Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα με κάλεσαν από meduamarkt Αργυρούπολης ότι θα το στείλουν αύριο. Επειδή με ρώτησε αν έχω εξοφλήσει και αν τους έχω στείλει απόδειξη, υποθέτω ότι όντως δεν έχουν σύστημα. Οπότε λογικά λίγο υπομονή όσοι έχετε παραγγείλει από μιντια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, apostolosapok είπε

Κανείς λαθος ακριβός το ίδιο πράγμα εννοεί ότι θα είναι διαθέσιμο online στις 19 του μήνα δηλαδή άυριο το οποίο δεν ισχύει γιατί οι ίδιοι λένε ότι δεν υπάρχει απόθεμα.

Σε αυτο που εκανα edit, εννοω προφανως αυτο:

image.png.eb1c908776c8d983a09347b726e6f079.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, soundou είπε

Το καταχωρημένη είναι ποιο ευνοϊκή κατάσταση από ότι σε επεξεργασία έτσι;

Δεν νομίζω. Εφόσον πάνε με τη σειρά τα βήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ginos4444 είπε

Μόλις έσκασε email από πλαίσιο 

Screenshot_20201118_150121_com.android.chrome.jpg

Εμένα είναι στη συλλογή προϊόντων από 7/11 οπότε λογικά περιμένω και εγώ μαιλ. Ευχαριστώ για την ενημέρωση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα καταγγελία σε Γερμανό και καλώ

Δυστυχώς θα την πληρώσει όποιος/α το σηκώσει

12 χρόνια τηλέφωνα σήκωνα και τα άκουγα, ας το ακούσει και ένας άλλος τώρα.

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Magnipas είπε

Καλησπέρα. Όσοι έχετε παραγγείλει από πλαίσιο έχει προχωρήσει η παραγγελία από την συλλογή προϊόντων και εκτιμώμενη παράδοση 19/11?

Από πλαίσιο εμένα άλλαξε από picking σε τιμολογημένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, dragonrider1997 είπε

Εγώ έκανα χθες από Γερμανο παραγγελία την digital έκδοση και ακόμα δεν έχει γίνει ακύρωση. Λέτε να είχε σε αυτό κανένα απόθεμα;

20201118_150102.jpg

πολλοι πηραν αυτο το μυνημα. αλλα και σε πολλους εσκασαν τηλεφωνα μερικες ωρες μετά ή email ακυρωσης. κατι πολυ λαθος εχει παει εκει. μακαρι να εισαι απο τους τυχερους.

ΥΓ: Ενα μεγάλο μπράβο πάλι στον @spartan29gr που ανοιξε το thread. 60 (!!!) σελιδες σε χρόνο DT, που ευτυχως δεν ειναι μεσα στο κεντρικο θεμα της κονσολας :P 

Επεξ/σία από Skywalker333
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ginos4444 είπε

Μόλις έσκασε email από πλαίσιο 

Screenshot_20201118_150121_com.android.chrome.jpg

Ναι και email έστειλαν ότι έχει ξεκινήσει για παραλαβή στο χώρο σου και ότι θα σε ενημερώσουμε με σχετικό voucher κάτι τέτοιο έλεγε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, valkon είπε

Αυτό το παγκόσμιο τσίρκο που έχει γίνει με την διαθεσιμότητα, το έκανε επίτηδες η Sony για να δημιουργήσει βαβούρα;

Έτσι δείχνουν τα πράγματα μέχρι και σε τεράστιες αλυσίδες καταστημάτων έγραφαν υπάλληλοι στο reddit ότι δεν έχουν λάβει ακόμα καμία ενημέρωση για το πόσα κομμάτια θα τους φέρουν τελικά.

Επεξ/σία από apostolosapok
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...