Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Ribopaido είπε

Sony center γλυφαδα  ειπανε στον αδερφο μου οτι εχουν αυριο παραλαβη και την αλλη τριτη

άντε καλή παραλαβή παιδιά με το καλό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, axilleas_p είπε

Ποτε είναι ο αδερφός σου;

20/1 παραγγελια , του ειπανε οτι φερνουν αρκετα κομματια στις 2 δοσεις αυτες. Τωρα μακαρι να αληθευει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ribopaido είπε

20/1 παραγγελια , του ειπανε οτι φερνουν αρκετα κομματια στις 2 δοσεις αυτες. Τωρα μακαρι να αληθευει

Επιτέλους ένας άνθρωπος πριν από μένα. Του είπαν μήπως φίλε σε ποια παραλαβή από τις δύο θα τον εξυπηρετήσουν; Εμένα μου είχαν πει που είναι 26 ότι θα έχουν εικόνα Δευτέρα με τρίτη είπα να πάει μεσημερακι για να ξανακαλεσω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Maverickg7 είπε

Καλησπέρα στην παρέα!

Εχω προπαραγγείλει απο Κώτσο 29/10/20 ,πότε πιστευετε θα παραλάβω?

Μπορει και μεσα στον μηνα απο αυτα που ακουγονται (οτι θα ερθει μεγαλη παρτιδα) αλλιως στην χειροτερη Απριλη. Ολα αυτα προσωπικη εκτιμηση για να μην παρεξηγηθουμε 😋.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Cariolanoc είπε

Μπορει και μεσα στον μηνα απο αυτα που ακουγονται (οτι θα ερθει μεγαλη παρτιδα) αλλιως στην χειροτερη Απριλη. Ολα αυτα προσωπικη εκτιμηση για να μην παρεξηγηθουμε 😋.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σου!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Maverickg7 είπε

Καλησπέρα στην παρέα!

Εχω προπαραγγείλει απο Κώτσο 29/10/20 ,πότε πιστευετε θα παραλάβω?

εγω ειμαι μια μερα μετα απο εσενα. 30/10 κωτσος. ελπιζω για τελος Μαρτιου, αρχες Απριλη αλλιως πιστευω πως μεχρι τελος Απριλη να το χω... ειμαστε σχετικα κοντα εμεις πιστευω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έπεσε τηλέφωνο από Sony Center, παραλαμβάνω Παρασκευή μάλλον είπε ο άνθρωπος (παραγγελία 18/02).

Αύριο λέει θα τα έχουν στα χέρια τους και με πήρε για διαδικαστικά (μεταφορικές, εξόφληση κλπ)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, michalismark είπε

Παιδιά έπεσε τηλέφωνο από Sony Center, παραλαμβάνω Παρασκευή μάλλον είπε ο άνθρωπος (παραγγελία 18/02).

Αύριο λέει θα τα έχουν στα χέρια τους και με πήρε για διαδικαστικά (μεταφορικές, εξόφληση κλπ)

Τρέλανε μας! Εγώ έχω παραγγελία 17/02 όμως και δεν έπεσε κανένα τηλέφωνο 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, michalismark είπε

Παιδιά έπεσε τηλέφωνο από Sony Center, παραλαμβάνω Παρασκευή μάλλον είπε ο άνθρωπος (παραγγελία 18/02).

Αύριο λέει θα τα έχουν στα χέρια τους και με πήρε για διαδικαστικά (μεταφορικές, εξόφληση κλπ)

Ελπίζω να μην τρολάρεις γιατί έχω παραγγελία την ίδια μέρα με 'σενα! Άντε καλοπαίχνιδο!

Ας μας βγάλει επιτέλους ασπροπρόσωπους η Sonycenter γιατί ο Κωτσόβολος....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν φίλοι. Η μεγάλη στιγμή έφτασε. Κατα 99% παραλαμβάνω Παρασκευή, μόλις μίλησα με το κατάστημα. Το φως στο τούνελ φαίνεται πλέον, το μαρτύριο τελειώνει, και η στιγμή της αποχώρησης μου απο το πολύπαθο αυτό νήμα των τίμιων και των ωραίων πλησιάζει. 27/01 Sony Center.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kingedward είπε

Ελπίζω να μην τρολάρεις γιατί έχω παραγγελία την ίδια μέρα με 'σενα! Άντε καλοπαίχνιδο!

Ας μας βγάλει επιτέλους ασπροπρόσωπους η Sonycenter γιατί ο Κωτσόβολος....

Οχι ρε σεις τι να τρολάρω. Εκτός αν με τρόλαραν εμένα.

Αν δεν το δω στα χέρια μου απλά ξέρεις, εχω εμφυτη πλεον δυσπιστία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, petran91 είπε

Τρέλανε μας! Εγώ έχω παραγγελία 17/02 όμως και δεν έπεσε κανένα τηλέφωνο 😕

Ούτε και σε εμένα φίλε. Ίδια ημερομηνία είμαστε. Υπομονή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...