Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω το βρηκα αγγελια μιας μερας το disk με αποδειξη απο Κωτσοβολο δυο κοντρολ με το Demon's Souls 550 ευρω.

Εδωσα το παιχνιδι 50 ευρω γιατι δεν κανει για 11 ετων παιδι και πιστευω πως για 500 με δυο κοντρολ μια χαρα μου εκατσε.

Εδωσα και το 4 Pro 320 ευρω που ειχαμε οποτε του εκανα αναβαθμιση αλλα οχι και τοσο οικονομικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα καλησπερα στην ομαδα περιμενω κ εγω το πσ5 μου κλασσικα οπως κ ολοι μας αλλα ηθελα να κανω μια αλλη ερωτηση σχετικα με το Assassin's Creed Valhalla αν γνωριζει καποιος.Στο σκρουτζ εχει την εκδοση του πσ4 43$ και του πσ5 50$ απο οτι γνωριζω εχει free upgrade γενικα το παιχνιδι αρα αν παρω του πσ4 ειναι το ιδιο με το να παρω την πσ5 εκδοση;δεν θα εχω θεμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, adreas13122 είπε

Αρχικα καλησπερα στην ομαδα περιμενω κ εγω το πσ5 μου κλασσικα οπως κ ολοι μας αλλα ηθελα να κανω μια αλλη ερωτηση σχετικα με το Assassin's Creed Valhalla αν γνωριζει καποιος.Στο σκρουτζ εχει την εκδοση του πσ4 43$ και του πσ5 50$ απο οτι γνωριζω εχει free upgrade γενικα το παιχνιδι αρα αν παρω του πσ4 ειναι το ιδιο με το να παρω την πσ5 εκδοση;δεν θα εχω θεμα;

Το ίδιο είναι φίλε...αν και είναι για το ps5 thread η ερώτηση. Ουσιαστικά το εξώφυλλο θα είναι διαφορετικό...το παιχνίδι είναι το ίδιο..έχει ps5 upgrade

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/3/2021 στις 11:47 ΠΜ, anthemakos είπε

ότι είναι θέμα της Sony με τα digital και το Φεβρουάριο που κατάφερα να πιάσω γραμμή μου είπαν μέσα στο Μάρτιο.. 

egw 21/9 digital kai tpt akoma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα εγω εκανα παραγγελια 12/10 κοτσο και οχι μονο δεν εχω παραλαβει με πηραν κιολας να τους δωσω 350 ενω ειχα δωσει 150(προκαταβολη) πριν 2-3 εβδομαδες δηθεν οτι θα παραλαβω, τα εδωσα και απο τοτε εχω φαει το τρολλ του αιωνα και ενοειτε κλασσικη απαντηση δεν ξερουμε ποτε θα εχουμε παραλαβη..........το νου σας ειναι τοκογλυφοι φουλ και για οσους εχουν ελπιδες οτι εχει καλυφθει ο οκτωμβιος που και εγω παραγγελια οκτωμβριου ειμαι λενε ψεματα προφανως οι εταιριες, δεν ισχυει κατι τετοιο

Επεξ/σία από bimba
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια 4/11 εξοφλημενη απο Κωτσο

Παρελαβα σημερα πρωι πρωι στις 7:45.

Ουτε στον υπνο τους να με βλεπανε.

Δεν παω σημερα δουλεια οποτε ξεκιναει 12ωρο καψιμο για αρχη για να βγουνε τα σπασμενα.

Ευχομαι συντομη παραλαβη για ολους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/3/2021 στις 9:38 ΠΜ, InternetMaster είπε

Τώρα με αυτά που γίνονται στη διώρυγα του Σουέζ την έχουμε κάτσει; Ή θα κάνουν κάνα reroute από πουθενά αλλού;

Τωρα με τους SSD στο PS5 δεν υπαρχει προβλημα, κανεις fast travel και σε δυο δευτερολεπτα συνεχιζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, bimba είπε

καλησπερα εγω εκανα παραγγελια 12/10 κοτσο και οχι μονο δεν εχω παραλαβει με πηραν κιολας να τους δωσω 350 ενω ειχα δωσει 150(προκαταβολη) πριν 2-3 εβδομαδες δηθεν οτι θα παραλαβω, τα εδωσα και απο τοτε εχω φαει το τρολλ του αιωνα και ενοειτε κλασσικη απαντηση δεν ξερουμε ποτε θα εχουμε παραλαβη..........το νου σας ειναι τοκογλυφοι φουλ και για οσους εχουν ελπιδες οτι εχει καλυφθει ο οκτωμβιος που και εγω παραγγελια οκτωμβριου ειμαι λενε ψεματα προφανως οι εταιριες, δεν ισχυει κατι τετοιο

Εμένα φίλος μου παρέλαβε με αντικαταβολή την προηγούμενη εβδομάδα ούτε του ζήτησαν τίποτα με προπαραγγελεια 04/11 τι να πω ότι ναναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προηγουμένη Δευτερά μήνυμα στο κινητο για παραγγελία με αριθμό αποστολής γενική από Κώτσο 4/11

 

Τσεκάροντας το tracking της γενικής η παραγγελία προδόθηκε σε άλλο όνομα και το Σκ στην κατάσταση παραγγελίας στο site του κωτσου η παραγγελία είχε γυρίσει σε αρχικο στάδιο αναμονής για παραλλαγή απο προμηθευτή

Σήμερα λέει για αποστολή αυριο 30/3 ενω σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν το ιδιο πράγμα χωρίς να μπορούν να μου εξηγήσουν τι εγινε με το προηγούμενο μηνυμα 

 

ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ; 

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια προσεξτε με το imob στο σκρουτζ γιατι φαινετια για κοροιδια .Παραγγελνω το πρωι 500 ευρω κατοπιν παραγγελιας και σε τηλεφωνο μου λενε 20 απριλιου και τωρα το εχουν 1 εως 3 250 ευρω παραπανω οποτε προσεξτε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...