Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Είμαι και εγώ ένας που διαβάζω τόσο καιρό και δεν έχω γράψει. Και εγω παραγγελία Κωτσόβολος 21/11 με αντικαταβολή disk edition. Αν όντως εξυπηρετεί τώρα αρχές Νοεμβρίου όπου οι παραγγελίες δεν είναι και πολλές αφού ο Κωτσόβολος δεχόταν μόνο τηλεφωνικά πιστεύω ότι έρχεται η ώρα μας. Και εγώ για τον μικρό το παίρνω και μου έχει φάει τα σωθικά τόσους μήνες (και με το δίκιο του) ποτέ θα έρθει. Ελπίζω να έχουμε νεότερα σύντομα. Καλημέρα και πάλι χρόνια πολλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, ex3Lmei είπε

Ξέρει κανείς που βρίσκεται το public στα digital;

Με βλέπω για το Νοέμβριο.. 

Εγω που είχα 15/10 παρέλαβα το προηγούμενο Σάββατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vorlon είπε

6 μήνες έμπαινα καθημερινά.... Μου έμεινε συνήθεια. 😂

Κάποιος είχε προβλέψει πως θα παραλαβεις πριν κάνεις εμβόλιο για κοβιντ. 🤫

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Brazhlias είπε

Κάποιος είχε προβλέψει πως θα παραλαβεις πριν κάνεις εμβόλιο για κοβιντ. 🤫

Πραγματικά... οταν το ανέφερα την αλλη μέρα ήρθε email απο το Public οτι θα παραλάβω το PS5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ex3Lmei είπε

Ξέρει κανείς που βρίσκεται το public στα digital;

Με βλέπω για το Νοέμβριο.. 

Με την παραλαβή Μαρτίου φτάσανε μέχρι 15/10. Με ακυρώσεις που πέσανε παραλαβανε καποιοι που ήταν λιγο πιο μετα τις 15.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, vorlon είπε

Εγω βλέπω το play.......eu και δεν μου μοιάζει fake

στο πιστοποιητικό τους δεν δίνουν καμία πληροφορία. συν ότι δεν δίνουν και καμία δικλίδα ασφαλείας για πληρωμή όπως paypal. Δλδ μe λίγα λόγια κατά 99.9% στην καλύτερη να σου έρθει άδειο κουτί. 

To άλλο που φωνάζει scam από μακριά είναι ότι έχουν βάλει διεύθυνση στην Αγγλία που ανήκει στην official εταιρεία της sony εκεί και φυσικά με site playstation.com και όχι αυτή η παπάτζα

https://goo.gl/maps/TV56HLjWZhwf6JDn9

Επεξ/σία από chek2fire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vorlon είπε

Πραγματικά... οταν το ανέφερα την αλλη μέρα ήρθε email απο το Public οτι θα παραλάβω το PS5

Και γω κανω αυριο Παρασκευη το εμβολιο για COVID-19.

 

Θα ειμαι σπιτι ολη την ημερα να σημειωθει (και το Σαββατο φυσικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kwstakisii είπε

Με την παραλαβή Μαρτίου φτάσανε μέχρι 15/10. Με ακυρώσεις που πέσανε παραλαβανε καποιοι που ήταν λιγο πιο μετα τις 15.

Αντε γιατί είχα κάνει στις 28/10 παραγγελία για digital από public και ακόμα δεν ξέρω τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ex3Lmei είπε

Αντε γιατί είχα κάνει στις 28/10 παραγγελία για digital από public και ακόμα δεν ξέρω τιποτα

Μαλλον πας για επομενη φουρνιά παραλαβής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...