Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να μου πει κάποιος αν έχει κάνει παραγγελία απο sony center από Νοέμβρη και μετα και αν του ήρθε? Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από Giwrgos-77-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδια.

Σήμερα σε γνωστό κατάστημα(δεν μπορω να πω όνομα)στην αποθηκη ήρθε μόνο μια κονσόλα, και είχε παραγγελια Νοεμβρίου, η γυναίκα μου εργάζεται στην αποθηκη. Πρώτη φορά ειδαν από κοντά το ps5. 

Η κατάσταση θέλει υπομονή για όσους έκαναν παρραγελια. 

Επεξ/σία από Tatofski64
Ορθογραφικό λάθος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άλλος δουλεύει κωτσοβολο και του ήρθε η παραγγελία που έκανε αρχή Οκτωβρίου... του λέω ρε φιλε πως είναι δυνατόν,  εγω είμαι 23/9 και ακόμα τίποτα. Κάνε λίγο υπομονή μου λέει ήρθε ο καιρός... ρε προς καιρός εσύ πήρες πιο γρήγορα από μένα... 

***

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Drolok είπε

Ο άλλος δουλεύει κωτσοβολο και του ήρθε η παραγγελία που έκανε αρχή Οκτωβρίου... του λέω ρε φιλε πως είναι δυνατόν,  εγω είμαι 23/9 και ακόμα τίποτα. Κάνε λίγο υπομονή μου λέει ήρθε ο καιρός... ρε προς καιρός εσύ πήρες πιο γρήγορα από μένα... 

 
Μπορεί να έχουν αποσταλεί κονσόλες και να μην έχετε παραλάβει ακόμα οπότε από Δευτέρα θα γίνουν παραδόσεις, αυτός ίσως το πήρε πιο γρήγορα λόγω δουλειάς αντί να περιμένει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SKOKMAN είπε

???

Παραδοση 30 μερες που δεν θα ειναι τοσο εννοειται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

???

Παραδοση 30 μερες που δεν θα ειναι τοσο εννοειται...

αντικαταβολή έβαλα

Δεν εχω να χάσω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/2/2021 στις 8:41 ΜΜ, Cariolanoc είπε

Αυτο αναρωτιεμαι και εγω απο την προηγουμενη εβδομαδα, περιμενα να ανοιξει το πλαισιο και η vodaofοne παραγγελιες (ισως και ο γερμανος) γιατι ξερω οτι δεν χρωστανε disk παραγγελιες αλλα τιποτα ακομα.

Μονο ενα ατομο ειδα οτι πηρε απο πλαισιο με παραγγελια 1/12 disk αλλα το ειχε κανει τοπικα απο καταστημα Κρητης. Μπορει απο μερα σε μερα να ανοιξουν...

Επισης οσοι δεν ειναι στο discord μπειτε για να ανταλλασουμε πληροφοριες περι παραγγελιων ps5. https://discord.gg/gdRPBrzJ

αδερφε το link για discord ειναι invalid, μαλλον εχει ληξει ,μπορω να εχω ενα νεο link για την ομαδα στο discord?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, vampirion είπε

αδερφε το link για discord ειναι invalid, μαλλον εχει ληξει ,μπορω να εχω ενα νεο link για την ομαδα στο discord?

https://discord.gg/5Af3UvQS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα οσοι θελετε και μπορειτε γραψτε σε σχολιο αυτοι π εχουν παραλαβει ps5 disc h digital ημερομηνιες που εχουν παραλαβει απο Κωτσοβολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό αλλά το λινκ που είχα βάλει πιο πάνω για αγορά PS5 έκλεισε τώρα.

Έχει μείνει ανοιχτό μόνο για το digital τώρα.

Εγώ πάντως έκανα την παραγγελία μου.

Δεν ξέρεις πότε τι γίνεται

Επεξ/σία από SKOKMAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Ευλογησον ημας...

 

3 ώρες πριν, SKOKMAN είπε

Δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό αλλά το λινκ που είχα βάλει πιο πάνω για αγορά PS5 έκλεισε τώρα.

Έχει μείνει ανοιχτό μόνο για το digital τώρα.

Εγώ πάντως έκανα την παραγγελία μου.

Δεν ξέρεις πότε τι γίνεται

Ακολούθησα και εγώ δεν ξέρεις ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...