Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, panoss97 είπε

Κανενα νεο απο πλαισιο απο τον πωλητη για παραγγελια???
Εγω ακομα περιμενω και κοιταω το κινητο καθε δευτερολεπτο μπας και χτυπησει..
Παντως πρεπε να πηρανε πολλα κομματια γιατι σε ολους λενε αμεσα διαθεσιμο..
Μακαρι να μας παρουν ολους οσους μας πηρανε για επιβεβαιωση σημερα και να μην μας ξεσηκωσανε τσαμπα.

Φίλε μου από ώρα σε ώρα θα μας πάρουν θεωρώ και μην σου πω ότι και αύριο παιζειιι να το έχουμε και σπίτι 👌

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Enma είπε

Φίλε μου από ώρα σε ώρα θα μας πάρουν θεωρώ και μην σου πω ότι και αύριο παιζειιι να το έχουμε και σπίτι 👌

Φίλε μακαρι γιατι ειμαι συνέχεια με το κινητό στο χέρι δεν το αφήνω λεπτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, Subrosaval είπε

Πήρα τηλ μόλις στο πλαίσιο και δεν δέχονται ούτε παραγγελίες . Τρολ

μπουτς οχι απλα τρολλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dragonrider1997 είπε

Φίλε μακαρι γιατι ειμαι συνέχεια με το κινητό στο χέρι δεν το αφήνω λεπτό 

Ούτε γω χαχαχ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, panosmoutsas είπε

Κανένα τρολ αν θες το πιστεύεις και προηγούμενα ποστ μπορούν να το επιβεβαιώσουν

τότε έχεις βυσμα. αλλιως βάλε προυφ απτο τηλεφωνο, και φωτο απτο πσ5 που θα σουρθει, και ΙΣΩΣ πειστουμε. 

γιατι ολοι παιρνουμε τηλ εδω και βδομαδες και δεν μπηκαν καποιοι καν σε λιστα.

εσυ ανοιξες τωρα λογαριασμο απλα για να μας τρολαρεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μάγκες Κωτσόβολο  παραγγελία 6/10 και σήμερα που επικοινωνησα μαζι τους μου ειπαν οτι το έστειλαν και αν οχι Αύριο (Παρασκευή 18/3) απο Δευτέρα θα το έχω. Άντε τελειώνουν και για εμένα τα "Βασανα"

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Subrosaval είπε

Εγώ λέω για τον άλλο φίλο που πήρε σήμερα Πλαίσιο και Σάββατο θα το έχει .

Μακάρι να ισχύει κάτι τέτοιο αλλά είναι πολύ δύσκολο 

Επεξ/σία από Kkostas1991
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...