Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, ujmo είπε

17/09 Digital, Κωτσόβολο. Με είχαν ενημερώσει ήδη απο χθες τηλεφωνικώς.

Και εγώ το ίδιο......προς εταιρεία ταχυμεταφορών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις μίλησα με Κωτσόβολο,ακόμα δεν έχουν καλύψει τον Σεπτέμβριο, όσοι έχουμε παραγγείλει τον Οκτώβριο καλό Μάιο Ιούνιο και Νοέμβριο από Σεπτέμβριο του 21

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, giorgosmylon είπε

μόλις μίλησα με Κωτσόβολο,ακόμα δεν έχουν καλύψει τον Σεπτέμβριο, όσοι έχουμε παραγγείλει τον Οκτώβριο καλό Μάιο Ιούνιο και Νοέμβριο από Σεπτέμβριο του 21

Αυτά σου τα είπαν από κωτσο ή τα λες εσύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε δεν θελει και πολυ σκεψη να καταλαβεις οτι μπαινουμε Φεβρουαριο και τα περισσοτερα μαγαζια δεν εχουν καταφερει να τελειωσουν τις προπαραγγελιες του Σεπτεμβρη..

Καλο καλοκαιρι..

summer pool GIF by NDR

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να δώσω και εγώ Info... 21/09 16:12 Digital --> Καμία αλλαγή στην παραγγελία, είναι ξοφλημένο

Κατάστημα Κωτσόβολος

Επεξ/σία από Aleex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Aleex είπε

Να δώσω και εγώ Info... 21/09 16:12 Digital --> Καμία αλλαγή στην παραγγελία, είναι ξοφλημένο

Κατάστημα Κωτσόβολος


Digital αν τελειώσουν και 18/9 θαύμα θα ειναι με αυτη τη φουρνια. Οι υπόλοιποι καλό Μαρτιο. 2 μερες τη φορα στην καλυτερη καλυπτουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Backpacker είπε


Digital αν τελειώσουν και 18/9 θαύμα θα ειναι με αυτη τη φουρνια. Οι υπόλοιποι καλό Μαρτιο. 2 μερες τη φορα στην καλυτερη καλυπτουν. 

Καλά ναι, δεν περιμένω να παραλάβω... απλώς ενημέρωσα ότι η ημερομηνία μου δεν δέχτηκε καμία αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18/9 digital μίλησα σήμερα με Κωτσόβολο κ μου είπανε ότι δεν έχουν ενημέρωση από τον προμηθευτή δεν ξέρω με τι κριτήριο δίνουν της κονσόλες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dimitrists13 είπε

18/9 digital μίλησα σήμερα με Κωτσόβολο κ μου είπανε ότι δεν έχουν ενημέρωση από τον προμηθευτή δεν ξέρω με τι κριτήριο δίνουν της κονσόλες 

Η οδηγία των τηλεφωνητών πρέπει να είναι να λένε συνεχώς το ίδιο ποίημα, δε γίνεται να είναι τόσο άσχετοι... καλύτερα να ζητάς μήπως και σε συνδέσουν με κάποιο άλλο τμήμα π.χ πωλήσεων,αποθήκες κτλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dimitrists13 είπε

Με το τμήμα πωλήσεων μίλησα κ μου είπε ότι έχουν 0 απόθεμα δεν ξέρω ρε φίλε μας δουλεύουν 

 

Τι να σου πω... η αλήθεια είναι πως δεν βγάζεις και άκρη... καταλήγουμε στο όταν αποφασίσουν να μας στείλουν PS θα το πάρουμε, όσο και να το πιέζουμε δεν βλέπω να αλλάζει κάτι ειλικρινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...