Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Kkostas1991 είπε

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι στην αναμονή( όπως και όλοι μας) με δύο προπαραγγελιες ps5 disk με αντικαταβολή . Η μία στο notestechnologias και η άλλη στο E-Expert.gr. Την ίδια ημερομηνία καταχωρημενες και οι δύο παραγγελίες 27/12. Το E-Expert μου είπε δε γνωρίζει τπτ ακόμα. Το notestechnologias πριν λίγες μέρες μου είπε ότι θα γνωρίζει στις 17/03 το πότε θα παραλάβω. Αλλά σήμερα που ρώτησα παλι μου είπε ότι θα γνωρίζει αρχές της άλλης εβδομάδας τελικά γιατί του άλλαξαν ημερομηνία παραλαβής . Μου φάνηκε λίγο ύποπτο και σκέφτηκα ότι ίσως θέλει να εξυπηρετήσει κάποιους άλλους γνωστούς φίλους κλπ νωρίτερα από μένα ενώ έχω την προτεραιότητα(γτ όταν το προπαρηγγειλα ελεγε για Ιανουάριο και έχουμε Μάρτιο) . Αλλά αυτό είναι μια καχυποψία λόγω της κατάστασης που βλέπω ότι επικρατεί χωρίς να γνωρίζω και τη σειρά προτεραιότητας μου. και ελπίζω να κάνω λάθος.  

Φίλε έχω και εγώ παραγγελία από notes μίλησα και εγώ μαζί του σήμερα και με είπε ακριβώς το ίδιο πράγματα ότι θα παραλάβει την άλλη βδομάδα και επίσης και η δικιά μου ημερομηνία γράφει για Ιανουάριο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, apostolispap είπε

Φίλε έχω και εγώ παραγγελία από notes μίλησα και εγώ μαζί του σήμερα και με είπε ακριβώς το ίδιο πράγματα ότι θα παραλάβει την άλλη βδομάδα και επίσης και η δικιά μου ημερομηνία γράφει για Ιανουάριο 

Δεν ξέρω φίλε μου τι γίνεται και τι να πιστέψω με τόσα που έχουμε δει τον τελευταίο καιρό με το ps5. Για να δούμε. Ελπίζω να παραλάβουμε μέσα στο Μάρτιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, 12valvidos είπε

εγω ειμαι μια μερα μετα απο εσενα. 30/10 κωτσος. ελπιζω για τελος Μαρτιου, αρχες Απριλη αλλιως πιστευω πως μεχρι τελος Απριλη να το χω... ειμαστε σχετικα κοντα εμεις πιστευω.

καλησπέρα και εγώ εκεί κοντά είμαι παιδιά 21/10 εγώ άντε να δούμε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, apostolispap είπε

Φίλε έχω και εγώ παραγγελία από notes μίλησα και εγώ μαζί του σήμερα και με είπε ακριβώς το ίδιο πράγματα ότι θα παραλάβει την άλλη βδομάδα και επίσης και η δικιά μου ημερομηνία γράφει για Ιανουάριο 

 

22 λεπτά πριν, axilleas_p είπε

Για Μάρτιο εννοείς μάλλον ε;

Ήταν να παραλάβεις Ιανουάριο και θα παραλάβεις Μάρτιο δλδ;

 

15 λεπτά πριν, Kkostas1991 είπε

Δεν ξέρω φίλε μου τι γίνεται και τι να πιστέψω με τόσα που έχουμε δει τον τελευταίο καιρό με το ps5. Για να δούμε. Ελπίζω να παραλάβουμε μέσα στο Μάρτιο 

Πραγματικά και εγώ είμαι απο εκει και δε ξέρω τι να πιστέψω αλήθεια ... θεωρούσα ότι όλα πάνε κομπλέ αλλά με αυτά που λέτε δε το βλέπω να κυλάει το θέμα αν δε του δίνουν όσες κονσόλες θέλει?? και τις παίρνουν τα μεγάλα καταστήματα τη βάψαμε ξέρετε ε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ftoulis1999 είπε

Μέχρι 18/2 σίγουρα, μετά δεν ξερω

Αυριο αναμένεται να παραλάβουμε, δεν έχουμε παραλάβει ακομα

Λες αύριο χτυπήσει το τηλέφωνο; Μακάρι !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Maximus Decimus είπε

Πότε είσαι? Γράφτε μου ημ/νίες να ξέρω.

Sony center 26/02 γλυφάδας φίλε μου χωρίς στοιχεία διευθ. μόνο όνομα και τηλέφωνο είχα δώσει και περιμένω να με καλέσουν! Αν μπορέσεις και ρωτήσεις θα σου είμαι ευγνώμων🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, panoss97 είπε

Sony center 26/02 γλυφάδας φίλε μου χωρίς στοιχεία διευθ. μόνο όνομα και τηλέφωνο είχα δώσει και περιμένω να με καλέσουν! Αν μπορέσεις και ρωτήσεις θα σου είμαι ευγνώμων🙂

Γλυφάδας και golden hall έχουν την ίδια λίστα αναμονής ή διαφορετικές; Ξέρουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Subrosaval είπε

19/2 

19/2 

Πολυ πιθανό, η αύριο η τέλος του μήνα πιστευω θα δεχτείς τηλεφώνημα. Στην χειρότερη Απρίλη, αλλά μακάρι να παραλάβεις και εσυ και ολα τα παιδιά το συντομότερο δυνατό γιατι όλη αυτή η διαδικασία μας έχει κουράσει πολυ όλους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ftoulis1999 είπε

Πολυ πιθανό, η αύριο η τέλος του μήνα πιστευω θα δεχτείς τηλεφώνημα. Στην χειρότερη Απρίλη, αλλά μακάρι να παραλάβεις και εσυ και ολα τα παιδιά το συντομότερο δυνατό γιατι όλη αυτή η διαδικασία μας έχει κουράσει πολυ όλους.

Αδερφέ πιστεύεις εγώ που είμαι 26/2 θα με καλέσει κανένας η τσάμπα ελπίζω? Παραγγελία 26/02 sony center γλυφάδας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ftoulis1999 είπε

Μέχρι 18/2 σίγουρα, μετά δεν ξερω

Αυριο αναμένεται να παραλάβουμε, δεν έχουμε παραλάβει ακομα

Καλά κ εγώ 18/2 είμαι με προκαταβολή κ δεν έχω καμία ενημέρωση... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...