Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κοροϊδία σε όλο το μεγαλείο ...... και το link σε πετάει σε error  και μετά αν μπεις από browser είναι εξαφανισμένο και δεν το έχει σαν επιλογή ενώ πριν υπήρχε εικονίδιο ps5 disc προσωρινέ μη διαθέσιμο .

D27BE221-0582-4E28-B4BB-A432A553444A.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Mazinga είπε

Σας ακουσαν


ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - Εικόνα, Ήχος, Computing, Smartphones, Gaming, Κλιματισμός, Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Προσωπική Φροντίδα, Κήπος και Εργαλεία

Sony PS5 

Κονσόλα
214305
4.9 star rating57 Αξιολογήσεις
 
 
 
 
Sony PS5
Sony PS5
214305-3-s.jpg
214305-4-s.jpg
214305-5-s.jpg
icon_video.png
next
 499.00
 

Ευχαριστούμε όλους όσους μας επισκέφθηκαν online και έβαλαν την παραγγελία τους για το PS5.

Αν δεν είχατε την δυνατότητα να αγοράσετε ένα, παρακαλώ συνεχίστε να ελέγχετε online για περισσότερες ενημερώσεις

 
Πιστωτική κάρτα  20.79 / μήνα άτοκα 
button
Πλάνο δόσεων  24.20 
button

Ενώ εμείς που είχαμε τη δυνατότητα να αγοράσουμε ένα...... Ή μάλλον όντως αγοράσαμε ένα το ότι δεν το πήραμε στα χέρια μας είναι άλλο αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dt7 είπε

Είναι απλό το θέμα. Το πς4 (είτε προ, είτε απλό) δεν θα δώσει κάτι άλλο και δεν θα βελτιωθεί καθόλου. Όσα παιχνίδια βγαίνουν από εδώ και στο εξής, θα τρέχουν καλά μόνο στο 5. 
το έχουμε ξαναδεί το έργο με πς3 και πς4. Υπάρχει σημαντική αναβάθμιση ακόμη και σήμερα, ό,τι παιχνίδι και αν παίζεις 

Φίλε έχεις PS4 Pro και PS5; Έχω δοκιμάσει περισσότερα από 70 παιχνίδια και στα 2.Yπάρχουν κάποια που παίζουν αρκετά καλλίτερα (όχι ότι είναι τόσο τεράστια η διαφορά με το Pro), κυρίως αυτά που έχουν ξεκλείδωτα το Frame rate (π.χ.  Sekiro, DS3) ,  κάποια άλλα που έχουν λάβει από τον εκδότη αναβάθμιση (π.χ. Νο Man sky) στα οποία βλέπεις αισθητή διαφορά, αλλά στη συντριπτική πλειονότητα των παιχνιδιών αν σε ρωτούσα ποια από τις δύο κονσόλες δίνει σήμα στην ΤV, εκείνη τη στιγμή δε θα μπορούσες να μου απαντήσεις. Για τις δυνατότητες των κονσολών  μελλοντικά, φυσικά συμφωνώ απολύτως με αυτό που λες αλλά η αρχική απορία των φίλων, είναι κατά πόσο αξίζει το άγχος και η ταλαιπωρία να εξασφαλίσεις τώρα την κονσόλα και όχι σε 4-5 μήνες. Επιμένω σε αυτό που είπα αρχικά, ο μοναδικός λόγος για να το κάνεις αυτό, είναι το Deamon's Souls παιχνίδι που κατασκευαστηκε για το PS5  ή το Cyberpunk που με τις ηλιοθιότητες της CDPR μπορεί να παίξει καλά μόνο στο PS5. Τα υπόλοιπα παιχνίδια συτή τη στιγμή μπορείς να τα παίξεις μια χαρά και στο  Pro κάνοντας ή μικρές ή καθόλου υποχωρήσεις....

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Mazinga είπε

θα σας χαλασω, μιας και περασε η συζυγος μπρος απο τον κοτσο μενιδιου πηγαινοντας για κρεατικα και γιαουρτια χριστουγεννων προ ολιγου, ειναι διπλα απο το 7ο λυκειο, της εστειλα να ρωτησει εαν αδειαζει και μου εστειλε ΣΜΣ οτι εχει ενα κομματι ΠΣ5 εκει στο μαγαζι οντος διαθεσιμο. Λετε να το γραψω στο ρενντιτ στις θεασεις  Γιετι;

Να τονισω μην σκοτωθει κανεις σας τρεχοντας, οτι δεν ειμαι ακριβως σιγουρος οτι η συζυγος ξεχωριζει καλα το ΠΣ4 απο το ΠΣ5...  

