Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα έχει έρθει η παραλαβή στην μεταφορική, με παίρνουν τηλέφωνο, και μου λένε

"θα σας το φέρουμε αύριο γιατί έχει φύγει το παιδί για σήμερα για παραγγελίες και κάνουμε ένα δρομολόγιο τη μέρα"

Δεν ξέρω αν ήθελα να κλαψω ή να γελάσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, michalismark είπε

Εμένα έχει έρθει η παραλαβή στην μεταφορική, με παίρνουν τηλέφωνο, και μου λένε

"θα σας το φέρουμε αύριο γιατί έχει φύγει το παιδί για σήμερα για παραγγελίες και κάνουμε ένα δρομολόγιο τη μέρα"

Δεν ξέρω αν ήθελα να κλαψω ή να γελάσω

Και γιατί δε πας εσύ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοπαίχνιδο ρε παιδία, αλλά μήπως έχουμε καθόλου εικόνα από Κώτσο; Που βρισκόμαστε σε digital; Ρώτησα και πριν, οπότε ή που δεν υπάρχει πρόοδος, ή που όσοι παραλαμβάνουν ρίχνουν μαύρη πέτρα στο τόπικ. 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, michalismark είπε

υποχρεωτική καραντίνα λόγω covid  :(

Μην κοστίσει 5χιλιαρο η κονσόλα

το 5χιλιαρό είναι το λιγότερο. Ο κόσμος που θα έρθεις σε επαφή, εργαζόμενοι κτλ τι φταίνε να κολλήσουν και να ταλαιπωρούνται συν τον κίνδυνο να πάθουν κάτι σοβαρό η κάποιος από την οικογένεια τους. 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chek2fire είπε

το 5χιλιαρό είναι το λιγότερο. Ο κόσμος που θα έρθεις σε επαφή, εργαζόμενοι κτλ τι φταίνε να κολλήσουν και να ταλαιπωρούνται συν τον κίνδυνο να πάθουν κάτι σοβαρό η κάποιος από την οικογένεια τους. 

 

Δεν έχω εγώ, μέλος του άμεσου οικογενειακού περιβάλλοντος, και προφανώς δίκιο έχεις. Δεν υπήρχε περίπτωση να πάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Προχθές πήρα τηλέφωνο στο Πλαίσιο για να μπω σε λίστα αναμονής και μου ανέφεραν πως κάποια τέτοια λίστα δεν υπάρχει. Σήμερα έστειλα και email και περιμένω απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια! Δεν σχολιάζω και έμπαινα παλιά και χάζευα αλλά έπεσα στο θέμα τελευταία, με έκαναν τα σχόλια μην το αφήσω όποτε να σας πω ότι έκανα εκδήλωση ενδιαφέρον μολις προχθές από μεγάλο κατάστημα που είχε σταματήσει καιρό να κάνει προπαραγγελίες και σήμερα με πήραν τηλέφωνο για να μου την στείλουν από Δευτέρα. Μόνο disc έκδοση αν και ήθελα την digital.. αλλά κανένα πρόβλημα έχω επιλογές τώρα. Δίνουν μαζί κουπόνι αλλά ήμουν ακριβώς όποτε μόνο το πς5. Προσπαθήστε να πάρετε τηλέφωνο και λυπάμαι για όσους έκαναν σε αλλά καταστήματα που έψαχναν απεγνωσμένους για προπαραγγελίες. Καλή τύχη στα παιδιά που ψάχνουν κονσόλα και καλορίζικες!

Επεξ/σία από saveyourtears
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εχθές μπηκα στην λίστα και σήμερα μου ειπαν πως Δευτέρα θα παραλάβω ( με αριθμό παραγγελίας κανονικά ) από πλαίσιο 

δεν το πιστεύω ακόμα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

09/11 Κωτσο 09/3 πλαισιο !εχθες τηλεφωνο απο πλαισιο σημερα επιβεβαιωση στοιχειων για αποστολη αυτο θα πει στο νημα χαχα!αν δε το δω στα χερια μου δε θα το πιστευω πληρωμη αντικαταβολη !μηπωσ γνωριζουμε με πια κουριερ συνεργαζεται στην επαρχια?Υπομονη σε ολουσ παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, LK7 είπε

Παιδιά εχθές μπηκα στην λίστα και σήμερα μου ειπαν πως Δευτέρα θα παραλάβω ( με αριθμό παραγγελίας κανονικά ) από πλαίσιο 

δεν το πιστεύω ακόμα 

Το ίδιο ακριβώς και εγώ με πήραν τηλέφωνο σήμερα για αποστολή στον χώρο μου! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manthos_27 είπε

Το ίδιο ακριβώς και εγώ με πήραν τηλέφωνο σήμερα για αποστολή στον χώρο μου! 

Πληρωμη ονλαιν επιτοπου? Η μπορεις και με pos?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...