Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, Cariolanoc είπε

Παιδια και εγω αναρωτιεμαι τι γινεται πραγματικα, εχουν καλεσει ατομα που μπηκαν χθες στη λιστα και αυριο θα παιζουν και εγω περιμενω σαν τον μπουφο.

μην πιστευετε τα μπουτς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Cariolanoc είπε

Χαχα Αθηνα ειμαι...

Παιδια και εγω αναρωτιεμαι τι γινεται πραγματικα, εχουν καλεσει ατομα που μπηκαν χθες στη λιστα και αυριο θα παιζουν και εγω περιμενω σαν τον μπουφο.

Πηρα τηλ χθες (το εχω γραψει και σε προηγουμενο post τι ειπαν) αλλα δεν βρισκεις ακρη.

Σου έστειλα μήνυμα τσέκαρε λίγο μήπως και γίνει κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αληθεια πιστευει καποιος εδω πως τον κοροιδευουμε ; δηλαδη για ποιον λογο να το κανουμε ; απλος αναφερουμε το τι γινεται. τωρα αν καποιος δεν εχει παρομοια εξελιξη στην παραγγελια μου εννωειτε πως λυπαμε αλλα δυστηχως δεν μπορω να κανω κατι. το να μας βγαζει ενα συγκεκριμενο ατομο ψευτες ολους οσους μας πηραν τηλ δεν το καταλαβαινω. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Ξεμεινε κανεις απο πλαισιο ή μονο εγω (27/2); 😅

Κι εγώ ξέμεινα... Από χθες το πρωί έχω λάβει το τηλέφωνο επιβεβαίωσης ενδιαφέροντος και έχω περάσει περισσότερες από 24 ώρες πάνω από το τηλέφωνο, κοιτώντας μήπως έκλεισε και αν έχει σήμα.

Δεδομένου ότι είμαι παντρεμένος περισσότερα από 10 χρόνια, καταθέτω ότι είχα καιρό να το πάθω αυτό!

Τους έχω πάρει 2 φορές και με έχουν διαβεβαιώσει ότι αποκλείεται να μην με πάρει κάποιος για παραγγελία, αλλά παρόλα αυτά με έχουν ζώσει τα φίδια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, l3m0npie είπε

μην πιστευετε τα μπουτς

Φιλε μου καταλαβαινω την καχυποψια σου γιατι και εγω οταν ακουσα τι γινεται με πλαισιο τελη Φλεβαρη δεν το πιστευα, αλλα τοσα ατομα ειναι δυσκολο να λενε ψεματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωνω και εγω μπηκα λιστα προχθες και παραλαμβανω αυριο χθες το πρωτο τηλεφωνημα και σημερα το δευτερο απο αυτους.. Disc version, μηπως εσεις που περιμενετε ειστε digital και εχουν λιγοτερα κομματια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DonManoloT είπε

Κι εγώ ξέμεινα... Από χθες το πρωί έχω λάβει το τηλέφωνο επιβεβαίωσης ενδιαφέροντος και έχω περάσει περισσότερες από 24 ώρες πάνω από το τηλέφωνο, κοιτώντας μήπως έκλεισε και αν έχει σήμα.

Δεδομένου ότι είμαι παντρεμένος περισσότερα από 10 χρόνια, καταθέτω ότι είχα καιρό να το πάθω αυτό!

Τους έχω πάρει 2 φορές και με έχουν διαβεβαιώσει ότι αποκλείεται να μην με πάρει κάποιος για παραγγελία, αλλά παρόλα αυτά με έχουν ζώσει τα φίδια...

Ασε καρδιακους θα μας κανουν με τα τηλεφωνα, ποτε μπηκες στη λιστα φιλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, LK7 είπε

ρε παιδια αληθεια πιστευει καποιος εδω πως τον κοροιδευουμε ; δηλαδη για ποιον λογο να το κανουμε ; απλος αναφερουμε το τι γινεται. τωρα αν καποιος δεν εχει παρομοια εξελιξη στην παραγγελια μου εννωειτε πως λυπαμε αλλα δυστηχως δεν μπορω να κανω κατι. το να μας βγαζει ενα συγκεκριμενο ατομο ψευτες ολους οσους μας πηραν τηλ δεν το καταλαβαινω. 

Ο συγκεκριμενος το κανει συνεχεια,λες και δεν εχουμε αλλη ορεξη απο το να μπουμε να γραψουμε παπατζες για να τρολλαρουμε κοσμο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, VagVene είπε

Επιβεβαιωνω και εγω μπηκα λιστα προχθες και παραλαμβανω αυριο χθες το πρωτο τηλεφωνημα και σημερα το δευτερο απο αυτους.. Disc version, μηπως εσεις που περιμενετε ειστε digital και εχουν λιγοτερα κομματια;

disk στην λιστα απο 3 η 4 μαρτιου (δεν θυμαμαι ακριβως μερα) και ειμαι στην αναμονη

 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κ για του λόγου το αληθές. Όποιος θέλει μπορεί να ανατρέξει σε χθεσινά μηνύματα για να επιβεβαιώσει τα λεγόμενα

IMG_20210319_190619.jpg

Επεξ/σία από jimis panousis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα παρει χθες μεσημερι στο Πλαισιο και μου ειχαν πει οτι ειμαι οριακα για εκδηλωση λογω ογκου αλλα τον πιεσα και νομιζω σημειωσε τα στοιχεια (ελπιζω να μην εκανε απλα οτι τα σημειωνε). Δεν εχω δεχτει τηλεφωνο δυστυχως και υποθετω δε θα δεχτω σε αυτη την παρτιδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Ασε καρδιακους θα μας κανουν με τα τηλεφωνα, ποτε μπηκες στη λιστα φιλε μου;

Αρχές του μήνα, πριν τις 5/3. Πάλι καλά, δεν θέλω να είμαι αχάριστος, με αυτά που βλέπω εδώ μέσα μια χαρά είναι (αρκεί να μην στραβώσει!) Απλά τώρα είναι σαν να μου το έχεις βάλει σε μια γυάλα στη μέση του σαλονιού και να μην με αφήνεις να το πάρω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, DonManoloT είπε

Αρχές του μήνα, πριν τις 5/3. Πάλι καλά, δεν θέλω να είμαι αχάριστος, με αυτά που βλέπω εδώ μέσα μια χαρά είναι (αρκεί να μην στραβώσει!) Απλά τώρα είναι σαν να μου το έχεις βάλει σε μια γυάλα στη μέση του σαλονιού και να μην με αφήνεις να το πάρω...

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ :) :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...