Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδη ο Κωτσος ειναι αρχες Νοεμβρη , το public μεσα Οκτωβρη και το Media Markt αρχες-μεσα Νοεμβρη?

Κατι δεν μου κολλαει εδω , νομιζα οτι ο Κωτσος ειναι ετη φωτος πισω απο ολους τους αλλους στις παραγγελιες και τωρα ξαφνικα δινει μεχρι και Νοεμβρη; Βεβαια καθολου απιθανο ετσι οπως τα εχουν κανει σαν τα μουτρα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thinkbetter είπε

Δηλαδη ο Κωτσος ειναι αρχες Νοεμβρη , το public μεσα Οκτωβρη και το Media Markt αρχες-μεσα Νοεμβρη?

Κατι δεν μου κολλαει εδω , νομιζα οτι ο Κωτσος ειναι ετη φωτος πισω απο ολους τους αλλους στις παραγγελιες και τωρα ξαφνικα δινει μεχρι και Νοεμβρη; Βεβαια καθολου απιθανο ετσι οπως τα εχουν κανει σαν τα μουτρα τους.

Επαιξαν και Ακυρωσεις! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, thinkbetter είπε

Δηλαδη ο Κωτσος ειναι αρχες Νοεμβρη , το public μεσα Οκτωβρη και το Media Markt αρχες-μεσα Νοεμβρη?

Κατι δεν μου κολλαει εδω , νομιζα οτι ο Κωτσος ειναι ετη φωτος πισω απο ολους τους αλλους στις παραγγελιες και τωρα ξαφνικα δινει μεχρι και Νοεμβρη; Βεβαια καθολου απιθανο ετσι οπως τα εχουν κανει σαν τα μουτρα τους.

Ο Κωτσοβολος εκει που εχει χασει το παιχνιδι τελειως ειναι τα digital. Στα disk φανταζομαι επαιξαν 100αδες ισως ακυρωσεις γι αυτο προχωρησε τοσο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/3/2021 στις 12:31 ΠΜ, Panoutsakos είπε

Φίλε μου καλοριζικο και να το χαρεις. Την παραγγελία σου την είχες κανει από το site η απο καταστημα? Επισης απο την ημερα που ενημερώθηκες ποσες μερες παρέλαβες μετα?

Η παραγγελία είχε γίνει από το κατάστημα του Χολαργού συγκεκριμένα. Με πήρε τηλέφωνο Πέμπτη απόγευμα και Δευτέρα πρωί το είχα σπίτι μου. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην ομαδα,παιδες σημερα παρελαβα και εγω απο πλαισιο οπως και πολλοι αλλοι αποτι βλεπω!Με εκδηλωση ενδιαφεροντος 9/3 με πηρανε τηλ 18/3 για επιβεβαιωση και σημερα ειναι στα χερακια μου!Εν αναμονη και οθονης gigabyte g32qc για ολικο λιωσιμο!Φυσικα και ειχα προπαραγγελια στο κωτσο η οποια θα παει σε φιλαρακι εναντι 5000 ευρω αστειακι προφανως και αλλη μια παμπλικ που θα ακυρωθε!καλη υπομονη σε ολους ειλικρινα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, boombox είπε

Καλησπερα στην ομαδα,παιδες σημερα παρελαβα και εγω απο πλαισιο οπως και πολλοι αλλοι αποτι βλεπω!Με εκδηλωση ενδιαφεροντος 9/3 με πηρανε τηλ 18/3 για επιβεβαιωση και σημερα ειναι στα χερακια μου!Εν αναμονη και οθονης gigabyte g32qc για ολικο λιωσιμο!Φυσικα και ειχα προπαραγγελια στο κωτσο η οποια θα παει σε φιλαρακι εναντι 5000 ευρω αστειακι προφανως και αλλη μια παμπλικ που θα ακυρωθε!καλη υπομονη σε ολους ειλικρινα!!!

Μήπως να μην ακυρώνες μπας κ γίνει κάνα θαύμα κ πάρουμε κ εμείς τπτ? Εγώ δηλώνω ενδιαφέρον παντος...Κ θα έρθω να περιμένω έξω απ την πόρτα σου καρτερικα τον κουριερ όταν είναι για παραλαβή.. . Δεν θα ενοχλώ... Σε μια γωνίτσα θα κάθομαι κάτω απ το κουδούνι που λέει τ όνομα σου... 😂... Για το ενδιαφέρον το εννοώ.. 🙄🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, Metaksas είπε

παιδια απο ελλαδα μπορω να παραγγειλω εδω?

 

Αυτό τι site είναι;

Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, petran91 είπε

Αυτό τι site είναι;

Προφανώς ειναι το site του store της SONY στην Αγγλία. Εμένα μου φαίνεται νορμαλ. Αν ειναι fake έχουν κάνει καλή δουλειά.......

Επεξ/σία από vorlon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vorlon είπε

Προφανώς ειναι το site του store της SONY στην Αγγλία. Εμένα μου φαίνεται νορμαλ. Αν ειναι fake έχουν κάνει καλή δουλειά.......

Ούτε καν. Το έβγαλα κι εγώ από το quote .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, vorlon είπε

Εγω βλέπω το playstation-sony.eu και δεν μου μοιάζει fake

Ψωνισε να μας πεις και εμας.Το πιο πιθανο ειναι να σου στειλουν καμια τοστιερα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...