11 καισεις να μην έχετε ακόμα παραλάβει; Προφανώς είναι μου απάντησε.

Αυτό ειναι το update από ΜΜ. Τον ρώτησα πιο συγκεκριμένα αν εννοεί πως δεν έχουν παραλάβει Digital και μου απάντησε πως ΓΕΝΙΚΑ δεν έχουν παραλάβει ακομα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Highscore21 είπε

Καλημέρα παιδιά

Με χαρά διαβάζω τους φίλους να παραλαμβάνουν από Πλαίσιο με ημερομηνίες 19/11. Με αφορμή αυτά τα ποσταρίσματα πήρα και γω στη ΜΜ ένα τηλ. Η προπαραγγελία μου είναι από 3/11, Digital. Αλλά λίγη σημασια έχει, γιατί μου είπε πως αυτοί δεν έχουν πάρει ακόμα το δεύτερο κύμα. Του λέω είναι δυνατόν να παραδίδει το Πλαίσιο προπαραγγελίες από 19/11 καισεις να μην έχετε ακόμα παραλάβει; Προφανώς είναι μου απάντησε.

Αυτό ειναι το update από ΜΜ. Τον ρώτησα πιο συγκεκριμένα αν εννοεί πως δεν έχουν παραλάβει Digital και μου απάντησε πως ΓΕΝΙΚΑ δεν έχουν παραλάβει ακομα.

 

Αδερφέ μόλις με έσωσες γιατί θα έπαιρνα και εγώ τηλ τώρα να δω τι γίνεται. Εγώ έχω 12/11 παραγγελία digital άμα έχεις καμία ενημέρωση να μας πεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις έσκασε SMS απο EASYMAIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

"Ο εξοπλισμός σας απο τη VODAFONE με voucher xxxxxx εχει προγραματιστει να παραδοθεί τισ επόμενες εργάσιμες μεταξύ 09:00-17:00" και συνεχίζει με πληροφορίες πως να κάνω tracking κτλ.

Είχα παραγγείλει 7/11 το βράδυ κατα τις 22:00 δε θυμάμαι ακριβως απο VODAFONE την disk version.

the voice tvoh GIF

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...