Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, kwstakisii είπε

Εγώ που δουλεύω σε μεγάλη αλυσίδα και ο αδερφός μου σε ανταγωνίστρια μεγάλη αλυσίδα και προφανώς βλέπουμε πότε γίνονται οι παραλαβές, αυτό που έγραψες δεν ισχύει. Τουλάχιστον για 2 αλυσίδες. Επίσης όταν γίνονται οι παραλαβές φαίνονται και εδώ μέσα με άτομα που παραλαμβάνουν. 

Ξερεις ποτε θα γινει του Απριλιου?! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ioanpana είπε

Παίδες απο Sony center μέχρι πότε παραλάβετε. Για να έχω μια εικόνα εγώ που είμαι 20/03, μήπως και παραλάβω. Άντε γιατι με πασιέντζα την βγάζω.. 

μέχρι 17/3 έχουν παραλάβει.

Οποτε η επόμενη παραλαβή ξεκινάει από 17/3 μέχρι όσους φτάσουν.

EDIT: Μπερδέυτηκα, 17/2 εννοούσα!

Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, petran91 είπε

μέχρι 17/3 έχουν παραλάβει.

Οποτε η επόμενη παραλαβή ξεκινάει από 17/3 μέχρι όσους φτάσουν.

Μου δίνεις ελπίδες και φοβάμαι μην ξενερώσω..! Ευχαριστώ φίλος..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι υπευθυνος παραλαβων και συ δηλαδη;Αν ναι και δεν σας στελνουν ανα 15θημερο εστω 10-15 κομματια κατι δεν παει καλα.Τελος του μηνα μοιραστηκαν τα τελευταια κομματια και θα δεις οτι μετα τις 15 θα μοιραστουν αλλα τοσα.Και παει λεγοντας.

4 ώρες πριν, Misteri888 είπε

Ξερεις ποτε θα γινει του Απριλιου?! 

Απο 15 του μηνα και μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, petran91 είπε

μέχρι 17/3 έχουν παραλάβει.

Οποτε η επόμενη παραλαβή ξεκινάει από 17/3 μέχρι όσους φτάσουν.

Εγώ εχω μπει σε λίστα ενδιαφέροντος 1/3 digital και δεν έχω παραλάβει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συγγνώμη εννοούσα 17/2!! Κι εγώ τότε είμαι.

28 λεπτά πριν, Ricci είπε

Εγώ εχω μπει σε λίστα ενδιαφέροντος 1/3 digital και δεν έχω παραλάβει 

 

12 λεπτά πριν, metallica 13 είπε

17/2 από sony center και δεν έχω παραλάβει! 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18/2 τηλεφωνική παραγγελία από Sony  Center και προκαταβολή 19/2 .

 

10/12 τηλεφωνική παραγγελία από Κωτσόβολο 

 

και συνεχίσουμε ελπίζοντας να λήξει το μαρτύριο για όλους μας που περιμένουμε σύντομα ! Υπομονή αδέρφια έρχεται ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Misteri888 είπε

Chill εγω ειμαι 16/03!

 

chill εγω μπηκα σε διαδικασια αγορας το τελευταιο δεκαημερο,δεν μπορω να κανω πουθενα προπαραγγελια ουτε καν εκδηλωση ενδιαφεροντος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...