Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

Ο εξοπλισμός σας απο τη VODAFONE με voucher xxxxxx εχει προγραματιστει να παραδοθεί τισ επόμενες εργάσιμες μεταξύ 09:00-17:00" και συνεχίζει με πληροφορίες πως να κάνω tracking κτλ.

Είχα παραγγείλει 7/11 το βράδυ κατα τις 22:00 δε θυμάμαι ακριβως απο VODAFONE την disk version.

Αν δεν πάρω sms ότι έρχεται  μέχρι αύριο το πολύ, ακυρώνω αμέσως απο voda και ας πάρω πίσω τα λεφτά

σε ένα μήνα..αρκετά με την κοροϊδία...Σιγή μετά την ενημέρωση πριν κάνα μήνα

ότι δε θα παραλάβω στο launch..

Επεξ/σία από avenger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πραγματικά χαίρομαι για όσους παραλαμβάνουν την κονσόλα τους κ όσους παραλάβουν σύντομα..εγώ αν είχα τα χρήματα θα το έπαιρνα από το πλαίσιο κ δεν θα πήγαινα στον κωτσο με δόσεις να περιμένω να το φέρει το 2027

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, orestissar είπε

παραγγελια εγω απο γερμανο 18 πηρα τηλ τωρα. μου λεει δεν υπαρχει αποθεμα :P :P α καλα.

A καλα οτι να ναι.. Η παραγγελια σου σε τι στατους ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απλα με easy mail παιδιά υπομονη.

Με παραγγελία τηλεόρασης από Public 25/11 και sms από easy mail 27/11 οτι παρέλαβαν, μου ήρθε χθες 10/12!lol

Όποιος μπορεί πάει και το παίρνει μόνος εννοείται.

Επεξ/σία από mania1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στο Πλαίσιο, σεβάστηκε τους πελάτες του και διαχειρίστηκε προπαραγγελίες / απόθεμα με εξαιρετικό τρόπο. Προσωπικά δεν ξαναπαίρνω τίποτα από Κωτσόβολο.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο χτές παιρνω στα public να με ενημερωσουν για  παραγγελια 19/10 και δεν εχουν συστημα μου λενε για να μου πουν.Εχουν προβλημα..καλη χρονια ps5

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

Εχω μια απορια. 

Βλέπω ενα καρο αγγελιες, φορουμ, μαρκετπλεις κτλ.

Οκ ενας δυο πεντε ειπαν να το αγοράσουν και να το μεταπωλήσουν για ενα δυο λογους ανάγκης-που δεν ειναι απίθανο. Να βγαλουν ενα μεροκάμματο, που δεν ειναι απίθανο.

ΕΡΩΤΩ πως κάποιοι εχουν αγοράσει 5+ τεμάχια, οντως προπαραγγελία; ΔΕΝ υπήρχε πλαφον; μπορουσε ο Χ,Ψ να αγοράσει πχ 20 τεμάχια;  

Αυτό ήταν το λάθος τους, γιατί εμένα όταν με πήρε η κοπελιά από Κώτσο να μου πουλήσει...μου λέει μπορείτε να πάρετε 2 όσα θέλετε....

και ακόμα περιμένω το 1 που παρήγγειλα...χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, orestissar είπε

η αρχικη. καταχωρημενη απλα.

Εχεις βαλει αντικαταβολη? Γιατι εγω αναγκαστικα το προπληρωσα με καρτα και υποψιαζομαι μηπως οι προπληρωμενες πηραν προτεραιοτητα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, improvgeek είπε

Ναι, κέντρο

Οκ ευχαριστώ φιλαράκι . Από ότι έχω καταλάβει σε όσους στέλνουν είναι από Αθήνα. Εμείς στη συμπρωτεύουσα και περιφέρεια γενικότερα μάλλον πρέπει να κάνουμε λίγο υπομονή ακόμα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, insanebob είπε

Εχεις βαλει αντικαταβολη? Γιατι εγω αναγκαστικα το προπληρωσα με καρτα και υποψιαζομαι μηπως οι προπληρωμενες πηραν προτεραιοτητα.. 

οχι δε μου ζητησε κανενας, και μαλιστα με ειχαν παρει πριν καμια δεκαρια μερες μονοι τους τηλεφωνο να επιβεβαιωσουν την παραγγελια, και με ρωτησε αν βολευει να δηλωσω ενα καταστημα κοντα μου, να παω ο ιδιος να το παρω. (Θεσσαλονικη)

edit: αντικαταβολη εχω βαλει, δε μου ζητησε κανενας κατι αλλο εννοουσα.

Επεξ/σία από orestissar
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, insanebob είπε

Απο χθες το απογευμα εχει μεινει η παραγγελια μου στο τιμολογηθηκε. Πηρα σημερα τηλεφωνο μου ειπε ο τυπας οτι εχει κοπει η αποδειξη και θα μου σταλει το tracking αλλα τπτα μεχρι και τωρα.

Παραγγελια 19/11 απο γερμανο - disc version

Το ίδιο και εγώ φίλε. Σου είπε το tracking που θα το στείλουν; (SMS ή mail)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...