Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Dimitrists13 είπε

Το ξέρω δεν μπορούμε παρά μόνο να περιμένουμε απλά να ενημερώσουν τον κόσμο υπεύθυνα κ να έχουμε μια εικόνα για το πότε 

Δεν θα ενημερώσουν μιας και φοβούνται για ακυρώσεις... με ένα sum up από infos που πήρα από παιδιά από εδώ και εκεί, είμαστε στα Disk αρχές 22/09 (1 παιδί ενημερώθηκε μόνο) και Digital 17/09 (5-6 άτομα ενημερώθηκαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, g213aag είπε

Δεν έχουν τελειώσει με 17/09 για τα digital από Κωτσόβολο (22:50 η δική μου παραγγελία). Υπομονή

Ναι ναι αυτό εννοώ και εγώ, ότι είμαστε ακόμη Day One στα Digital's

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, toni31 είπε

Αυτά σου τα είπαν από κωτσο ή τα λες εσύ?

μου το είπαν από Κωτσόβολο, γιατί πείρα να δω τι γίνεται με την παραγγελία μου 21 Οκτωβρίου,και μου λέει φίλε άστο αν σου πω θα νευριάσεις,και του λέω ποτέ πάνω κάτω μου λέει όπως είπα ότι τους στέλνουν πολύ λίγα κομμάτια και ακόμα εξυπηρετούν τον Σεπτέμβριο,και ότι η παραγγελίες του Οκτωβρίου να υπολογίσετε Μάιο Ιούνιο 🤬🤬🤬 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παραγγελια 21/9 απο Κωτσοβολο και ακομα καμια ενημερωση.Τους πηρα τηλ να τους πω εφοσον εχουν παραλαβες αν θα ειμαι και εγω μεσα σε αυτες κ μου ειπαν οτι δεν εχουν παραλαβες και οτι δεν εχουν καμια ενημερωση για το ποτε θα εχουν. Οτι να νε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είχα ενημερώσει με κάλεσαν από Κωτσόβολο για παραλαβή digital από 17/9. Είδα και αλλαγή στο status της παραγγελίας και αποστολή 28/1 με κούριερ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dranthapo είπε

Όπως είχα ενημερώσει με κάλεσαν από Κωτσόβολο για παραλαβή digital από 17/9. Είδα και αλλαγή στο status της παραγγελίας και αποστολή 28/1 με κούριερ. 

Και σε εμενα το ιδιο.. επιτελους αλλαξε το απογευμα το στατους με εκτιμωμενη αποστολη 28/1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

17/9 ωρα 19 13 digital..... 25 με πηραν απο κοτσο για να επιβεβαιωσει διευθυνση απο τηλ 2102899999 απαντηστε γιατι εγω την πρωτη φορα ετσι την πατησα και δεν το πηρα το εδωσαν σε αλλον δεν εχω δωσει χρηματα αντικαταβολη αυριο θα γινει η αποστολη με κουριερ

Επεξ/σία από alexakiusg4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπραβο σε ολα τα παιδια που ειναι παραλαβουν, το μαρτυριο σας τελειωσε 😋.

6 ώρες πριν, Misteri888 είπε

Παιδια υπαρχει ελπιδα τα μαγαζια, εχουν αρχισει και ενημερωνουν τις σελιδες τους, με τις ημερομηνιες παραλαβης! 

Για ποιες σελιδες μιλας φιλε μου γιατι δεν βλεπω κατι εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Φανούλα είπε

Καλησπερα παραγγελια 21/9 απο Κωτσοβολο και ακομα καμια ενημερωση.Τους πηρα τηλ να τους πω εφοσον εχουν παραλαβες αν θα ειμαι και εγω μεσα σε αυτες κ μου ειπαν οτι δεν εχουν παραλαβες και οτι δεν εχουν καμια ενημερωση για το ποτε θα εχουν. Οτι να νε 

disk ή digital?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...