Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Κάβουρας είπε

Μου έστειλε μήνυμα  η ACS, αύριο παραλαμβάνω . Όλα καλά παιδιά.
13/11 disk εξοφλημένο. Προχτές το παρέδωσε η ΜΜ στα κούριερ.

Πως γινεται να παραλαμβανεις απο ΜΜ με παραγγελια 13/11 και εμεις απο σεπτεμβρη να ειμαστε στο σκοταδι.Δεν το λεω απο ζηλεια σου ευχομαι να την χαρεις την κονσολα και καλο καψιμο!!! Για το ΜΜ αγανακτω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, Kingedward είπε

Χαχαχαχα με το ποιο μου; Καλό το ανέκδοτο ρε συ! 🤣

Από που; 

αν λες για το link στο viber έχει ένα link στο μνμ που σου στέλνουν που μπορείς να αλλάξεις την ημερομηνία παράδοσης. Από εκεί βλέπεις και ποια ημερομηνία έχουν βάλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ferrerorocher69 είπε

Πως γινεται να παραλαμβανεις απο ΜΜ με παραγγελια 13/11 και εμεις απο σεπτεμβρη να ειμαστε στο σκοταδι.Δεν το λεω απο ζηλεια σου ευχομαι να την χαρεις την κονσολα και καλο καψιμο!!! Για το ΜΜ αγανακτω

Μάλλον από καμία ακύρωση που κάνε κάποιος τενεκές από τις 5 ταυτόχρονες παραγγελίες που έβαλε. Τενεκέδες ξεγάνωτοι βέβαια και η ΜΜ που έχει σειρά προτεραιότητας ότι να ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως παιδια καντε υπομόνη. Παραγγελια ασχετη (not playstation 5) απο κοτσο εβαλα στις 14-11 και το παρεδωσαν 10-12... Λογο κουρριερ και μόνο απο την αποθηκη τους. Αρα μέτρηστε και 10 μερες μονο τις μεταφορικες... 

Επεξ/σία από Mazinga
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, zikman είπε

Εγώ παιδιά μου έχουν ήδη στείλει δυο ..ένα από το Γερμανό και ένα από το πλαίσιο σήμερα ..οποίος θέλει το ένα από τα δυο ευχαριστως του το δίνω ..είναι disc και φυσικά 499 ..δεν είμαστε μαυραγορίτες ..

στειλτε μήνυμα αν θέλει κάποιος ...παραλαμβάνω και τα δυο από εβδομάδα 

Αν είσαι από Θεσσαλονίκη ενδιαφέρομαι φίλε .. 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! Εμένα  από MM σήμερα η παραγγελια άλλαξε κατάσταση κ μου λέει έτοιμη για παραλαβη από κατάστημα..  Δεν έχω λάβει ακομα βέβαια κάποιο σασ η μειλ από το κατάστημα..  Παραγγελια 17/9 19.00 το απόγευμα digital

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Stelaras1313 είπε

Καλησπερα παιδια! Εμένα  από MM σήμερα η παραγγελια άλλαξε κατάσταση κ μου λέει έτοιμη για παραλαβη από κατάστημα..  Δεν έχω λάβει ακομα βέβαια κάποιο σασ η μειλ από το κατάστημα..  Παραγγελια 17/9 19.00 το απόγευμα digital

Επιτέλους κι ένα digital, μεγειά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η παραγγελία μου από τα Public, 21/9, έλεγε χθες οτι ολοκληρώθηκε γιατι ειχα βαλει παραλαβη απο το καταστημα. Τους πήρα σήμερα και μου εδωσαν tracking number με την easymail. Ελπίζω τουλαχιστον να παραλαβω αυριο, σαββατο, που εχω ρεπό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ ήθελα να κάνω μια άλλη ερώτηση , σήμερα διάβαζα ότι πολλοί  από Κωτσόβολο που παρήγγειλαν Σεπτέμβρη δεν έχουν παραλάβει και είμαι και εγώ ο καημένος με παραγγελία 1/12 , την ακύρωσα σήμερα το πρωί λόγω του ότι είδα ότι το me Constantine δέχεται παραγγελίες .. η ερώτηση μου είναι 1: πόσες μέρες κάνει ο κώτσος να σου επιστρέψει τα λεφτά; Και 2 να εμπιστευτώ mr Constantine ? 😕 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν φίλος μου είχε παραγγείλει στις 19/11 PlayStation 5 Blu-ray version Από πλαίσιο των πήρανε τηλέφωνο εχθές και του είπαν ότι θα την στείλουν την κονσόλα 15 Δεκεμβρίου και ότι μπορεί να αργήσει λίγες μέρες επειδή η κούριερ έχουνε πάρα πολλά δέματα στην εξέλιξη παραγγελίας έλεγε αποστολή Εκτιμώμενη 22 Δεκεμβρίου Και σήμερα του λέει 4 Ιανουαρίου 2021 Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι άλλαξε λέει θα στείλουν 15 μετά θα παραλάβει μέχρι της 22 και τώρα λέει 4/1 Πραγματικά ότι ναναι 

Το παιδί είναι από επαρχία νομός Ηλείας αλλά δε νομίζω να παίζει ρόλο αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Jordanis_kiou είπε

Παιδιά εγώ ήθελα να κάνω μια άλλη ερώτηση , σήμερα διάβαζα ότι πολλοί  από Κωτσόβολο που παρήγγειλαν Σεπτέμβρη δεν έχουν παραλάβει και είμαι και εγώ ο καημένος με παραγγελία 1/12 , την ακύρωσα σήμερα το πρωί λόγω του ότι είδα ότι το me Constantine δέχεται παραγγελίες .. η ερώτηση μου είναι 1: πόσες μέρες κάνει ο κώτσος να σου επιστρέψει τα λεφτά; Και 2 να εμπιστευτώ mr Constantine ? 😕 

 Εντοπισα και εγω το mrconstantine αλλα δε το εχω ξαναδει. Σε μηνυμα απανταει αυτοματοποιημενα χωρις πολλες λεπτομεριες και σα πληρωμη θελει προκαταβολη και καταθεση

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...