Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαρεσει που περιμενουμε ακομα το 2ρο κυμα να ερθει ενω το 2ρο κυμα ηδη εχει τερματισει το demon souls...

εγω βλεπω ιανουαριο να παιρνουν του σεπτεμβριου και οι υπολοιποι μαρτιο απο τα ραφια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, katseas είπε

μαρεσει που περιμενουμε ακομα το 2ρο κυμα να ερθει ενω το 2ρο κυμα ηδη εχει τερματισει το demon souls...

εγω βλεπω ιανουαριο να παιρνουν του σεπτεμβριου και οι υπολοιποι μαρτιο απο τα ραφια

Όλοι όσοι έχουν παραγγείλει από οπουδήποτε αλλού έως 19/11 εκτος από τον απατεωνα κουτσωβολο και λιγότερο από ΜΜ έχουν τερματίσει το demons souls. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papsa είπε

Νέα από την SONY.

ΟΛΕΣ οι προπαραγγελίες θα εκτελεστούν με το dualsense συσκευασμένο σε κόκκινο αυγό.

χαχχαχα όχι κακή ιδέα, μαζί με πασχαλινό τσουρεκακι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

χαχχαχα όχι κακή ιδέα, μαζί με πασχαλινό τσουρεκακι

 

Ενας φίλος παρέλαβε πριν κάτι μέρες ένα dual sense που είχε παραγγείλει μαζί με το ps5 και πήρε σήμερα τον κουτσωβολο να ρωτήσει πως ακριβώς θα το χρησημοποιησω χωρίς το ps5. Και του ειπαν όταν έρθει το ps5 θα μπορέσετε να το χρησημοποιησε τε, θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπομονή ούτε σε άλλες χώρες έχει έρθει η δεύτερη παραλαβή. 20-28 θα έρχονται κονσόλες . Ιανουάριο όσοι είμαστε προπαραγγελιες θα το έχουμε πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω απο εκει που ελεγα οτι δεν παιζει φετος play 5 με πηρε τηλεφωνο η αδερφη μου να παραλαβω το play απο γερμανο. σορι μαγκες θα επανελθω με εντυπωσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο παραλαμβάνω επιτέλους από πλαίσιο. Παραγγελία από Νοέμβρη, το digital όμως και σήμερα το άλλαξα σε κανονικό και μου επιβεβαίωσαν πως θα το παραλάβω αύριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dt7 είπε

Αύριο παραλαμβάνω επιτέλους από πλαίσιο. Παραγγελία από Νοέμβρη, το digital όμως και σήμερα το άλλαξα σε κανονικό και μου επιβεβαίωσαν πως θα το παραλάβω αύριο. 

Επειδή το άλλαξες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Dt7 είπε

Αύριο παραλαμβάνω επιτέλους από πλαίσιο. Παραγγελία από Νοέμβρη, το digital όμως και σήμερα το άλλαξα σε κανονικό και μου επιβεβαίωσαν πως θα το παραλάβω αύριο. 

χμμ... αυτό σημαίνει ότι έχουν επιπλέον απόθεμα 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ctsag είπε

Επειδή το άλλαξες;

Ναι, τους πίεσα βέβαια και το έκαναν 

1 λεπτό πριν, Cariolanoc είπε

χμμ... αυτό σημαίνει ότι έχουν επιπλέον απόθεμα 😉

Ναι μου το επιβεβαίωσαν. Έχουν απόθεμα της κανονικής 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, ctsag είπε

Πως τους πίεσες;

Πήρα αρκετά τηλ την τελευταία εβδομάδα και τους είπα ότι τώρα θα μου δώσετε μια απάντηση και θα λυθεί το θέμα, όταν είπε πως θα με καλέσουν πίσω.

μίλησε με τον υπεύθυνο και το κανόνισαν

Επεξ/σία από Dt7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...