Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα μου γραφει το status,σε αναμονη απο προμηθευτη στις 03/03.

Τηλ δεν εχω παρει γιατι δεν με καιει τοσο πολυ ποτε θα την παρω..

Θα μας την στειλουν στην τελικη,μην αγχωνεσε.

Περιμεναμε τοσους μηνες,τωρα για μερικες ημερες ακομα θα κωλωσουμε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

28 λεπτά πριν, kundi είπε

με τον μήνα  Οκτώβριο  νομίζω ,έχοντος τον τελευταίο μήνα με τις προπαραγγελίες , τον Μάρτιο ευελπιστώ να ανοίξουν και οι παραγγελίες , 

Θα ανοίξουν 100%, απο την επόμενη εβδομάδα θα έλεγα όσοι δεν έχετε βάλει παραγγελία ξεκινήστε τα τηλέφωνα αλλά αποφύγετε τις αλυσίδες που γνωρίζετε ότι είναι φορτωμένες. Προτιμήστε μικρότερα μαγαζιά, αλλά κοιτάξτε πρώτα feedback απο skroutz, μην πάτε σε όποιον να'ναι. Η παραλαβή του Μαρτίου θα είναι η μεγαλύτερη ως τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tωρα μολις μου ηρθε μνμ οτι η παραγγελια εχει τιμολογηθει και παραδοθει σε κουριερ,αρα απο εβδομαδα μαλλον θα το εχω...

1 ώρα πριν, optimus prime είπε

Εμενα μου γραφει το status,σε αναμονη απο προμηθευτη στις 03/03.

 

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Εγώ παρέλαβα την Τρίτη απο Public,  Disc Edition. Μου εστειλάν μνμ να κανονίσω clickaway και το εκανα την ιδια μέρα. Την προπαραγγελία την ειχα κανει στις 28/9/20.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Cariolanoc είπε

Τελικα ολοι αυτοι που θα παραλαμβαναν απο πλαισιο που πηγαν? Γιατι δεν εχω δει κανεναν να ποσταρει οτι πηρε την κονσολα.

Εγώ παρέλαβα εχθές από Πλαίσιο με παραγγελία 17/2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Καλησπέρα σε όλους, παρακολουθώ περίπου ένα μήνα τώρα αυτό το thread και είπα να γίνω και εγώ μέλος. Παρόλο που δεν έχω κάνα νέο περί των παραγγελιών, σκέφτηκα να μπω και εγώ στο γκρουπ αναμονής. Αρχική προπαραγγελία από Public με παραλαβή/πληρωμή από το κατάστημα, μετά πληρωμή και παραγγελία από Κωτσόβολο 19/11. Πλέον η παραγγελία απο τα Public δεν με ενδιαφέρει μιας και δεν είχα πληρώσει αλλά ΟΚ. Έχω επισυνάψει και εικόνα από την παραγγελία μου, έτσι να μη νιώθω τόση μοναξιά με όλους τους υπόλοιπους 💀

Πήρα μια φορά τηλέφωνο και μια μίλησα με το τσατ, και στις δύο μου είπαν "όταν έρθει", απλά με περισσότερα λόγια. Το εγκατέλειψα να τους επικοινωνώ, δεν ξέρω τι θα κερδίσω αν το κάνω πάνω από μια φορά. Καλύτερα εδώ.

 

ps5kotsovolos.jpg

Επεξ/σία από Ascian
λάθος αρχείο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Ricoolini είπε

Καλημέρα. Εγώ παρέλαβα την Τρίτη απο Public,  Disc Edition. Μου εστειλάν μνμ να κανονίσω clickaway και το εκανα την ιδια μέρα. Την προπαραγγελία την ειχα κανει στις 28/9/20.

Δεν πρόκειται να ξαναπάρω τίποτα ποτέ από το Public. Είμαι με 11/11 παραγγελεία και βλέπω δεν έχουν τελειώσει καν του Σεπτέμβρη. Από την άλλη βλέπεις Vodafone και Plaisio να δίνουν παραγγελείες Φλεβάρη. Αν δεν την είχα προπληρώσει θα επιχειρούσα να βρω από αλλού. Ποτέ ξανά Public.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, toni31 είπε

Εγώ παρέλαβα εχθές από Πλαίσιο με παραγγελία 17/2

Εσυ δεν ειπες οτι 12/2 που το εμαθες δεν δεχονταν πια παραγγελιες;

Τελοσπαντων εγω πηρα σημερα και τελικα πετυχα τον "καταλληλο" υπαλληλο μαλλον και με εβαλε σε λιστα ενδιαφεροντος με ονοματεπωνυμο/τηλεφωνο για να με καλεσουν οταν ερθει.

Οποιος ενδιαφερεται ας το προσπαθησει και αν του λενε δεν γινεται να ξαναπαρει μεχρι να πετυχει αυτον που θα το κανει😂.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Εσυ δεν ειπες οτι 12/2 που το εμαθες δεν δεχονταν πια παραγγελιες;

Τελοσπαντων εγω πηρα σημερα και τελικα πετυχα τον "καταλληλο" υπαλληλο μαλλον και με εβαλε σε λιστα ενδιαφεροντος με ονοματεπωνυμο/τηλεφωνο για να με καλεσουν οταν ερθει.

Οποιος ενδιαφερεται ας το προσπαθησει και αν του λενε δεν γινεται να ξαναπαρει μεχρι να πετυχει αυτον που θα το κανει😂.

Το ίδιο και εγώ χθες. Προχθές μου είπαν με τίποτα, χθες κράτησαν τα στοιχεία μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Media Markt είναι υπαρκτα καταστήματα ή φανταστικα; 

Δεν βλέπω κανένας να ενημερώνει για Media Markt να ξέρουμε εμείς του Νοέμβρη, ποιο έτος θα παραλάβουμε. 

Για δώστε feedback

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...