Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα βρηκα τυχαια ενα καταστημα , το all about office που εχει διαθεσημες παραγγελιες στο σαιτ του και μετα απο επικοινωνια μου ειπαν παραλαβη μετα απο 30 ημερες . Αν θελετε ριξτε μια ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ να αναφέρω , μαγαζί (imob) έχει βάλει άμεση διαθεσιμότητα  στα 730 ευρώ!!! έχω κάνει ήδη προπαραγγελια από Σεπτέμβριο ,εννοείται στην κανονική τιμή 499 αλλά δεν υπάρχει καμια ενημέρωση .

 

Μιλάμε η κατάσταση έχει ξεφύγει και οι τσαρλατάνοι καλπάζουν ....

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mumei είπε

Παιδια καλησπερα βρηκα τυχαια ενα καταστημα , το all about office που εχει διαθεσημες παραγγελιες στο σαιτ του και μετα απο επικοινωνια μου ειπαν παραλαβη μετα απο 30 ημερες . Αν θελετε ριξτε μια ματια

Ούτε για αστείο...

Ρίξε μια ματιά στις κριτικές στο Google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mumei είπε

Παιδια καλησπερα βρηκα τυχαια ενα καταστημα , το all about office που εχει διαθεσημες παραγγελιες στο σαιτ του και μετα απο επικοινωνια μου ειπαν παραλαβη μετα απο 30 ημερες . Αν θελετε ριξτε μια ματια

Τι σου γραφει η κατάσταση ΠΑΡΡΑΓΕΛΙΑΣ?! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Thanofski είπε

Εγώ να αναφέρω , μαγαζί (imob) έχει βάλει άμεση διαθεσιμότητα  στα 730 ευρώ!!! έχω κάνει ήδη προπαραγγελια από Σεπτέμβριο ,εννοείται στην κανονική τιμή 499 αλλά δεν υπάρχει καμια ενημέρωση .

 

Έχεις κάνει παραγγελία από τους συγκεκριμένους εννοείς έτσι; Αν ναι, δεν παίρνεις ένα τηλ να ρωτήσεις πως γίνεται να είσαι στην αναμονή ακόμα ενώ υπάρχει διαθέσιμο στοκ;

Είμαι πολύ περίεργος τι θα απαντήσουν πραγματικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Tatofski64 είπε

iMob και εσύ

Mob είναι η μαφία στα έργα που βλέπουμε. 

Τι περίμενες;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vgls35 είπε

Mιλησα με Κοτσωβολο και εχουν τελειωσει μεχρι και 3 νοεμβρη ,επομενη παραλαβη που θα ειναι και μεγαλη,μεσα στον Απριλιο.Υπαρχουν πολλες ακυρωσεις και εχει μικρυνει η λιστα ειπαν,αντε να δουμε.Εγω 6 Νοεμβρη ειμαι.

Εγω 09/11 για δούμε μου είπαν για την άλλη εβδομάδα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Public 16/10 Disc και ακόμα τιποτα. 🥵
//edit
Με ενημέρωσαν οτι θα παραλάβω στην επόμενη παραλαβή η οποια είναι μέσα στον απρίλιο.

Επεξ/σία από Nick5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, drtgr350 είπε

Κοτσοβωλος επίσημη τοποθέτηση ....

684EAF50-0145-40E1-B340-7C1804DA7296.png

Φιλική συμβουλή: επειδή είναι λίγο χαλασμένο τηλέφωνο  η όλη φάση όσον αφορά την επικοινωνία μέσω μηνυμάτων και ιδίως από social media , να προτιμάς και να προτιμάτε γενικότερα την επικοινωνία μέσω τηλεφώνου. 

Επεξ/σία από Kingedward
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kingedward είπε

Φιλική συμβουλή: επειδή είναι λίγο ράδιο αρβύλα η όλη φάση όσον αφορά την επικοινωνία μέσω μηνυμάτων και ιδίως από social media , να προτιμάς και να προτιμάτε γενικότερα την επικοινωνία μέσω τηλεφώνου. 

Μπορει να έχεις και δίκιο αλλά και στο τηλέφωνο τα ίδια μου είπαν αρκετές φορες έχω και δικό μου άτομο που δουλεύει σε κότσο τα ίδια μου είπε και αυτός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...