Δε στέκει ρε συ αυτό, εδώ υπάρχει κόσμος που πλήρωσε από Σεπτέμβρη και φωνάζει, δεν μπορεί να έχει στο Μενίδι μέσα στο κατάστημα για click away, θα τους ρίχνουν μολότοφ μετά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dragonrider1997 είπε

Στο akroutz γραφει και ένας άλλος ότι ειδε κουτιά σε ράφια κωτσοβολου στον Βόλο. Μήπως είναι άδεια κουτιά για την βιτρινα;

Σωστό και αυτό, γίνεται σε πολλά προϊόντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gdal73 είπε

Φίλε έχεις PS4 Pro και PS5; Έχω δοκιμάσει περισσότερα από 70 παιχνίδια και στα 2.Yπάρχουν κάποια που παίζουν αρκετά καλλίτερα (όχι ότι είναι τόσο τεράστια η διαφορά με το Pro), κυρίως αυτά που έχουν ξεκλείδωτα το Frame rate (π.χ.  Sekiro, DS3) ,  κάποια άλλα που έχουν λάβει από τον εκδότη αναβάθμιση (π.χ. Νο Man sky) στα οποία βλέπεις αισθητή διαφορά, αλλά στη συντριπτική πλειονότητα των παιχνιδιών αν σε ρωτούσα ποια από τις δύο κονσόλες δίνει σήμα στην ΤV, εκείνη τη στιγμή δε θα μπορούσες να μου απαντήσεις. Για τις δυνατότητες των κονσολών  μελλοντικά, φυσικά συμφωνώ απολύτως με αυτό που λες αλλά η αρχική απορία των φίλων, είναι κατά πόσο αξίζει το άγχος και η ταλαιπωρία να εξασφαλίσεις τώρα την κονσόλα και όχι σε 4-5 μήνες. Επιμένω σε αυτό που είπα αρχικά, ο μοναδικός λόγος για να το κάνεις αυτό, είναι το Deamon's Souls παιχνίδι που κατασκευαστηκε για το PS5  ή το Cyberpunk που με τις ηλιοθιότητες της CDPR μπορεί να παίξει καλά μόνο στο PS5. Τα υπόλοιπα παιχνίδια συτή τη στιγμή μπορείς να τα παίξεις μια χαρά και στο  Pro κάνοντας ή μικρές ή καθόλου υποχωρήσεις....

Πολυ σωστος, το ιδιο εχω να πω και εγω, αυτη τη στιγμη αμα εχεις pro ειναι 95/100 κυριλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, gudulf12 είπε

Η κοροϊδία σε όλο το μεγαλείο ...... και το link σε πετάει σε error  και μετά αν μπεις από browser είναι εξαφανισμένο και δεν το έχει σαν επιλογή ενώ πριν υπήρχε εικονίδιο ps5 disc προσωρινέ μη διαθέσιμο .

D27BE221-0582-4E28-B4BB-A432A553444A.jpeg

Και μενα μου ήρθε mail πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι μάλλον δεν έχει προλάβει να ενημερωθεί το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 26ska είπε

Και μενα μου ήρθε mail πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι μάλλον δεν έχει προλάβει να ενημερωθεί το site.

τι ωρα πηρες τηλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, 26ska είπε

Πριν κάνα 15 μου είπε αν δεν έχει ενημερωθεί σήμερα,θα έχει ενημερωθεί μέχρι αύριο το πρωί.

Καλά και εγώ που πήρα το ίδιο μου είπαν . Θα ανανεωθεί το site . Πριν περίπου 10 ημέρες έγινε το ίδιο .πάλι email ότι είναι διαθέσιμο και μετά το είχαν εξαφανισμένο από το site καμία εβδομάδα όπως και τώρα . Όσον αφορά τον άλλο φίλο που είπε ότι έχει προπαραγγειλει από Κωτσόβολο .... φίλε μου το δικό σας δραμα να μην το ζήσει κανένας άλλος.... ούτε στον χειρότερο εχθρό σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gudulf12 είπε

Καλά και εγώ που πήρα το ίδιο μου είπαν . Θα ανανεωθεί το site . Πριν περίπου 10 ημέρες έγινε το ίδιο .πάλι email ότι είναι διαθέσιμο και μετά το είχαν εξαφανισμένο από το site καμία εβδομάδα όπως και τώρα . Όσον αφορά τον άλλο φίλο που είπε ότι έχει προπαραγγειλει από Κωτσόβολο .... φίλε μου το δικό σας δραμα να μην το ζήσει κανένας άλλος.... ούτε στον χειρότερο εχθρό σου

Και ποιος ο λόγος να στέλνουν το mail;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μedia MArkt . "Ντεν εχει 2020 απο του χρονου ισως " Αμα το πληρωσες  μπραβο σου :devil:

Τρόπος πληρωμής - Αντικαταβολή
Τρόπος αποστολής - Παράδοση
 
Μη ξεχάσεις
Εάν αγόρασες προϊόντα προωθητικών ενεργειών με κατάθεση, η πληρωμή θα πρέπει να πραγματοποιηθεί εντός μιας (1) ημέρας.
Στείλε μας το αποδεικτικό πληρωμής στο [email protected] για να επεξεργαστούμε την παραγγελία σου ακόμα πιο γρήγορα!
Τρόπος πληρωμής - Αντικαταβολή
Τρόπος αποστολής - Παράδοση
 


Μη ξεχάσεις
Εάν αγόρασες προϊόντα προωθητικών ενεργειών με κατάθεση, η πληρωμή θα πρέπει να πραγματοποιηθεί εντός μιας (1) ημέρας.
Στείλε μας το αποδεικτικό πληρωμής στο [email protected] για να επεξεργαστούμε την παραγγελία σου ακόμα πιο γρήγορα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...