Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, Connos1976 είπε

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Είμαι και εγώ ένας που διαβάζω τόσο καιρό και δεν έχω γράψει. Και εγω παραγγελία Κωτσόβολος 21/11 με αντικαταβολή disk edition. Αν όντως εξυπηρετεί τώρα αρχές Νοεμβρίου όπου οι παραγγελίες δεν είναι και πολλές αφού ο Κωτσόβολος δεχόταν μόνο τηλεφωνικά πιστεύω ότι έρχεται η ώρα μας. Και εγώ για τον μικρό το παίρνω και μου έχει φάει τα σωθικά τόσους μήνες (και με το δίκιο του) ποτέ θα έρθει. Ελπίζω να έχουμε νεότερα σύντομα. Καλημέρα και πάλι χρόνια πολλά. 

Εγω 09/11 μου είπαν προχθές πρώτη φορά ότι είμαι σε προτεραιότητα δεν μου είπαν ούτε ποτέ ούτε τι σημαίνει αυτό ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Misteri888 είπε

Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ?! 

ακομα δεν εχει ακουστει τιποτα. Λογικά μετα τις 15 Απριλιου θα ερθουν κομματια. Το θεμα ειναι να μην ερθουν με το σταγονομετρο παλι οπως Δεκέμβριο μεχρι Φεβρουάριο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mihalakis είπε

Ηρθε επιτέλους μετά από αναμονή 4 1/2 μηνών! Παρέλαβα χθες απόγευμα, με παραγγελία 14/10  

20210324_155414.jpg

Εχθές από 14/10 ρε μας δουλεύουν ένας φίλος παρέλαβε με παραγγελία 05/11 πριν 3ημερες πως γίνεται αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, kwstakisii είπε

Το θεμα ειναι να μην ερθουν με το σταγονομετρο παλι οπως Δεκέμβριο μεχρι Φεβρουάριο.

Αυτό. Αν η ποσότητα είναι μεγάλη πιστεύω θα προχωρήσει πολύ το πράγμα.

Αν πάλι είναι μικρή, τα λέμε από Ιούνιο και βλέπουμε. Τουλάχιστον για εμάς που μπήκαμε σε λίστες αναμονής από τον Μάρτιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Connos1976 είπε

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Είμαι και εγώ ένας που διαβάζω τόσο καιρό και δεν έχω γράψει. Και εγω παραγγελία Κωτσόβολος 21/11 με αντικαταβολή disk edition. Αν όντως εξυπηρετεί τώρα αρχές Νοεμβρίου όπου οι παραγγελίες δεν είναι και πολλές αφού ο Κωτσόβολος δεχόταν μόνο τηλεφωνικά πιστεύω ότι έρχεται η ώρα μας. Και εγώ για τον μικρό το παίρνω και μου έχει φάει τα σωθικά τόσους μήνες (και με το δίκιο του) ποτέ θα έρθει. Ελπίζω να έχουμε νεότερα σύντομα. Καλημέρα και πάλι χρόνια πολλά. 

κρατα μας ενημερους , εγω εχω βαλει παραγγελια disk προπληρωμενη κωτσοβολο 100% απο 16/11. Ακομα τιποτα. 

Στις 23/3/2021 στις 5:53 ΜΜ, DonManoloT είπε

Επιτέλους φίλε, καλοπαίχνιδο!

Να ρωτήσω κάτι όσους παραλαμβάνουν από Πλαίσιο;

Στην απόδειξη, κάτω από την περιγραφή είδους ("Sony Playstation 5") σε εμένα έχει έναν αριθμό που εικάζω ότι είναι κάποιο serial number (S013.........). Έχετε τσεκάρει αν είναι ίδιος με της συσκευής σας; Σε μένα διαφέρουν τα τελευταία ψηφία και φοβάμαι μην έγινε μπέρδεμα στην παράδοση. Είναι στάνταρ πρακτική ή έτυχε σε μένα;

Με ζώνουν τα φίδια μην τυχόν και χτύπα ξύλο πάθει κάτι το μανάρι και δεν με καλύψουν από τη sony.
 

Ευχαριστώ!

 

φιλε παρτους τηλεφωνο και πες τους το. Αν συμβει κατι θα εχεις θεμα και δεν ειναι το ιδιο serial. Τουλαχιστον ανεφερε το και βλεπεις τι θα σ πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΚΙ ΟΜΩΣ ΚΙΝΕΙΤΑΙ...

Παραγγελία 4/11/2020 εξοφλημενη απο Ακατανομαστο Κωτσοβολο και...

...σημερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κινηθηκε η διαδικασια και η παραγγελια απο σε "Επεξεργασια" ειναι σε "Συλλογη - Προετοιμασια" με εκτιμωμενη ημερομηνια αποστολης 26-3-2021 δηλαδη ΣΗΜΕΡΑ.

Αντε να δουμε...

Επεξ/σία από thouvou13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, InternetMaster είπε

Τώρα με αυτά που γίνονται στη διώρυγα του Σουέζ την έχουμε κάτσει; Ή θα κάνουν κάνα reroute από πουθενά αλλού;

Αν ξεκολλησει και μπει μεσογειο ολα καλα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, sharke είπε

τελικά χειρότερα  είναι τα public από το σύνολο.  στον 10/20 είναι ακόμα

Και ομως ζησαμε και το ειδαμε και αυτο , ο κωτσοβολος καλυτερος απο τα public. Τι να πει κανεις , ενας θεος ξερει τι γινεται εκει μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, sharke είπε

τελικά χειρότερα  είναι τα public από το σύνολο.  στον 10/20 είναι ακόμα

ετσι φαινεται, νομιζω οτι εχουν κινηθει μεχρι κ τις 25/10 μετα απο εκει νεκρικη σιωπη επεσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...