Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Vaim είπε

Οπότε αύριο λες να υπάρχει απόθεμα; Εφόσον θα φύγει και η ημερομηνία των preorder; 

εγω προσωπικα πιστευω οχι. αν υπηρχε αποθεμα καποιες εστω απο τις χθεσινες παραγγελιες θα ειχαν βαση. αφου μαλλον ακυρωνονται ολες, δυσκολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vaim είπε

Οπότε αύριο λες να υπάρχει απόθεμα; Εφόσον θα φύγει και η ημερομηνία των preorder; 

ένας από τους 4 υπαλλήλους που μίλησα, μου είπε πως θα έχουν λίγο παραπάνω απόθεμα από όσο υπολόγιζαν. Αλλά πως ΔΕΝ θα ανοίξουν τη σελίδα στις 00:00 μάλλον γιατί θα πέσουν όλα πάλι.

 

Πάμε για ολονυχτία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Boss_ps5 είπε

Παιδιά για κότσο έχω κάνει 19-9 θα ειμαι day one και ακόμα να μου αλλάξουν το statue

Με κωτσό κανείς δεν είναι τελείως σίγουρος. Ας δούμε μέχρι το τέλος της μέρας και μετά τους αρχίζουμε στα μπινελίκια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, vejitto είπε

ένας από τους 4 υπαλλήλους που μίλησα, μου είπε πως θα έχουν λίγο παραπάνω απόθεμα από όσο υπολόγιζαν. Αλλά πως ΔΕΝ θα ανοίξουν τη σελίδα στις 00:00 μάλλον γιατί θα πέσουν όλα πάλι.

Πάμε για ολονυχτία;

Τραγικά πράγματα δυστυχώς..Να κάτσεις όλο το βράδυ και μετά τι; Θα βρουν καμία δικαιολογία και θα τις ακυρώσουν πάλι.. Και εφόσον έχουν απόθεμα γιατί μας ακύρωσαν εμάς; Ας μας βάζανε σε προτεραιότητα 

Επεξ/σία από Vaim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dr_Rad είπε

Με κωτσό κανείς δεν είναι τελείως σίγουρος. Ας δούμε μέχρι το τέλος της μέρας και μετά τους αρχίζουμε στα μπινελίκια...

Σωστός κι εγώ θα κράξω ασχημα αμα πουνε μα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vejitto είπε

ένας από τους 4 υπαλλήλους που μίλησα, μου είπε πως θα έχουν λίγο παραπάνω απόθεμα από όσο υπολόγιζαν. Αλλά πως ΔΕΝ θα ανοίξουν τη σελίδα στις 00:00 μάλλον γιατί θα πέσουν όλα πάλι.

Πάμε για ολονυχτία;

Καλά το είπα εγώ... Καραούλι 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, shadow_gp είπε

Μόλις άλλαξε η παραγγελία μου στο Public σε "Έχει ολοκληρωθεί". Σήμερα τα παρέδωσαν στην ACS αύριο το πρωί τα στέλνουν! 

Τυχερέ εγω από κότσο ειμαι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geor92 είπε

Κι εγώ έκανα μία παραγγελία την Πέμπτη από Media. Σου έχει έρθει κάποιο email; Ή πήρες μόνος σου τηλ; Εγώ έχω μόνο ένα mail που γράφει: "Η παραγγελία σου με αριθμό xxxxxxx μόλις καταχωρήθηκε και έχει ξεκινήσει η επεξεργασία της! Σύντομα θα ενημερωθείς για το εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης."

Σου έγραφε κιόλας παράδοση 12 με 17; μου ρθε ένα που λέει ότι θα  καθυστερησει η παραγγελία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ujmo είπε

Εμένα παραγγελία 17/09 21:00 ακόμα δείχνει αναμονή διαθεσιμότητας. Από Αθήνα, έκδοση Digital. Μήπως έχουν παραλάβει λιγότερα κομμάτια από την Digital?

σιγουρα εχουν λιγοτερα κομματια απο digital . ετσι εγινε παγκοσμιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...