Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Taoustaoys είπε

Πόσοι ήμαστε που ακόμα δεν έχουμε η εξέλιξη παραγγελίας είναι ακόμα κολλημένη στο αναμονή διαθεσημοτητας από κοτσοβολο? 

Και εγώ εδώ με ημερομηνια παραγγελιας 17/9 στις 16:22. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε όσους το στέλνουν σήμερα είστε κομπλέ πάντως αν με πάρουν τηλ από πλαίσιο μπορεί να τους πω αν γίνεται να το στείλουν σήμερα για να το έχω εδώ ίσως Παρασκευή αλλιώς αν το στείλουν αύριο από βδομάδα σίγουρα με κόβω με ΕΛΤΑ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι ήμαστε από Κωτσόβολο χωρίς ενημέρωση... Μην ανησυχείτε θα μας τα στείλουν με σειρά προτεραιότητας του Αγίου τέτοιου ανήμερα κάπου στο 2022.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ξαναπήρα τηλέφωνο media markt έτσι λίγο για να τους ζαλίσω τον έρωτα και πάλι μου είπαν να αφήσω τηλέφωνο και θα με καλέσουν εντός της ημέρας για να μ ενημερώσουν για την εξέλιξη της παραγγελίας, του λέω δεν θέλετε να σας πώ αριθμό παραγγελίας? και μου λεει οχι γιατι δεν εχω που να το σημειωσω, εχουμε συστημικο προβλημα αυτη τη στιγμη και δεν μπορω να ελεγξω τιποτα. 

οποτε οσοι πηραμε απο media markt, καταλαβαινετε.... 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία στις 14/10 από τον κοτσοβολο. Και ο μόνος λόγος που δεν ακυρώνω είναι επειδή χρησιμοποίησα την προσφορά των διπλών πόντων και το πήρα πολύ φτηνά. Αλλά όπως φαίνεται μέχρι να το παραλάβουμε εμείς της δεύτερης φουρνιάς  θα έχει πέσει ήδη η τιμή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, PanozX είπε

Επιτρέπεται παραλαβή από κατάστημα courier? Εννοώ λόγω lockdown

Θεωρητικά όχι, αλλά εσύ στείλε μήνυμα 2 και πήγαινε. Πχ επαρχία υπάρχει 0 έλεγχος σε αυτό το θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, argipent είπε

Όλοι στέλνουν από σήμερα εκτός από το PLAISIO που θα στείλει αύριο το πρωί...

να σημειωθει οτι πολλες φορές το πλαίσιο το κάνει αυτο... ΑΛΛΑ στελνει και με δικά του φορτηγά οπότε έχει αυθημερόν παράδοση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, argipent είπε

Όλοι στέλνουν από σήμερα εκτός από το PLAISIO που θα στείλει αύριο το πρωί...

Γιατί το Πλαίσιο στέλνει με δικά του φορτηγά και θα το παραλάβουμε αυθημερόν ενώ π.χ το Public στέλνει σήμερα για να παραλάβουν αύριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, argipent είπε

Όλοι στέλνουν από σήμερα εκτός από το PLAISIO που θα στείλει αύριο το πρωί...

Κανονικά δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο σήματα έπρεπε κανονικά μήπως και αύριο σε κάποιους ερχόταν εμείς που είμαστε από χωριό θα είμαστε τυχεροί αν έρθει την επόμενη μέρα αλλιώς από βδομάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πήρα Γερμανό που έκανα χθες 17/11/2020 κανονικά παραγγελία για το Ps5 με δισκάκι

Όλα καλά, μου είπε πως σήμερα το βράδυ θα αλλάξει η κατάσταση της παραγγελίας σε "Τιμολογήθηκε" από "Σε επεξεργασία" και αύριο θα σταλθεί ΚΑΝΟΝΙΚΑ!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...