Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Ozric92 είπε

Παρέλαβε πριν λίγο από Κωτσοβολο ενα φιλαράκι μου.. Παραγγελία 28/09 αυτός!εγώ 22/09 και καμια ενημέρωση . Αναμονή διαθεσιμότητας. 

Μήπως τελικά παίζεται πότε έχει γίνει επιβεβαίωση παραγγελίας και όχι καταχώρηση; Έμαθε κανενας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ozric92 είπε

Παρέλαβε πριν λίγο από Κωτσοβολο ενα φιλαράκι μου.. Παραγγελία 28/09 αυτός!εγώ 22/09 και καμια ενημέρωση . Αναμονή διαθεσιμότητας. 

Μήπως ο φίλος σου είχε εξοφλήσει όλο το ποσό ενώ εσύ είχες δώσει προκαταβολή ή είχες επιλέξει αντικαταβολή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Ozric92 είπε

Παρέλαβε πριν λίγο από Κωτσοβολο ενα φιλαράκι μου.. Παραγγελία 28/09 αυτός!εγώ 22/09 και καμια ενημέρωση . Αναμονή διαθεσιμότητας. 

Αυτά είναι!! Αυστηρή σειρά προτεραιότητας όπως το έλεγαν! Και μη ξεχνάμε ο Κωτσόβολος έχει ακόμα ανοιχτές τις παραγγελίες σε αντίθεση με όλες τις άλλες εταιρίες. Θα βλέπουμε στο τέλος να παραλαβμάνει κάποιος 10/12 και δε θα εχουν καλυφθει παραγγελιες Σεπτεμβρίου.

Επεξ/σία από alexkrz
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες σε όλους...Απο ότι βλέπω ο Κώτσος ακόμα εξυπηρετεί προπαραγγελίες Σεπτεμβρίου... Μέχρι τον Οκτώβριο έχουμε καιρό δηλαδή...Καλη φάση... Εάν δεν έχει εξυπηρετήσει Σεπτέμβριο ακόμα λογικά για τις προπαραγγελίες Οκτωβρίου πάμε λογικά για Φλεβάρη-Μαρτη.... Μπραβο ρε Κωτσο με την εξυπηρέτηση σου!!!! Να μαθαίνουμε Τι είναι η υπομονή!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Agent_Orange είπε

Καλημέρες,

ξεκολλησαμε με τη βοντα και κολλήσαμε με τον κουριερ τωρα, ακομα στο προς παραδοση ειμαι απο χτες

 

Η easy mail είναι/ήταν η χειρότερη πριν την καραντίνα. Έχει 5 καταστήματα σε όλη την Αττική και μπορει το καταστημα που σε εξυπηρετεί να είναι 15 χλμ μακριά σου. Και για αυτό το λόγο δεν παραδίδουν την επομενη μέρα αλλά ανάλογα όποτε τους βολέψει να περάσουν από την περιοχή σου. Βέβαια τα πραγματα τωρα με την καραντινα έχουν αλλάξει και ενώ πχ στην ACS έκαναν 16 μέρες να μου φέρουν το iPhone από Κωτσόβολο, με easy mail από vodafone που πήρα airpods μου τα έφεραν σε 1 μέρα και με ταξί που έχει βάλει η easy mail. Οποτε αν εισαι τυχερος και έρθει ταξί δε θα έχεις μεγάλη καθυστέρηση

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Καλημέρες,

ξεκολλησαμε με τη βοντα και κολλήσαμε με τον κουριερ τωρα, ακομα στο προς παραδοση ειμαι απο χτες

Καλά είσαι οι υπόλοιποι είμαστε ακόμα στο καταχωρήθηκε η αποστολή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, etnica είπε

Μόλις επικοινώνησα με Κωτσο, περιμένουν ενημέρωση από την Sony. Παραγγελία 22/9.

 

Καλά Χριστούγεννα...

την ίδια ημέρα είμαστε...κατάλαβα...
σκεφτόμουνα να πάρω να βρίσω σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, alexkrz είπε

 Και μη ξεχνάμε ο Κωτσόβολος έχει ακόμα ανοιχτές τις παραγγελίες σε αντίθεση με όλες τις άλλες εταιρίες.

Όχι πια. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@alexkrz Εχω βάλει να παω να το παραλάβω εγώ απο την Μεταμορφωση. Ειχα ρωτήσει στο τηλ που θα πρωτοσκασει το δεμα απο βονταφον και μου ειπαν εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, lightname είπε

Όχι πια. 

Σταμάτησε τις τηλεφωνικές παραγγελίες ο Κωτσόβολος; Μέχρι προχθες ανέφεραν παιδιά ότι έκαναν κανονικά πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...