Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω παραγγείλει και εγώ το δικό μου αρχές Γενάρη αλλά βλέπω ότι τα ίδια πράγματα ίσως λίγο χειρότερα τώρα όπως και με το PS4 και με το τρία είχε γίνει αυτός ο χαμούλης Επομένως παιδιά μην αγχώνεστε κάντε Λίγη υπομονή Εγώ πιστεύω ότι είναι Ένα hype και για το Θεό μην μιλάτε άσχημα στους υπαλλήλους που είναι στα τηλεφωνικά κέντρα των εξακοσίων ευρώ μικτά είναι οι μόνοι που δεν φταίνε σε τίποτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 15 μερες επικοινωνία με public μ είχαν πει ότι μέχρι 25 θα έχω ενημέρωση. Ύστερα από σημερινό τηλεφωνιμα  για να με ενημερώσουν περίπου τι γίνεται για άλλη μια φορά δεν γνωρίζουν τίποτα.δεν υπάρχει κάτι στην αποθήκη και περιμένουν προμηθευτή . Το γνωρίζουμε και θα περιμένουμε. Εκανα προπαραγγελια τηλεφωνικά για ps5 pro . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, sinor είπε

Πριν 15 μερες επικοινωνία με public μ είχαν πει ότι μέχρι 25 θα έχω ενημέρωση. Ύστερα από σημερινό τηλεφωνιμα  για να με ενημερώσουν περίπου τι γίνεται για άλλη μια φορά δεν γνωρίζουν τίποτα.δεν υπάρχει κάτι στην αποθήκη και περιμένουν προμηθευτή . Το γνωρίζουμε και θα περιμένουμε. Εκανα προπαραγγελια τηλεφωνικά για ps5 pro . 

Πολύ μπροστά το public. Παίρνει παραγγελίες για κονσόλα που δεν έχει καν ανακοινωθεί και δεν ξέρουμε αν υπάρξει γενικά στο μέλλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Το disk εννοει μαλλον, τα παιδια που ειχαν εξελιξη με digital κωτσο και καποιοι με sonycenter εχθες εχουν καποιο νεοτερο;

Eμενα ενω με πηραν χθες τηλεφωνο να μου πουν οτι θα παραλαβω μεσα στη βδομαδα η κατασταση παραγγελιας μ παραμενει ακομα στο "αναμονη διαθεσιμοτητας". Εχω αρχισει κ αγχωνομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, johnal21 είπε

Eμενα ενω με πηραν χθες τηλεφωνο να μου πουν οτι θα παραλαβω μεσα στη βδομαδα η κατασταση παραγγελιας μ παραμενει ακομα στο "αναμονη διαθεσιμοτητας". Εχω αρχισει κ αγχωνομαι 

Τουλάχιστον σου τηλ εσένα.... 🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Drolok είπε

Τουλάχιστον σου τηλ εσένα.... 🤣🤣🤣

Πιστεψε με προπαραγγελια 17/9 χειροτερο θα ναι να φαω κ τωρα ακυρο με τηλεφωνημα απ οτι χωρις τηλεφωνημα.. καλα ειχα ξεχαστει κ ειχα συμβιβαστει με την ιδεα του καλοκαιριου, τωρα με ξεσηκωσαν παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Public/media να ξέρετε σήμερα παρέλαβαν πολύ λίγα κομμάτια και θα εξυπηρετηθούν αντίστοιχα λιγες προπαραγγελίες με σειρά προτεραιότητας. Όσοι είναι σε σειρά θα ενημερωθούν είτε τηλεφωνικά είτε με sms τις επόμενες ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους εχουν παραγγειλει και charging station σημερα μου εβγαλε αυτο. Οποτε ή παρελαβαν μερικα ή μου το περασαν απο καποια ακυρωμενη παραγελια. 

2021-01-26 13_20_54-Εξέλιξη παραγγελίας _ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Το controller σου έχει έρθει ή τώρα μαζί και τα δύο;

Τιποτα δεν εχει ερθει. Τα ειχα παραγγειλει απο καταστημα πριν κλεισουν τα μαγαζια. Οποτε θα παω να παραλαβω οταν ερθει η μεγαλη ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...