Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 20/3/2021 στις 7:45 ΜΜ, Aleex είπε

Καταλαβαινω απολυτα το πως αισθανεσαι μιας και ειμαι 21/09 απο Κωτσοβολο πληρωμενο, δεν φταινε τα παιδια αλλα το καταστημα που επιλεξαμε εμεις :)  μην περιμενεις τιποτα και απο κανενα... κανε παραγγελιες οπου μπορεις μιας και πλεον δε ζητανε προκαταβολη και οποιο ερθει ηρθε

κατσε συγγνωμη εισαι 21/09 Κωτσοβολο και ΔΕΝ εχεις παραλαβει ακομα; Αφου εχουν πει και εδω μεσα οτι εχουν μπει στον 10ο οι παραγγελιες απο Κωτσοβολο τουλαχιστον στα disc. Εισαι σε digital; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsibosp είπε

κατσε συγγνωμη εισαι 21/09 Κωτσοβολο και ΔΕΝ εχεις παραλαβει ακομα; Αφου εχουν πει και εδω μεσα οτι εχουν μπει στον 10ο οι παραγγελιες απο Κωτσοβολο τουλαχιστον στα disc. Εισαι σε digital; 

Λογικά είναι σε digital αφού ο Κωτσόβολος στα disc είναι 3/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, InternetMaster είπε

Λογικά είναι σε digital αφού ο Κωτσόβολος στα disc είναι 3/11

α, πηγε 3/11; Καλο αυτο, αιντε να δουμε μιας και ειμαι 16-11 disc προπληρωμενη. χαχα με ανησυχησε ο φιλος λεω τι γινεται αφου ειχανε προχωρησει υποτιθεται διαβαζαμε και οπου αλλου πηγα να βαλω παραγγελια για να ακυρωσω στη συνεχεια του Κωτσοβολου εφαγα πανηγυρικο ακυρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsibosp είπε

α, πηγε 3/11; Καλο αυτο, αιντε να δουμε μιας και ειμαι 16-11 disc προπληρωμενη. χαχα με ανησυχησε ο φιλος λεω τι γινεται αφου ειχανε προχωρησει υποτιθεται διαβαζαμε και οπου αλλου πηγα να βαλω παραγγελια για να ακυρωσω στη συνεχεια του Κωτσοβολου εφαγα πανηγυρικο ακυρο. 

Και εγώ είμαι 2/12 και δυστυχώς περιμένουμε. Δεν έκανα καν τον κόπο να πάω στο Πλαίσιο με την ελπίδα ότι θα ακυρωθούν κάμποσες παραγγελίες από Κωτσόβολο και ότι θα προχωρήσει το πράγμα. Τουλάχιστον κάτι γίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά για να είναι πιο γλυκειά η αναμονή, έχω σφραγισμένα τα 3d pulse audio - media remote - κάμερα (αγορασμένα από sony) για όποιον ενδιαφέρεται (συνολικά 160€ από 190€). 

Είναι σαν να παίρνεις πρώτα τις ρόδες και μετά το αυτοκίνητο, αλλά θα χρειαστούν κ αυτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Ricci είπε

Μετά από πολλά τηλέφωνα κατάφερα σήμερα κ μπήκα σε λίστα ενδιαφέροντος στο πλαίσιο. 

Αφού το είπες έκανα κι εγώ μια προσπάθεια αλλά "οι λίστες έχουν κλείσει και δεν έχουμε ενημέρωση αυτή τη στιγμή"

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, petran91 είπε

Αφού το είπες έκανα κι εγώ μια προσπάθεια αλλά "οι λίστες έχουν κλείσει και δεν έχουμε ενημέρωση αυτή τη στιγμή"

Προφανώς δέχονται πολύ περιορισμένο αριθμό ατόμων για να μπορέσουν να τους εξυπηρετήσουν σύντομα. Σε αντίθεση με κάτι άλλους Κωτσ.. γκούχου γκούχου 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Ricci είπε

Μετά από πολλά τηλέφωνα κατάφερα σήμερα κ μπήκα σε λίστα ενδιαφέροντος στο πλαίσιο. 

Με το καλο έτσι είχα κάνει και εγώ και μου είπαν σε 3 εβδομάδες και έτσι έγινε σε 3 εβδομάδες με πήραν και σήμερα παραλαμβάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SoLiTuDe-3- είπε

Με το καλο έτσι είχα κάνει και εγώ και μου είπαν σε 3 εβδομάδες και έτσι έγινε σε 3 εβδομάδες με πήραν και σήμερα παραλαμβάνω. 

11-1.30 μ ειπανε και περιμενω και εγω στη τσιτα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, petran91 είπε
27 λεπτά πριν, Ricci είπε

 

Αφού το είπες έκανα κι εγώ μια προσπάθεια αλλά "οι λίστες έχουν κλείσει και δεν έχουμε ενημέρωση αυτή τη στιγμή"

Πίστεψε με κ εγώ έπαιρνα σχεδόν κάθε μέρα από τις αρχές του μήνα κ το ίδιο μου λέγανε κ έβλεπα παιδιά από εδώ που τους εβαζαν σε λίστα ενώ εμένα όχι. Σήμερα ευτυχώς με έβαλαν αλλά μου το τόνισε ότι δεν είναι προπαραγγελια, είναι λίστα ενδιαφέροντος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω 09/11 και σήμερα που μίλησα για άλλη μια φορά δεν ξέρουν τίποτα να πραγματικά τίποτα κενέ συνέχεια το ίδιο δώστε μου τον αριθμό παραγγελίας λες και εγω αίμα ανάπηρος δεν ξέρω να μπω να δω εδώ  και 5μηνες  ότι γράφει σε εξέλιξη ..κοτσοβωλος έλεος έχει καταντήσει εμετικό όλο αυτό 

929D79EF-8DA8-482F-A88D-8C36C28D65A8.png

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...