Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Dev1l είπε

Όσοι ήμαστε από Κωτσόβολο χωρίς ενημέρωση... Μην ανησυχείτε θα μας τα στείλουν με σειρά προτεραιότητας του Αγίου τέτοιου ανήμερα κάπου στο 2022.

Εγώ λέω να φτιάξουμε ένα σύλλογο, όλοι εμείς που αναμένουμε κονσόλα και δεν αλλάζει το status στην παραγγελία μας, ουτος ώστε να είμαστε πιο δυνατοί όταν θα χρειαστεί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Braveheart1980 είπε

Λοιπόν πήρα Γερμανό που έκανα χθες 17/11/2020 κανονικά παραγγελία για το Ps5 με δισκάκι

Όλα καλά, μου είπε πως σήμερα το βράδυ θα αλλάξει η κατάσταση της παραγγελίας σε "Τιμολογήθηκε" από "Σε επεξεργασία" και αύριο θα σταλθεί ΚΑΝΟΝΙΚΑ!

Τώρα η παραγγελία σου είναι "σε επεξεργασία"?

 

Εμένα είναι ακόμα στο "Καταχωρήθηκε"¨, εκανα και εγώ χτες βράδι απο Γερμανό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vejitto είπε

Τώρα η παραγγελία σου είναι "σε επεξεργασία"?

Εμένα είναι ακόμα στο "Καταχωρήθηκε"¨, εκανα και εγώ χτες βράδι απο Γερμανό.

Και εμένα ακόμα " Καταχωρήθηκε" είναι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Θεωρητικά όχι, αλλά εσύ στείλε μήνυμα 2 και πήγαινε. Πχ επαρχία υπάρχει 0 έλεγχος σε αυτό το θέμα. 

καλα αμα μου στειλουν κωδικο σημερα θα κανω τα παντα για να μπορεσω να το παρω σημερα αλλα ακομα περιμενω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vejitto είπε

Τώρα η παραγγελία σου είναι "σε επεξεργασία"?

Εμένα είναι ακόμα στο "Καταχωρήθηκε"¨, εκανα και εγώ χτες βράδι απο Γερμανό.

Same here. Ίδια περίπτωση και εγώ. Παραγγελία χθες το βράδυ απο Γερμανό και είμαι σε "Καταχωρήθηκε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, malawi είπε

Μια παραγγελια που ειχα κανει στο mediamarkt απλά εξαφανίστηκε!!!!

οτι να’ναι!!!

εχουν συστημικο προβλημα αποτι μου ειπαν στο τηλεφωνο. πραγματικα ελπιζω να μην "χαθηκαν" οι παραγγελιες. θα γελασει και το παρδαλο κατσικι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vejitto είπε

Τώρα η παραγγελία σου είναι "σε επεξεργασία"?

Εμένα είναι ακόμα στο "Καταχωρήθηκε"¨, εκανα και εγώ χτες βράδι απο Γερμανό.

image.png.ecf50c3e5a4ed11bf7363a19167338b4.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Λοιπόν πήρα Γερμανό που έκανα χθες 17/11/2020 κανονικά παραγγελία για το Ps5 με δισκάκι

Όλα καλά, μου είπε πως σήμερα το βράδυ θα αλλάξει η κατάσταση της παραγγελίας σε "Τιμολογήθηκε" από "Σε επεξεργασία" και αύριο θα σταλθεί ΚΑΝΟΝΙΚΑ!

έκανα παραγγελία και εγώ απο γερμανο και έβαλα αντικαταβολή. Το status της παραγγελίας μου είναι "καταχωρημένη " 

Η δικιά σου; (έκανα την παραγγελία και ως guest, χωρίς χρήστη δηλαδή) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

image.png.ecf50c3e5a4ed11bf7363a19167338b4.png

Εκτός από το ps5 είχε άλλα προϊόντα μέσα; Γιατί εγώ έκανα και μία δεύτερη με μόνο ένα dualsense και αυτή άλλαξε σε "Σε επεξεργασία".

 

Α ναι, άλλη μία ερώτηση είναι: έβαλες αντικαταβολή ή πλήρωσες;

Επεξ/σία από vejitto
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...