Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ που το σκεφτόμουν για παραγγελία όταν και αν, από όσα διαβάζω, θα τη κάνω από πλαίσιο. Είναι οι μόνοι που έχουν κλείσει τη σελίδα του προϊόντος και δεν αφήνουν ούτε τηλεφωνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν απο λιγο  με πηραν  απο Κωστοβολο οτι μεσα στην εβδομαδα θα παραλαβω .......Στην αρχη νομιζα οτι μου εκανα πλακα!!!!!! χαχαχαχαχαχ. Βεβαια εχω στραβωσει τοσο πολυ με την παρτη τους που σκεφτομαι να μην το κρατησω .......και να το πουλησω .

Επεξ/σία από pankot1979
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, pankot1979 είπε

Πριν απο λιγο  με πηραν  απο Κωστοβολο οτι μεσα στην εβδομαδα θα παραλαβω .......Στην αρχη νομιζα οτι μου εκανα πλακα!!!!!! χαχαχαχαχαχ. Βεβαια εχω στραβωσει τοσο πολυ με την παρτη τους που σκεφτομαι να μην το κρατησω .......και να το πουλησω .

Φίλε μου πότε είχες κάνει προπαραγγελία αν επιτρέπεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, pankot1979 είπε

Πριν απο λιγο  με πηραν  απο Κωστοβολο οτι μεσα στην εβδομαδα θα παραλαβω .......Στην αρχη νομιζα οτι μου εκανα πλακα!!!!!! χαχαχαχαχαχ. Βεβαια εχω στραβωσει τοσο πολυ με την παρτη τους που σκεφτομαι να μην το κρατησω .......και να το πουλησω .

αλλαξε τιποτα στην κατασταση της παραγγελιας σου στο σαιτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, akistzoulouhas είπε

χαχαχαχαχα ωραιος καλορυζικο φιλε μου 

λιωστο!!!!!!!

Έχω πάρει ήδη το xbox και μαζί με το game pass έχω βρει την χαρά μου.....γι'αυτό δεν ξέρω εάν θα το κρατήσω.Βεβαια το θέμα είναι που θα το ξαναβρώ χαχαχα.......!!!!θα πέσει περισυλλογή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα.. επιβεβαιωνω κ εγω πως πριν απο 5 λεπτα ειχα τηλεφωνημα απο κωτσοβολο για παραλαβη εντος εβδομαδας.. παραγγελια 17/9 digital.. παρολο αυτα εμενα δεν εχει αλλαξει κατι στην κατασταση παραγγελιας, ελπιζω να γινει αργοτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/1/2021 στις 1:54 ΜΜ, Jake07 είπε

Ρε φίλε μαγαζάκι είναι ο κωτσοβολος που παίρνει ακόμα και τώρα παραγγελίες τηλεφωνικα? Δε φτάνει δλδ που μας δουλεύει όλους ψιλό γαζί συνεχίζει κιόλας να κάνει χειρότερη την ήδη μπάχαλο κατάσταση. 

Ενημερωνουν οτι θα υπαρχει μεγαλη καθυστερηση. Απο εκει και περα, ο καταναλωτης αποφασιζει απο που θα το αγορασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, pankot1979 είπε

Έχω πάρει ήδη το xbox και μαζί με το game pass έχω βρει την χαρά μου.....γι'αυτό δεν ξέρω εάν θα το κρατήσω.Βεβαια το θέμα είναι που θα το ξαναβρώ χαχαχα.......!!!!θα πέσει περισυλλογή .

Και εγώ την ίδια ημερομηνία με εσένα έχω παραγγείλει από την ίδια εταιρία την ίδια κονσόλα και με έχουν γραμμένο. Αν το πουλήσεις ενημέρωσε με

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν τηλ ότι θα παραλάβω εντός της εβδομάδας digital από Κωτσόβολο. Παιδιά όσοι έχετε από Σεπτέμβριο μας παίρνουν τηλ το ρώτησα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...