Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις με πήραν από το τοπικό κατάστημα Public, το PS5 είναι στο καταστημά τους και άυριο θα το έχω σπίτι μου, μένω επαρχία και είχα βάλει παράδοση στο τοπικό κατάστημα...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά όποιος έχει οποιαδήποτε ενημέρωση από Media ας πει εδώ, νομίζω είναι οι μόνοι που δεν έχουν δώσει την παραμικρή πληροφορία, τραγικό για τέτοια αλυσίδα.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, SabotazNic said:

Τι να σημαινει ρε παιδια. Ολοκληρωμενη ειναι και θα σταλθει μεχρι απογευμα-βραδυ-αυριο το τρακινγκ. Τα εξηγει τα σταδια της παραγγελιες πανω οταν μπαινετε στην παραγγελια.

εμεμα καταχωρημενη μου βγαζει ακομα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Taoustaoys είπε

Πόσοι ήμαστε που ακόμα δεν έχουμε η εξέλιξη παραγγελίας είναι ακόμα κολλημένη στο αναμονή διαθεσημοτητας από κοτσοβολο? 

Ακόμα περιμένω κι εγώ... 18/9 μεσάνυχτα και παρά το ότι σε επικοινωνία με τον κωτσόβολο με ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΑΝ πως θα είμαι 1st day, αρχίζουν και με ζώνουν τα φίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο τελικά π ο κωτσος τηρεί την προτεραιότητα βάση παραγγελίας και οχι τρόπο πληρωμής η αντικαταβολής! Εγω ειμαι 24/9 οπότε πάω 2ο κύμα αλλα δεν πειράζει χάρηκα που θα σταλθούν οσοι παραγγειλαν 17 :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Πιο πολυ εμενα με ενδιαφερει για το τι ωρα κανατε την παραγγελια απο Γερμανο και ποια απο τις 2 κονσολες. Εγω 21:51 και ειναι ακομα καταχωρημενη

Και μενα το ιδιο.Την παραγγελια την εκανα στις 10 το βραδυ,την digital εκδοση.

Περιμενω τωρα νεα απο vodafone και τον γερμανο για να ακυρωσω μια απο τις 2,αν μου κατσει καποια βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση κι από εμένα. Λέτε αύριο να ανοίξει παραγγελίες το media markt? Δεν θυμάμαι να το γράφει αυτό τις προηγούμενες μέρες + οτι έχουν αφαιρέσει το μήνυμα για εξάντληση αποθεμάτων. Τι πιστεύετε?

Στιγμιότυπο οθόνης (11).png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Πιο πολυ εμενα με ενδιαφερει για το τι ωρα κανατε την παραγγελια απο Γερμανο και ποια απο τις 2 κονσολες. Εγω 21:51 και ειναι ακομα καταχωρημενη

θα σου έρθει αδερφούλη, θα αλλάξει και σε εσένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Πιο πολυ εμενα με ενδιαφερει για το τι ωρα κανατε την παραγγελια απο Γερμανο και ποια απο τις 2 κονσολες. Εγω 21:51 και ειναι ακομα καταχωρημενη

21:46 νομίζω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Πιο πολυ εμενα με ενδιαφερει για το τι ωρα κανατε την παραγγελια απο Γερμανο και ποια απο τις 2 κονσολες. Εγω 21:51 και ειναι ακομα καταχωρημενη

Εγώ έκανα στις 10 και ακόμα καταχωρημένη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Πιο πολυ εμενα με ενδιαφερει για το τι ωρα κανατε την παραγγελια απο Γερμανο και ποια απο τις 2 κονσολες. Εγω 21:51 και ειναι ακομα καταχωρημενη

9:54  ηρθε το mail επιβεβαιωσης με το disc  .

Και ειναι σε επεξεργασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γερμανός θα ξανανοίξει τις παραγγελίες ή όσοι πρόλαβαν τον κύριο είδαν χθες; Γιατί εγώ έχω μια παραγγελία από 01/10 από Κωτσόβολο αλλά χωρίς προφανώς κάποιο νεότερο ακόμα (λογικό βέβαια)...

Επίσης αν έχει κάποιος κάνει 2 παραγγελίες και ξέρει αν θα το λάβει day 1 (όχι digital) ας με ενημερώσει παρακαλώ πριν κάνει ακύρωση και θα τα βρούμε... 🤑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spyreto88 είπε

Μια ερώτηση κι από εμένα. Λέτε αύριο να ανοίξει παραγγελίες το media markt? Δεν θυμάμαι να το γράφει αυτό τις προηγούμενες μέρες + οτι έχουν αφαιρέσει το μήνυμα για εξάντληση αποθεμάτων. Τι πιστεύετε?

Στιγμιότυπο οθόνης (11).png

εγω θα σου λεγα να τους αποφυγεις οπως ο διαολος το λιβανι 😜😜😜 αν διαβασεις λιγο την ολη συζητηση θα δεις οτι public, plaisio, κωτσοβολος εχουν ενημερωσει, media markt ακομα ψαχνονται ΚΑΙ εχουν "συστημικο προβλημα" απο χθες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ο Κωτσόβολος στις παραγγελίες γράφει εκτιμώμενη αποστολή 19/11.

Υπάρχει κάποιος που του έγραφε το ίδιο και το στείλανε σήμερα? 

Επεξ/σία από cocous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...