Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, SoLiTuDe-3- είπε

Παρακαλα να είναι λίγοι όσοι έμειναν από Καστοριά 😂😂😂😂 ευτυχώς ξεμπέρδεψα με πλαίσιο. 

Δεν ειναι λιγοι, για Πασχα λεει κι Αυτος! Με βλεπω να παιρνω πιο γρηγορα απο Sony Center! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

36 λεπτά πριν, michalismark είπε

Παρέλαβα χθες επιτέλους, Sony Center δελτίο παραγγελίας 18/02 (τηλέφωνο 17/02 όπως ανακάλυψα τελικά το είχα ξεχάσει εντελώς), οι άνθρωποι ό,τι είπαν έκαναν.

Καλές αντοχές παιδιά, και μακάρι να εξομαλυνθεί η κατάσταση.

Ασπροπρόσωπο με έβγαλε το μαγαζί , με κέρδισαν ως πελάτη.

από ποιο sony center?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/3/2021 στις 4:17 ΜΜ, selin323 είπε

από ποιο sony center?

Πήρα τηλ, στο τηλέφωνο που μου έδωσαν, για λίστες, δεν ξέρω ποιο είναι ακριβώς! 

Επεξ/σία από Praetorian
edit από greeklish
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/3/2021 στις 8:59 ΜΜ, Thunder94 είπε

Οχι καμια αλλαγη στο στατους της παραγγελιας μου 😑

Edit: Βαλανε εκτιμομενη ημερομηνια αποστολης 22/3 😏 Λελαααααα

κι εμενα 22/3. απο αυριο αναμενουμε λοιπον!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Τους τηλεφώνησα 2 φορές και μου είπαν και τις δύο ότι θα με ειδοποιήσουν. Αν δεν με ενημερώσουν μέχρι Τρίτη τα βλέπω σκούρα τα πράγματα. Πότε έκανες παραγγελία αν επιτρέπεται? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Giwrgos-77- είπε

Εγώ 5/2 δίσκος 

 

1 λεπτό πριν, Giwrgos-77- είπε

Όχι. Τους τηλεφώνησα 2 φορές και μου είπαν και τις δύο ότι θα με ειδοποιήσουν. Αν δεν με ενημερώσουν μέχρι Τρίτη τα βλέπω σκούρα τα πράγματα. Πότε έκανες παραγγελία αν επιτρέπεται? 

Φίλε έλεγα ότι είμαι άτυχος εγώ που είμαι 17/2 και ενώ παρέλαβαν άλλοι της ίδιας μέρας εγώ δεν παρέλαβα, αλλά για εσένα είναι πολύ άδικο. Πάρε τηλ αύριο το πρωί και πες ότι έχουν παραλάβει άτομα που έκαναν παραγγελία 17/2 και εγώ που έκανα στις 5 δεν έχω πάρει τίποτα. Μην το αφήσεις έτσι.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, petran91 είπε

 

Φίλε έλεγα ότι είμαι άτυχος εγώ που είμαι 17/2 και ενώ παρέλαβαν άλλοι της ίδιας μέρας εγώ δεν παρέλαβα, αλλά για εσένα είναι πολύ άδικο. Πάρε τηλ αύριο το πρωί και πες ότι έχουν παραλάβει άτομα που έκαναν παραγγελία 17/2 και εγώ που έκανα στις 5 δεν έχω πάρει τίποτα. Μην το αφήσεις έτσι.

Το παιδί που μίλησα μου είπε την Πέμπτη, ότι θα με ενημερώσουν Παρασκευή η Σάββατο. Κάτι τέτοιο δεν έγινε. Είχα σκοπό να άφηνα και αύριο μήπως και με πάρουν και από Τρίτη να έριχνα τηλέφωνο να τους πιέσω. Αλλα ίσως το κάνω αύριο. Δεν μπορώ να καταλάβω με ποιο σκεπτικό στην λίστα αναμονής που έχουν, πιάσανε τους πρώτους (λογικό) αλλά πιάσανε μαζί και τους τελευταίους (παράλογο) και ξεπέταξαν όσους είναι ενδιάμεσα. (εκτός και αν είμαστε οι μοναδικοί που δεν έχουμε παραλάβει πράγμα δύσκολο) Η φάση είναι ότι βρίσκομαι σε νησί και θα αργήσει και η κουριερ... 

Επεξ/σία από Giwrgos-77-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/3/2021 στις 7:51 ΜΜ, petran91 είπε

 

Φίλε έλεγα ότι είμαι άτυχος εγώ που είμαι 17/2 και ενώ παρέλαβαν άλλοι της ίδιας μέρας εγώ δεν παρέλαβα, αλλά για εσένα είναι πολύ άδικο. Πάρε τηλ αύριο το πρωί και πες ότι έχουν παραλάβει άτομα που έκαναν παραγγελία 17/2 και εγώ που έκανα στις 5 δεν έχω πάρει τίποτα. Μην το αφήσεις έτσι.

Εγώ έχω κάνει 16/03,αλλα ξερω παιδι που παραλαμβανει με 24/02!Δεν ξερω τι παιζει ειλικρινά! Disc πάντα! 

Επεξ/σία από Praetorian
edit από greeklish
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Misteri888 είπε

Me Αυτην την κατασταση, φαινεται πως με μια καλη παραλαβή 30τεμαχιων,εχουμε ξεμπερδέψει, ολοι! 

Θεωρώ πως είναι αρκετά παραπάνω οι παραγγελίες. Θα δείξει 

Επεξ/σία από Giwrgos-77-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...