Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, Subrosaval είπε

Παραγγελία από Sony 19/2 , χωρίς προκαταβολή τίποτα ακόμη .

εγώ είμαι 20 σήμερα που μίλησα ίσως μου είπαν να παραλάβω ,  αργά η γρήγορα θα το έχουμε κοντά είμαστε 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είμαι 5/2 και τους πήρα τηλέφωνο απο περιέργεια. Μου είπαν θα με ενημερώσουν όταν είναι. Λογικά επόμενη βδομάδα(ελπίζω δλδ). 

Επεξ/σία από Giwrgos-77-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nkakolyris είπε

Τι λες ρε Μπρο εδώ ήμαστε 12/10 public και ακόμα κοιταζόμαστε και εσυ λες 28/10 ότι περνεις και λες πάει ανάλογα με της ακυρώσεις!!!Η τα λετε για να τρολαρετε η έχετε κάποιον γνωστό που σε έβαλε πιο προς τα !! Πες ότι έχω κονε πιο πολύ θα σε παραδεκτό μην ακουω μαλακιες 

Αμα ειχα κονε θα περιμενα 5 μηνες?

Untitled.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Giwrgos-77- είπε

Εγώ είμαι 5/2 και τους πήρα τηλέφωνο απο περιέργεια. Μου είπαν θα με ενημερώσουν όταν είναι. Λογικά επόμενη βδομάδα(ελπίζω δλδ). 

Aπο ποιο μαγαζί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ftoulis1999 είπε

Σιγουρα 5/2;; Από golden η από Γλυφάδα;

Ναι 5/2. Δεν γνωρίζω απο που. Μπήκα ιστοσελίδα και πήρα το πρώτο νούμερο που βρήκα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Tzagkaros18 είπε

Αμα ειχα κονε θα περιμενα 5 μηνες?

Untitled.png

Μπρο δεν τα έβαλα μαζί σου απλά είναι κριμα για άλλους ορίστε και το δικό 

FFC22B91-7F70-456E-AE8F-F5A9406821BD.jpeg

23 λεπτά πριν, Tzagkaros18 είπε

Αμα ειχα κονε θα περιμενα 5 μηνες?

Untitled.png

Φαντάσου να ήσουν εσυ στην θέσει όχι την δίκη μου χειρότερη 3 /10 θα εκνευριζόσουν άμα εγώ το επερνα που έχεις παραγγελία 20 μέρες αργότερα από εμένα όχι με εσένα με την ίδια την αλυσίδα γιατί είναι κριμα αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nkakolyris είπε

Μπρο δεν τα έβαλα μαζί σου απλά είναι κριμα για άλλους ορίστε και το δικό 

FFC22B91-7F70-456E-AE8F-F5A9406821BD.jpeg

Καταλαβαινω τον εκνευρισμο σου, και γω αν καποιος επαιρνε με παραγγελια μετα απο μενα θα νευριαζα... Παρακολουθω καιρο το νημα εδω, δν ειχα ελπιδα για κατι συντομα... Και απλα το μεσημερι χτυπησε το τηλ κ μου λεει μετα απο διαδοχικες ακυρωσεις στο καταστημα μας ειστε ο επομενος, το θελετε ακομα? Του λεω φυσικα! Μου λεει σε μια ωρα θα το παραλαβει η acs, αυριο θα το εχετε σπιτι σας.... Οσο ακρη βγαζουν ολα τα παιδια εδω μεσα, αλλο τοσο εβγαλα κ εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, nkakolyris είπε

Μπρο δεν τα έβαλα μαζί σου απλά είναι κριμα για άλλους ορίστε και το δικό 

FFC22B91-7F70-456E-AE8F-F5A9406821BD.jpeg

Φαντάσου να ήσουν εσυ στην θέσει όχι την δίκη μου χειρότερη 3 /10 θα εκνευριζόσουν άμα εγώ το επερνα που έχεις παραγγελία 20 μέρες αργότερα από εμένα όχι με εσένα με την ίδια την αλυσίδα γιατί είναι κριμα αυτό 

Αφου σου λεει υπο επεξεργασια βρε, οποτε θα παραλαβεις. Κανονικα ειναι "προς διεκπεραιωση" αυτοι που δεν εχουν ελπιδα ακομα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Tzagkaros18 είπε

Καταλαβαινω τον εκνευρισμο σου, και γω αν καποιος επαιρνε με παραγγελια μετα απο μενα θα νευριαζα... Παρακολουθω καιρο το νημα εδω, δν ειχα ελπιδα για κατι συντομα... Και απλα το μεσημερι χτυπησε το τηλ κ μου λεει μετα απο διαδοχικες ακυρωσεις στο καταστημα μας ειστε ο επομενος, το θελετε ακομα? Του λεω φυσικα! Μου λεει σε μια ωρα θα το παραλαβει η acs, αυριο θα το εχετε σπιτι σας.... Οσο ακρη βγαζουν ολα τα παιδια εδω μεσα, αλλο τοσο εβγαλα κ εγω...

Ναι το καταλαβαίνω δεν το συζητώ να το ευχαριστηθείς καλορίζικο και καλό παιχνίδω παντος δεν τσαντιστικα με εσένα με όλοι την φάση μας δουλεύουν 

7 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Αφου σου λεει υπο επεξεργασια βρε, οποτε θα παραλαβεις. Κανονικα ειναι "προς διεκπεραιωση" αυτοι που δεν εχουν ελπιδα ακομα.

Έτσι μου λένε αλλά δεν το βλέπω εδώ και κανένα μήνα έτσι μου λέει χαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Subrosaval είπε

Ξέρει κανείς από Sony μέχρι ποια ημερομηνία έχουν παραλάβει είτε με προκαταβολή είτε όχι ;

τους είπαν οριακά ίσως προλαβαίνουν και οι μέχρι 26/2+ ίσως όλος ο Φεβρουάριος περίπου.... σίγουρα παίρνουν Ιανουάριο και αρχές Φεβρουαρίου. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Subrosaval είπε

Ξέρει κανείς από Sony μέχρι ποια ημερομηνία έχουν παραλάβει είτε με προκαταβολή είτε όχι ;

Μέχρι 18/2 σίγουρα, μετά δεν ξερω

12 λεπτά πριν, Subrosaval είπε

Ξέρει κανείς από Sony μέχρι ποια ημερομηνία έχουν παραλάβει είτε με προκαταβολή είτε όχι ;

Αυριο αναμένεται να παραλάβουμε, δεν έχουμε παραλάβει ακομα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...