Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, ftoulis1999 είπε

Μάλλον στην επόμενη παραλαβή θα είσαι φιλε μου τον Απρίλιο γιατι όπως ενημερωσαν και ενα παιδι το μεσημέρι, θα εξυπηρετηθουν παραγγελίες μέχρι και 18/2 το πολυ, με την σημερινή παραλαβή.

 

33 λεπτά πριν, michalismark είπε

Nai εγώ 18/02 sony center εξυπηρετούμαι, επιβεβαιώνω, με πήραν για εξόφληση το μεσημέρι κλπ

Σας ευχαριστω πολυ παιδια ελπιζω να αλλαξει κατι και να παραλαβουμε νωριτερα μακαρι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, johnnyf95 είπε

οσοι παραλαμβανετε απο public ειχατε προπληρωσει;

Ναι, είχα καταβάλλει το σύνολο του ποσού με την παραγγελία (24/10 disk edition)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 18/2 Sony center με προκαταβολή η παραγγελία έγινε 10 το πρωί... σήμερα το απόγευμα πήρα και μου είπαν ότι παω για Απρίλη αλλά δεν ξέρουν ποτε. Να σημειώσω ότι στο email επιβεβαίωσης λένε για αρχές Απρίλη παράδοση. Η εγώ είμαι τόσο γκαντέμης η δεν ξέρω τι γίνεται και πως εξυπηρετηθήκατε εσείς που είστε 18/2. Anyway αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω 

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παιδιά εγώ με παραγγελία 26/1 Sony center. Παρέλαβα όντως σήμερα δύο κονσόλες. Θέλω να πω ότι δεν με πήραν ποτέ τηλέφωνο εκείνοι, όλο εγώ έπαιρνα και ξαναεπαιρνα ειδικά σήμερα μου είπαν πάλι ότι θα με καλέσουν να πάω να τα πάρω ενώ χθες μου είχαν πει πάλι όταν τους πήρα εγώ ότι θα πάω σήμερα το μεσημέρι να το παραλάβω από το μεσημέρι από το μαγαζί της Γλυφάδας. Τελικά πήγα εκεί μόνος μου δεν πήρα τηλέφωνο ούτε με πήραν και πήρα δύο κονσόλες δύο μοχλούς δύο παιχνίδια και ένα charging station.  Γενικώς όμως οι άνθρωποι είναι ενταξει. Στο τηλέφωνο ότι μου είπαν εξ αρχής από όταν παρηγκειλα έγιναν έτσι ακριβώς χωρίς φανφάρες, εκτός βέβαια το θα σας πάρουμε τηλέφωνο. Σε μένα δεν λειτούργησε ποτέ. 

Υ.Γ για κάθε κονσολα 50 ευρώ προκαταβολή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το απόγευμα έλαβα κλήση από κωτσοβολος ότι ήρθε το μηχανάκι και προωθείται στην κούριερ, οπότε λογικά από εβδομάδα παραλαμβανω. Παραγγελία 14/10 disk προπληρωμένο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, axilleas_p είπε

 Παιδιά εγώ με παραγγελία 26/1 Sony center. Παρέλαβα όντως σήμερα δύο κονσόλες. Θέλω να πω ότι δεν με πήραν ποτέ τηλέφωνο εκείνοι, όλο εγώ έπαιρνα και ξαναεπαιρνα ειδικά σήμερα μου είπαν πάλι ότι θα με καλέσουν να πάω να τα πάρω ενώ χθες μου είχαν πει πάλι όταν τους πήρα εγώ ότι θα πάω σήμερα το μεσημέρι να το παραλάβω από το μεσημέρι από το μαγαζί της Γλυφάδας. Τελικά πήγα εκεί μόνος μου δεν πήρα τηλέφωνο ούτε με πήραν και πήρα δύο κονσόλες δύο μοχλούς δύο παιχνίδια και ένα charging station.  Γενικώς όμως οι άνθρωποι είναι ενταξει. Στο τηλέφωνο ότι μου είπαν εξ αρχής από όταν παρηγκειλα έγιναν έτσι ακριβώς χωρίς φανφάρες, εκτός βέβαια το θα σας πάρουμε τηλέφωνο. Σε μένα δεν λειτούργησε ποτέ. 

Υ.Γ για κάθε κονσολα 50 ευρώ προκαταβολή. 

Με συγχωρεις δεν καταλαβα. Σε ειχαν ενημερωσει τηλεφωνικα οτι θα παραλαβεις αλλα δεν ειχες λαβει ενημερωση για το ποτε και απλα πηγες; Η απλα πηγες χωρις καμια ενημερωση γενικα; Αν ειναι το δευτερο με προβληματιζει, καλλιστα να παμε και εμεις τοτε απο κοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...